Mar 23-Dec 31 · Resumes Today at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Jun 12-15 · Resumes Today at 1:00 PM UTC
14U National Duals
Jun 12-15 · Resumes Today at 1:50 PM UTC
16U National Duals
Jun 15, 2:00 PM UTC
2024 Summer Nationals
Jun 19-22, 2:00 PM UTC
Air Force Special Warfare JR Nationals
Jun 20-22, 1:00 PM UTC
Girls National Duals 14U & 16U: GR/WFS
Jun 21-26, 12:00 PM UTC
AAU Scholastic Duals
Jun 22, 10:10 PM UTC
Melee Til Midnight
Jun 24-Jul 7, 8:00 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Jun 24-27, 11:30 PM UTC
Malecek Team Camp
Jun 27-29, 2:30 PM UTC
U17 Pan-American Championships
Jun 27-29, 3:00 PM UTC
Western States Championships
Jun 28-29, 8:00 AM UTC
UWW Beach World Series - France
Jun 28-30, 2:00 PM UTC
Kids Freestyle & GrecoRoman National Ch
Jun 28-29, 4:00 PM UTC
Rocky Mountain National
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Alexxander Vigil
Results
High School Results
High School
High School
Youth
Other
Season
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2010-2011
Team Name
SCORE
Sheridan
Sheridan Rams
2018-2019
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/22
L
MD 16-6
Z. Loft
Sterling
2019 CHSAA State Championships
2nd Wrestleback (16 Man)
126-3A
02/22
W
MD 9-0
J. Thornton
---
2019 CHSAA State Championships
1st WB (16 Man)
126-3A
02/21
L
F 2-2 1:34
J. Chavez
Alamosa
2019 CHSAA State Championships
Round 1 (16 Man)
126-3A
02/16
W
F 5-12 3:21
W. Erzen
---
Northwestern Mutual CHSAA 3A Region 3
4th Place Matches
126
02/16
W
F 11-0 3:52
J. Campos
---
Northwestern Mutual CHSAA 3A Region 3
3rd and 5th Place Matches
126
02/16
L
F 7-4 2:32
K. Raper
---
Northwestern Mutual CHSAA 3A Region 3
Consi Semis
126
02/16
L
F 12-13 5:42
S. Moreno
---
Northwestern Mutual CHSAA 3A Region 3
Semis and WB3
126
02/15
W
DEC 12-5
J. Campos
---
Northwestern Mutual CHSAA 3A Region 3
Quarterfinals and WB1
126
01/19
L
FOR 0-0
C. Williams
Berthoud
2019 Mel Smith Husky Invitational
Placement Matches (32 Man)
120
01/19
L
MD 12-2
L. Morrissey
Eagle Valley
2019 Mel Smith Husky Invitational
6th Wrestleback (32 Man)
120
01/19
W
MD 11-3
Z. Ortega
Canon City H.S.
2019 Mel Smith Husky Invitational
Semis & 5th WB (32 Man)
120
01/19
W
F 5-2 0:50
K. Sabatino
Eaton
2019 Mel Smith Husky Invitational
4th Wrestleback (32 Man)
120
01/19
L
F 5-2 1:07
C. Williams
Berthoud
2019 Mel Smith Husky Invitational
Quarters & 3rd WB (32 Man)
120
01/18
W
F 5-0 3:42
J. Deleon
---
2019 Mel Smith Husky Invitational
Round 2 Champ & WB (32 Man)
120
01/18
W
TF 16-1 4:37
J. Guana
Canon City H.S.
