Mar 23-Dec 31 · Resumes Thursday at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
May 25-27, 12:00 PM UTC
NHSCA National Duals
May 25-26, 1:00 PM UTC
U16 and Junior FS and GR State 2024
May 25, 3:00 PM UTC
Heroes Conquest
May 25, 3:00 PM UTC
CUSAW 2024 Freestyle and Greco State Cha
May 25-26, 4:00 PM UTC
Canadian U23 Champs & World Team
May 25, 4:00 PM UTC
Mark Halvorson Memorial (2024)
May 26, TBD
U16 and Junior Greco State 2024
May 31-Jun 2 · Resumes Friday at 11:56 AM UTC
CAUSA FS/GR State
May 31-Jun 2, 2:00 PM UTC
U23 Nationals and U20 World Team Trials
May 31-Jun 2, 11:00 PM UTC
Southern Plains Regional Championships
Jun 1-2, 12:00 PM UTC
Spartan Nationals
Jun 1, 12:00 PM UTC
TESTING TOURNAMENT
Jun 6-9, 8:30 AM UTC
Ranking Series #2
Jun 8-9, 12:30 PM UTC
2024 Ultimate Boys Freestyle Duals
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Caleb Hill
Results
High School Results
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/10
L
F 0-0 2:05
J. Burleson
Mitchell
NCHSAA 1A West Regional
3rd Wrestleback
165
02/10
W
DEC 12-5
G. McSwain
Cherryville
NCHSAA 1A West Regional
2nd Wrestleback (16 Man)
165
02/10
W
F 2-4 2:32
B. Bello
Corvian Community School
NCHSAA 1A West Regional
1st WB
165
02/10
L
F 2-0 3:19
J. Steele
Elkin
NCHSAA 1A West Regional
Round 1 (16 Man)
165
01/21
L
F 0-0
A. Thomas
Rock Hill
East Gaston Warrior Duals
Round 1
165
01/21
W
F 0-0
R. Moxley
Starmount
Quad (TJCA, Starmount, East Surry)
Round 1
175
01/20
W
F 0-0
J. Knicely
Shelby
Tjca quad
Round 1
165
01/18
L
TF 15-0
G. McSwain
Cherryville
Tjca quad
Round 1
165
01/16
L
F 0-0
J. Casey
Lincoln Charter
TJCA, Lincoln Charter & Union Academy @ East Gaston
Round 1
165
01/15
W
F 0-0
B. Rozema
Central Academy of Technology and Arts
East Gaston Warrior Duals
Round 1
165
01/14
L
F 0-0 0:48
T. Wilfong
Charlotte Christian School
East Gaston Warrior Duals
Round 1
165
01/13
W
F 0-0
B. Smith
Forest Hills
East Gaston Warrior Duals
Round 1
165
01/13
L
MD 13-1
J. Hoelscher
South Mecklenburg
East Gaston Warrior Duals
Round 1
165
01/07
L
F 0-0
Z. Dodd
East Gaston
TJCA, Lincoln Charter & Union Academy @ East Gaston
Round 1
175
01/06
W
F 0-0
A.
Union Academy
TJCA, Lincoln Charter & Union Academy @ East Gaston
Round 1
165
12/20
L
MD 12-3
B. Snow
East Surry
Quad (TJCA, Starmount, East Surry)
Round 1
175
12/20
L
DEC 5-4
R. Lopez
East Wilkes
Quad (TJCA, Starmount, East Surry)
Round 1
175
12/08
W
F 3-0 0:32
J. Soumwei
Asheville
Asheville Tri (Enka, TJCA)
Round 1
175
12/08
W
F 4-5 3:34
D. Ledford
Enka
Asheville Tri (Enka, TJCA)
Round 1
175
12/01
W
F 0-0
O. Gentile
Corvian Community School
Tri @ NCSD (Corvian, Thomas Jefferson)
Round 1
175
11/27
W
F 0-0
B. White
Forbush
Dual Tournament at Statesville
Round 1
175
11/22
L
F 0-0
E. Hendren
Wilkes Central
Dual Tournament at Statesville
Round 1
175
11/22
L
F 0-0
B. Gillus
Statesville
Dual Tournament at Statesville
Round 1
175
11/18
L
DEC 6-4
H. Marcial-Rodriguez
Clyde A. Erwin
2nd Annual Plowboy Brawl
Semis & 3rd WB (16 Man)
175
11/18
L
MD 14-6
C. Rios
Boiling Springs
2nd Annual Plowboy Brawl
Quarters & 1st WB (16 Man)
175
Related Content
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024
RMN Events
Nov 18, 2020