Mar 23-Dec 31 · Resumes Monday at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Jun 6-9 · Resumes Today at 8:30 AM UTC
Ranking Series #2
Jun 6-8 · Resumes Today at 11:30 AM UTC
Knockout Summer Slam 2024
Today · 12:30 PM UTC
2024 Ultimate Boys Freestyle Duals
Today · 2:00 PM UTC
Freeco USA Elementary National Duals
Jun 12-15, 12:00 PM UTC
14U National Duals
Jun 12-15, 3:00 PM UTC
16U National Duals
Jun 15, 2:00 PM UTC
2024 Summer Nationals
Jun 19-22, 2:00 PM UTC
Air Force Special Warfare JR Nationals
Jun 20-22, 1:00 PM UTC
Girls National Duals 14U & 16U: GR/WFS
Jun 21-26, 12:00 PM UTC
AAU Scholastic Duals
Jun 22, 10:10 PM UTC
Melee Til Midnight
Jun 24-Jul 7, 8:00 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Jun 24-27, 11:30 PM UTC
Malecek Team Camp
Jun 27-29, 2:30 PM UTC
U17 Pan-American Championships
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Zane Dodd
Results
High School Results
High School
High School
Youth
Other
Team Name
East Gaston
Lost Boyz
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
03/03
L
F 8-2 3:27
Z. McCraw
Wolverine Wrestling Club
The Yona High School Duals 2024
Round 2 (8 Team)
175
03/03
L
DEC 6-2
F. Montiel
Smoky Mountain Wrestling
The Yona High School Duals 2024
Round 3 (8 Team)
175
03/03
L
F 14-16 3:42
B. Byrd
Trojan
The Yona High School Duals 2024
Round 5 (8 Team)
175
01/21
W
DEC 11-9
C. Smith
Burns
Burns, Shelby, East Gaston Tri
Round 1
175
01/21
W
DEC 11-9
C. Smith
Burns
Burns, Shelby, East Gaston Tri
Round 1
175
01/20
W
F 0-0
N. Norris
Shelby
Burns, Shelby, East Gaston Tri
Round 1
175
01/17
W
F 0-0
L. Hoyle
Bessemer City
EG Tri Bessemer City/Apprenticeship Academy
Round 1
175
01/15
L
MD 10-0
M. Questelle
Rock Hill
East Gaston Warrior Duals
Round 1
175
01/15
W
F 0-0
N. Crum
Central Academy of Technology and Arts
East Gaston Warrior Duals
Round 1
175
01/15
L
DEC 14-10
G. Evans
Hough
East Gaston Warrior Duals
Round 1
175
01/14
W
F 0-0 0:32
L. Whitley
Charlotte Christian School
East Gaston Warrior Duals
Round 1
175
01/07
W
F 0-0
R. Solis
South Mecklenburg
Sabre Duals
Round 1
175
01/07
W
F 0-0
E. Ortiz
Kings Mountain
Sabre Duals
Round 1
175
01/07
W
F 0-0
J. Willoughby
Butler
Sabre Duals
Round 1
175
01/07
W
F 0-0
J. Aguilera
Philip O. Berry Academy of Technology
Sabre Duals
Round 1
175
01/07
W
F 0-0
A. Sullivan
South Point
Sabre Duals
Round 1
175
01/07
L
F 0-0
G. White
Lincoln Charter
TJCA, Lincoln Charter & Union Academy @ East Gaston
Round 1
175
01/07
W
F 0-0
C. Hill
Thomas Jefferson Classical Academy
TJCA, Lincoln Charter & Union Academy @ East Gaston
Round 1
175
01/06
L
F 0-0
E.
Union Academy
TJCA, Lincoln Charter & Union Academy @ East Gaston
Round 1
175
12/20
W
F 0-0
P.
Stuart Cramer HS
East Gaston and West Meck @Stuart Cramer
Round 1
190
12/07
W
F 0-0
B. Steier
Sun Valley
East Meck Quad
Round 1
190
12/07
L
DEC 8-5
O.
East Mecklenburg
East Meck Quad
Round 1
190
12/04
W
F 0-0
I. White
Forestview
Larry Carpenter Duals
Round 1
190
12/02
L
F 0-0 1:46
L. Pressley
Ashbrook
Larry Carpenter Duals
Round 1
190
12/02
L
F 0-0
D. Evans
Olympic
Larry Carpenter Duals
Round 1
190
11/30
L
F 0-0 2:33
L. Pressley
Ashbrook
East Lincoln Quad
Round 1
190
11/30
W
F 0-0
E. Coley-Long
East Lincoln
East Lincoln Quad
Round 1
190
11/22
W
F 7-6 2:39
J. Zamora
Philip O. Berry Academy of Technology
Turkey Duals at the Creek
Round 1
190
11/22
L
F 2-0 1:04
K. Kuddie
A.L. Brown
Turkey Duals at the Creek
Round 1
190
11/22
W
F 8-2 1:27
C. Roberts
Lincoln Charter
Turkey Duals at the Creek
Round 1
190
11/21
L
F 2-4 1:21
I. Donnell
Cox Mill
Turkey Duals at the Creek
Round 1
190
11/16
W
F 0-0
C. Wurster
Stuart Cramer HS
Bandy`s, Stuart Cramer @ East Gaston
Round 1
190
11/16
W
F 9-4 3:16
A. Miller
Bandys
Bandy`s, Stuart Cramer @ East Gaston
Round 1
190
Related Content
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024