2019 Mel Smith Husky Invitational
Round 1 (32 Man)
120
01/12
W
DEC 7-4
D. Tressler
Pagosa Springs
Rocky Mountain Wrestling Tournament
Championship
120
01/12
W
DEC 6-1
B. Olson
Monticello
Rocky Mountain Wrestling Tournament
Semis & 3rd WB (16 Man)
120
01/12
W
F 11-0 4:51
D. Jacquez
---
Rocky Mountain Wrestling Tournament
Quarters & 1st WB (16 Man)
120
01/12
W
F 2-0 1:01
A. Ross
---
Rocky Mountain Wrestling Tournament
Round 1 (16 Man)
120
01/06
W
DEC 8-2
S. Moreno
---
39th Annual Bennett Tiger Invitational
Championship
126
01/05
W
F 2-0 1:20
K. Anderson
Eaglecrest
39th Annual Bennett Tiger Invitational
Semifinals & 2nd WB (16 Man) & 4th WB (32 man)
126
01/05
W
F 6-2 1:51
J. Pester
Lakewood
39th Annual Bennett Tiger Invitational
2nd Wrestleback (32 Man)
126
01/05
W
TF 18-3 3:22
J. Reynoso
Ridgeview Academy
39th Annual Bennett Tiger Invitational
Round 2 Champ & WB (16 man & 32 Man)
126
12/15
W
TF 19-3 3:27
J. Campos
---
31st Annual Forrest Davis Invitational
Round 6
126
12/15
W
F 2-0 1:01
M. Hillman
Clear Creek
31st Annual Forrest Davis Invitational
Round 5
126
12/15
W
F 2-0 0:45
C. Faber
Golden
31st Annual Forrest Davis Invitational
Round 4
126
12/15
W
F 9-2 1:38
A. Sosa
James Irwin
31st Annual Forrest Davis Invitational
Round 2
126
12/15
W
F 8-0 2:42
I. Faler
Vista Ridge
31st Annual Forrest Davis Invitational
Round 1
126
12/08
W
TF 15-0
T. Whitehead
Arapahoe
2018 Columbine Invitational
Finals
126
12/08
W
F 0-0 3:13
A. Fuller
Chatfield
2018 Columbine Invitational
Cons Semi & 16 Man Semifinals
126
12/08
W
F 2-0 0:22
J. White
---
2018 Columbine Invitational
Quarterfinals & 16 Man Cons. Round
126
12/08
W
F 9-0 2:34
C. Brecht
---
2018 Columbine Invitational
Round 1 (16 Man)
126
12/01
W
MD 18-5
M. Heredia
---
2018 Middle Park Panther Invitational
Round 6
126
12/01
W
F 8-2 1:32
S. Koontz
Battle Mountain
2018 Middle Park Panther Invitational
Round 5
126
12/01
W
F 13-1 2:45
L. Waters
Faith Christian
2018 Middle Park Panther Invitational
Round 2
126
10/27
L
F 2-0 0:54
C. Sanchez
Alpha wrestling academy
USAW Preseason Nationals - HS Boys
R4 - Champ & WB (128, 64, & 32)
126
10/27
W
DEC 6-0
N. Spiro
Team Poeta
USAW Preseason Nationals - HS Boys
R3 - WB (128 Man)
126
10/27
L
DEC 6-5
B. Cowell
---
USAW Preseason Nationals - HS Boys
R2
126
10/20
L
FOR 0-0
J. Iii
---
2018 Halloween Open
2nd Place Match (16 Man)
132
10/20
L
F 2-0 1:51
J. Enockson
---
2018 Halloween Open
Placement Matches (16 Man)
132
10/20
W
F 4-0 2:48
A. Cartwright
---
2018 Halloween Open
Semis & 3rd WB (16 Man)
132
10/20
W
F 14-1 2:25
M. Wenholz
---
2018 Halloween Open
Quarters & 1st WB (16 Man)
132
2017-2018
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/17
L
DEC 7-6
C. Smith
Rifle
2018 CHSAA State Championships
2nd Wrestleback (16 Man)
126-3A
02/16
L
DEC 10-5
J. Chavez
---
2018 CHSAA State Championships
Quarters (16 Man)
126-3A
02/15
W
DEC 9-2
T. Havel
---
2018 CHSAA State Championships
Round 1 (16 Man)
126-3A
02/10
W
DEC 12-6
T. Vigil
Monte Vista
CHSAA Region 3A-Region 4
3rd and 5th Place Matches
126
02/10
W
F 5-0 2:49
B. Nelson
LaJunta
CHSAA Region 3A-Region 4
Consi Semis
126
02/10
L
DEC 11-5
A. Sansburn
Jefferson
CHSAA Region 3A-Region 4
Semis and WB3
126
02/09
W
MD 13-2
C. Simonis
Woodland Park
CHSAA Region 3A-Region 4
Quarterfinals and WB1
126
02/02
W
F 0-0 0:51
D. Aguilar
Alameda International
Alameda International @ Sheridan
Round 1
126
01/27
L
DEC 7-4
B. Badwound
---
34th Annual Les Mattocks Invitational
Final round
120
01/27
W
MD 11-1
J. Nicholas
---
34th Annual Les Mattocks Invitational
Semifinals
120
01/27
W
DEC 8-4
R. Bossow
Eagle Valley
34th Annual Les Mattocks Invitational
Quarters and consolation
120
01/27
W
F 12-0 3:12
H. Huynh
Alameda High School
34th Annual Les Mattocks Invitational
Round 2
120
01/13
L
MD 18-6
O. Berry
---
Mel Smith 2018 Wrestling Invitational
Placement Matches (32 Man)
120
01/13
W
DEC 7-0
L. Torres
Berthoud
Mel Smith 2018 Wrestling Invitational
Semis & 5th WB (32 Man)
120
01/13
W
DEC 7-2
A. Rodriguez
---
Mel Smith 2018 Wrestling Invitational
Quarters & 3rd WB (32 Man)
120
01/12
W
F 13-2 5:10
Q. Hughes
---
Mel Smith 2018 Wrestling Invitational
Round 2 Champ & WB (32 Man)
120
01/06
W
F 2-0 0:53
E. Monterosso
---
Rocky Mountain Wrestling Tournament
Placement Matches (16 Man)
120
01/06
L
DEC 5-4
J. Griego
Aztec
Rocky Mountain Wrestling Tournament
Semis & 3rd WB (16 Man)
120
01/06
W
F 6-1 3:43
M. Beh
Monticello
Rocky Mountain Wrestling Tournament
Quarters & 1st WB (16 Man)
120
01/06
W
F 8-0 2:21
H. Robbins
Ignacio
Rocky Mountain Wrestling Tournament
Round 1 (16 Man)
120
12/16
W
F 5-0 1:16
G. Bonewell
Vista Ridge
30th Annual Forrest Davis Invitational
Round 6
120
12/16
W
F 12-2 5:04
B. Anderson
Eaglecrest
30th Annual Forrest Davis Invitational
Round 5
120
12/16
W
F 2-0 0:43
C. Ryan
Platte Canyon
30th Annual Forrest Davis Invitational
Round 4
120
12/16
W
F 2-0 0:56
J. Thornton
---
30th Annual Forrest Davis Invitational
Round 2
120
12/16
W
F 7-0 3:05
L. Hansen
Evergreen
30th Annual Forrest Davis Invitational
Round 1
120
2016-2017
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/18
L
DEC 9-3
R. Moltz`
---
CHSAA State Championships
3rd Wrestleback
113-3A
02/17
W
F 0-0 1:54
D. Jaramillo
Fort Lupton
CHSAA State Championships
2nd Wrestleback (16 Man)
113-3A
02/17
L
DEC 8-6
C. Cox
---
CHSAA State Championships
Quarters (16 Man)
113-3A
02/16
W
DEC 4-3
J. Gonzales
Pueblo Central
CHSAA State Championships
Round 1 (16 Man)
113-3A
02/11
W
F 10-0 4:31
C. Pasternak
---
CHSAA 3A - Region 3
3rd and 5th Place Matches
113
02/11
W
DEC 11-10
N. Kargar
Skyview
CHSAA 3A - Region 3
4th Wrestleback (16 Man)
113
02/11
W
F 9-0 3:18
B. Daniel
Summit
CHSAA 3A - Region 3
Semis & 3rd WB (16 Man)
113
02/10
L
DEC 8-5
L. Comroe
Eagle Valley
CHSAA 3A - Region 3
Quarters & 1st WB (16 Man)
113
02/04
W
F 2-0 0:31
E. Casteneda
Faith Christian
2017 Frontier League Championships
Round 5
113
02/04
W
F 6-0 1:40
B. Mayo
Bennett
2017 Frontier League Championships
Round 4
113
02/04
W
F 2-0 0:19
T. Lange
Middle Park
2017 Frontier League Championships
Round 3
113
02/04
W
F 2-0 0:24
A. Fierro
Lake County
2017 Frontier League Championships
Round 2
113
01/14
L
DEF 0-0
C. Sanchez
---
Mel Smith 2017 Florence Wrestling Invite
4th Wrestleback (32 Man)
113
01/14
W
TF 15-0 4:45
B. Conlin
---
Mel Smith 2017 Florence Wrestling Invite
Quarters & 3rd WB (32 Man)
113
01/14
W
F 0-0 2:10
J. Arguello
Lakewood
Mel Smith 2017 Florence Wrestling Invite
2nd Wrestleback (32 Man)
113
01/13
L
DEC 7-5
J. Gonzales
Pueblo Central
Mel Smith 2017 Florence Wrestling Invite
Round 1 (32 Man)
113
01/07
W
F 0-0 3:47
M. Wenholz
---
Bennett High School Invitational
Round 5
113
01/07
W
TF 15-0 2:15
J. Esquivel
Ridge View Academy
Bennett High School Invitational
Round 4
113
01/07
W
FOR 0-0
B. Hudson
Sand Creek
Bennett High School Invitational
Round 3
113
01/06
L
DEC 6-4
B. McBride
---
Bennett High School Invitational
Round 2
113
12/17
L
DEC 8-2
I. Bradley
Overland
13th Annual Sheridan Tournament
Placement Matches (8 Man)
120
12/17
W
F 14-4 5:47
W. Zielinko
Salida
13th Annual Sheridan Tournament
Cross Bracket (8 Man)
120
12/17
W
F 5-0 2:00
E. Ponce
Classical Academy
13th Annual Sheridan Tournament
Round 3 (8 Man)
120
12/17
W
F 10-2 3:04
M. Sterling
Eaglecrest
13th Annual Sheridan Tournament
Round 2 (8 Man)
120
12/14
L
DEC 8-2
L. Herrera
Faith Christian
Rock Canyon/Faith Christian/Sheridan Triangular
Champ. Round 1
120
12/10
L
DEC 8-5
L. Herrera
Faith Christian
2016 Columbine Invitational
Placement Matches (16 Man)
120
12/10
W
F 2-0 1:11
S. Almaswari
Weld Central
2016 Columbine Invitational
Semis & 3rd WB (16 Man)
120
12/10
W
F 13-2 3:19
R. Menge
Mitchell Hs
2016 Columbine Invitational
Quarters & 1st WB (16 Man)
120
12/10
W
MD 12-0
P. Whited
Sterling
2016 Columbine Invitational
Round 1 (16 Man)
120
12/10
W
F 10-1 3:23
J. Janney
Rock Canyon
Rock Canyon/Faith Christian/Sheridan Triangular
Champ. Round 1
120
10/15
L
DEC 4-2
N. Fitzgerald
Castle View
2016 Halloween Havoc
Round 5 and 6
128
10/15
W
MD 13-4
T. Martinez
Saratoga
2016 Halloween Havoc
Round 3, 4 and 5
128
10/15
W
DEC 3-0
D. Caddy
baddogs
2016 Halloween Havoc
Round 2, 3 and 4
128
10/15
W
DEC 7-4
L. Comroe
Eagle Valley High School
2016 Halloween Havoc
Round 1 and 2 (10-man)
128
10/15
W
F 4-0 2:51
K. Pritchard
Cherokee trail high school
2016 Halloween Havoc
Round 2 and 3 (10-man)
128
2015-2016
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/27
W
DEC 9-2
T. Johnson
---
CUSAW Fresh/Soph State Championship 2016
Placements Finals
106
02/27
W
DEC 6-1
X. Espinoza
Pueblo South
CUSAW Fresh/Soph State Championship 2016
Round 6
106
02/27
W
F 8-0 5:38
J. Luna
Poudre HS
CUSAW Fresh/Soph State Championship 2016
Round 3
106
02/27
W
DEC 7-0
C. Sanchez
---
CUSAW Fresh/Soph State Championship 2016
Round 1
106
02/20
L
DEC 5-1
L. Anderson
Delta
2016 CHSAA State Championships
3rd Wrestleback
106-3A
02/20
W
DEC 10-5
V. Ciddio
Platte Valley
2016 CHSAA State Championships
2nd Wrestleback (16 Man)
106-3A
02/19
W
DEC 5-1
S. Rodriguez
Faith Christian
2016 CHSAA State Championships
1st WB (16 Man)
106-3A
02/18
L
TF 19-1 4:39
B. Garcia
Dolores Huerta
2016 CHSAA State Championships
Round 1 (16 Man)
106-3A
02/14
W
DEC 7-2
L. Morrissey
Eagle Valley
CHSAA 3A - Region 4
4th Place Match (16 Man)
106
02/13
L
DEC 4-3
C. Paternak
Steamboat Springs
CHSAA 3A - Region 4
Placement (16 Man)
106
02/13
W
DEC 7-1
Z. Pagan
---
CHSAA 3A - Region 4
4th Wrestleback (16 Man)
106
02/13
L
MD 10-1
A. Serna
Grand Valley
CHSAA 3A - Region 4
Semis (16 Man)
106
02/12
W
DEC 3-2
S. Fuentes
Montezuma-Cortez
CHSAA 3A - Region 4
Quarters (16 Man)
106
02/12
W
F 8-0 5:50
E. Avila
Olathe
CHSAA 3A - Region 4
Round 1 (16 Man)
106
01/23
W
DEC 6-0
M. Martinez
---
2016 Commander Invite
1st & 3rd (16 Man)
106
01/23
W
F 4-0 2:53
M. Barkdoll
Wiggins
2016 Commander Invite
4th Wrestleback (16 Man)
106
01/23
W
F 2-0 0:28
D. Roberts
Arvada
2016 Commander Invite
Semis & 3rd WB (16 Man)
106
01/23
L
MD 15-6
A. Anariba
Aurora Central
2016 Commander Invite
Quarters & 1st WB (16 Man)
106
01/16
L
DEC 8-4
A. Evertz
Erie H.S.
Mel Smith Florence Husky Invite
4th Wrestleback (32 Man)
113
01/16
W
F 0-0 3:17
S. Coffey
Canon City H.S.
Mel Smith Florence Husky Invite
Quarters & 3rd WB (32 Man)
113
01/15
L
DEC 6-4
E. Andrade
Lamar
Mel Smith Florence Husky Invite
Round 2 Champ & WB (32 Man)
113
01/09
L
MD 13-2
P. Maez
---
Rocky Mountain Wrestling Tournament
Placement Matches (16 Man)
106
01/09
W
DEC 11-10
J. Griego
Aztec
Rocky Mountain Wrestling Tournament
Semis & 3rd WB (16 Man)
106
01/09
W
MD 12-0
M. Beh
Monticello
Rocky Mountain Wrestling Tournament
Quarters & 1st WB (16 Man)
106
01/09
W
F 4-0 1:51
J. Coombs
Centauri
Rocky Mountain Wrestling Tournament
Round 1 (16 Man)
106
12/20
L
DEC 4-3
L. Peltier
Rampart
12th Annual Sheridan Tournament
Round 6
106
12/19
L
F 8-1 3:27
A. Nolte
LaJunta
12th Annual Sheridan Tournament
Round 4
106
12/19
W
DEC 7-2
N. Alvarez
Palmer
12th Annual Sheridan Tournament
Round 3
106
12/19
W
MD 11-0
S. Rodriguez
Faith Christian
12th Annual Sheridan Tournament
Round 2
106
12/19
W
F 5-0 5:04
C. Sanchez
---
12th Annual Sheridan Tournament
Round 1
106
12/12
W
DEC 9-5
Z. Loft
---
2015 Columbine High School Invitational
Round 6
106
12/12
W
F 5-0 1:33
Z. Meyer
Bear Creek
2015 Columbine High School Invitational
Round 5
106
12/12
L
DEC 9-6
T. Plattenberger
Mesa Ridge
2015 Columbine High School Invitational
Round 4
106
12/12
W
F 2-0 1:34
B. Medrano
Pagosa Springs
2015 Columbine High School Invitational
Round 2
106
12/04
L
F 2-0 0:55
T. Hunt
Lewis Palmer
Battle of the Best - 5th Annual
Round 2 (3 Team)
106
12/04
W
F 4-0 0:52
C. Clausen
Florence
Battle of the Best - 5th Annual
Round 1 (3 Team)
106
12/04
W
DEC 11-7
M. Ritz
---
Battle of the Best - 5th Annual
Round 4 (6 Team)
106
12/04
L
TF 19-4 0:48
M. Schwarts
Ponderosa
Battle of the Best - 5th Annual
Round 3 (6 Team)
106
12/04
W
MD 15-3
T. Plattenberger
Mesa Ridge
Battle of the Best - 5th Annual
Round 6
106
12/04
W
F 7-0 2:48
N. Jimenez
Mountain View
Battle of the Best - 5th Annual
Round 2 (6 Team)
106
12/04
L
MD 10-2
S. Audrain
---
Battle of the Best - 5th Annual
Round 7
106
2014-2015
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
03/01
L
TF 15-0 2:30
N. Fitzgerald
SOT
2015 CO State Championships - PPWL/USAW
Cons. Semis
95
03/01
L
TF 15-0 2:30
N. Fitzgerald
SOT Academy
2015 CO State Championships - PPWL/USAW
Round 5
95
03/01
L
MD 10-0
P. Madril
Broomfield
2015 CO State Championships - PPWL/USAW
Round 6
95
03/01
L
MD 10-0
P. Madril
Broomfield
2015 CO State Championships - PPWL/USAW
5th Place Match
95
03/01
W
DEC 8-1
R. Stark
Cheyenne Mountain Wrestling
2015 CO State Championships - PPWL/USAW
Round 4
95
03/01
W
DEC 8-1
R. Stark
Cheyenne Mountain Wrestling
2015 CO State Championships - PPWL/USAW
Cons. Round 3
95
03/01
W
DEC 8-3
M. Flores
Cheyenne Mountain Wrestling
2015 CO State Championships - PPWL/USAW
Round 3
95
03/01
W
DEC 8-3
M. Flores
Cheyenne Mountain Wrestling
2015 CO State Championships - PPWL/USAW
Cons. Round 2
95
02/28
L
DEC 6-2
P. Madril
Broomfield
2015 CO State Championships - PPWL/USAW
Champ. Round 1
95
02/28
L
DEC 6-2
P. Madril
Broomfield
2015 CO State Championships - PPWL/USAW
Round 1
95
01/18
L
F 0-0 0:19
S. Sanchez
Team Little Chris
New Mexico National Showdown
2nd Place Match
88
01/18
L
MD 12-3
C. Kelly
Sunkist Kids W/C
New Mexico National Showdown
1st Place Match
88
01/17
W
F 10-8 2:45
D. Atencio
Espanola Jr W/C
New Mexico National Showdown
Semifinals
88
01/17
W
F 7-0 2:50
C. Walton
RAVEN JR W/C
New Mexico National Showdown
Quarterfinals
88
2010-2011
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
06/21
W
TF 16-0
K. Lamer
Gilpin
Colorado Middle School State Regionals- RMN
Quarterfinals
90
05/31
W
DEC 6-4 SV
D. Sandoval
Generals
Colorado St Youth Wrestling Tournament- WSWL
Cons. Semis
91
05/31
L
TF 16-1
S. Gutierrez
Pomona
Colorado St Youth Wrestling Tournament- WSWL
Semifinals
91
05/31
W
TF 16-0
J. Herrera
Northgleen
Colorado St Youth Wrestling Tournament- WSWL
Quarterfinals
91
05/20
W
F 0-0 3:22
N. Alvarez
Duran
2015 PPWL South Region
Round 5
90
05/20
L
DEC 8-2
N. Juarez
POWA
2015 PPWL South Region
Round 4
90
05/20
L
DEC 8-3
X. Espinoza
POWA
2015 PPWL South Region
Round 4
90
05/20
W
F 0-0 0:41
D. Cornejo
Rocky Mountain Wrestling Club
2015 PPWL South Region
Round 2
90
05/20
L
F 0-0 2:43
M. Schwartz
SOT Academy
2015 PPWL South Region
Round 1
90
04/26
L
F 0-0 2:58
C. Jones
sebolt wrestling academy
Winter Nationals 2015
Cons. Round 2
90
04/26
L
DEC 8-6 SV
G. Bianchi
Meneely
Winter Nationals 2015
Champ. Round 1
90
02/21
W
MD 13-2
D. Jaramillo
BRIGHTON
Chaparral Showdown WSWL
Round 3
91
02/21
W
FOR 0-0
A. VALDEZ
LA GENTE
Chaparral Showdown WSWL
Round 2
91
02/21
W
MD 19-8
E. Martinez
Denver West
Chaparral Showdown WSWL
Round 1
91
Related Content
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024