Mar 23-Dec 31 · Resumes Thursday at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Jun 6-9, 8:30 AM UTC
Ranking Series #2
Jun 8-9, 12:30 PM UTC
2024 Ultimate Boys Freestyle Duals
Jun 12-15, 12:00 PM UTC
14U National Duals
Jun 12-15, 3:00 PM UTC
16U National Duals
Jun 15, 2:00 PM UTC
2024 Summer Nationals
Jun 19-22, 2:00 PM UTC
Air Force Special Warfare JR Nationals
Jun 20-22, 1:00 PM UTC
Girls National Duals 14U & 16U: GR/WFS
Jun 21-26, 12:00 PM UTC
AAU Scholastic Duals
Jun 22, 10:10 PM UTC
Melee Til Midnight
Jun 24-Jul 7, 8:00 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Jun 24-27, 11:30 PM UTC
Malecek Team Camp
Jun 27-29, 2:30 PM UTC
U17 Pan-American Championships
Jun 27-29, 3:00 PM UTC
Western States Championships
Jun 28-29, TBD
UWW Beach World Series - France
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Anthony Delgado
Results
High School Results
High School
High School
Youth
Other
Season
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
Team Name
Emporia
Emporia
Emporia High School
Emporia Middle School
2018-2019
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/23
L
DEC 3-1
D. Harper
Newton
KSHSAA 6A/5A Championships
Cons Quarters (16 Man)
5A - 170
02/23
W
F 0-0 1:40
J. Clarke
McPherson
KSHSAA 6A/5A Championships
2nd WB
5A - 170
02/22
L
F 2-0 1:39
T. Fisher
Goddard
KSHSAA 6A/5A Championships
Quarters (16 Man)
5A - 170
02/22
W
F 0-5 3:29
C. Voth
Hays
KSHSAA 6A/5A Championships
Round 1 (16 Man)
5A - 170
02/16
L
F 5-2 2:00
T. Carroll
OP-St. Thomas Aquinas
KSHSAA 5A Regional @ Bonner Springs
3rd Place Matches (16 man)
170
02/16
W
F 4-1 2:17
J. McGee
---
KSHSAA 5A Regional @ Bonner Springs
WB Semis (16 Man)
170
02/15
L
DEC 11-4
K. Hartzell
Topeka-Highland Park
KSHSAA 5A Regional @ Bonner Springs
Ch Semis(16 Man)
170
02/15
W
F 10-1 2:43
Z. Gonzales
---
KSHSAA 5A Regional @ Bonner Springs
Ch Quarters (16 Man)
170
02/15
W
F 2-0 1:23
E. Scragg
Topeka-Seaman
KSHSAA 5A Regional @ Bonner Springs
Round 1 (16 Man)
170
02/02
W
DEC 3-1
K. Hartzell
Highland Park
Centennial League 2018-2019
1st Place
170
02/02
W
F 6-2 2:27
S. Smith
Junction City
Centennial League 2018-2019
Semis
170
02/02
W
F 8-2 1:55
E. Scragg
Seaman
Centennial League 2018-2019
Quarterfinals (8 Man)
170
01/26
W
F 3-0 1:41
A. Martinez
Lamar
61st Rocky Welton Invitational
Placing 7th - 16th
170
01/26
L
MD 9-1
G. Franzen
Kearney
61st Rocky Welton Invitational
Round 6 - Cons 4th Rd - Day 2
170
01/25
L
F 7-0 2:40
W. Hayes
Scott City
61st Rocky Welton Invitational
Round 3 - Champ Qtrs - Day 1
170
01/25
W
DEC 7-0
K. Christiansen
Lakin
61st Rocky Welton Invitational
Round 2 Front & Back Rd 1- Day 1
170
01/25
L
DEC 2-1
D. Harper
Newton
61st Rocky Welton Invitational
Round 7 - Cons 5th Rd & Silver Rd 1 - Day 2
170
01/25
W
F 2-0 0:31
K. Adams
Air Academy
61st Rocky Welton Invitational
Round 1 Champ - Day 1
170
01/19
W
F 5-0 1:15
R. Parga
Dodge City
Emporia Dual Tournament
Round 1 (4 Team)
170
01/19
L
F 12-0 3:36
C. Lindsey
Derby
Emporia Dual Tournament
Round 3 (4 Team)
170
01/19
W
F 8-1 2:37
C. Farris
Independence
Emporia Dual Tournament
Round 2 (4 Team)
170
01/12
W
F 5-2 4:37
Q. Saddler
Manhattan High School
56th Newton Tournament of Champions
Fifth Place
170
01/12
L
DEC 3-1
D. Fields
Seneca High School
56th Newton Tournament of Champions
Wrestleback Semifinals
170
01/12
L
F 8-2 4:00
C. Lindsey
Derby High School
56th Newton Tournament of Champions
Semifinals
170
01/11
W
F 3-4 3:56
Q. Saddler
Manhattan High School
56th Newton Tournament of Champions
Quarterfinals
170
01/11
W
F 2-0 0:53
J. Garcia
Wichita South High School
56th Newton Tournament of Champions
Championship Round 2
170
01/11
W
F 2-0 0:49
R. Nichols
Maize High School
56th Newton Tournament of Champions
Championship Round 1
170
01/05
L
F 4-2 5:24
Q. Saddler
---
1st ANNUAL DODGE CITY INVITATIONAL
Finals
170
01/05
W
F 3-4 2:00
R. Parga
Dodge City High School
1st ANNUAL DODGE CITY INVITATIONAL
Round 5
170
01/05
W
F 2-0 0:42
J. Curbow
Gardner Edgerton
1st ANNUAL DODGE CITY INVITATIONAL
Round 4
170
01/05
W
F 2-0 0:47
K. Voegeli
Valley Center
1st ANNUAL DODGE CITY INVITATIONAL
Round 3
170
01/05
W
F 2-0 0:38
D. Janas
Garden City High School
1st ANNUAL DODGE CITY INVITATIONAL
Round 2
170
12/15
W
F 2-0 2:37
J. Eddis
---
Emporia Winter Classic
Medal Round
170
12/15
W
F 5-0 2:00
P. DOWNS
Kansas City-FL Schlagle
Emporia Winter Classic
Round 3
170
12/15
W
F 9-0 3:37
D. Licastro
Goddard-Eisenhower
Emporia Winter Classic
Round 2
170
12/15
W
F 2-2 0:47
D. Everett
Wichita-East
Emporia Winter Classic
Round 1
170
12/09
W
F 5-1 3:35
B. Martin
---
Eudora Tournament of Champions
Rd 7: Placements
170
12/08
W
F 0-0
D. Aho
Ottawa
Eudora Tournament of Champions
Rd 3: Champ Semi
170
12/08
W
F 2-0 1:07
A. Allison
Eudora
Eudora Tournament of Champions
Rd 2: Quarters & 1st WB (8/16 Man)
170
12/08
W
F 2-0 0:24
K. Brown
---
Eudora Tournament of Champions
Rd 1: Champ Round 1 (16 Man)
170
12/01
W
F 2-5 1:04
B. Maclaughlin
---
Ark City Wayne Jackson Wrestling Duals
Cross Bracket (8 Team)
170
12/01
W
F 2-0 1:27
R. Adelhardt
X Team
Ark City Wayne Jackson Wrestling Duals
Round 3 (8 Team)
170
12/01
W
F 2-0 1:05
R. Nichols
Maize High School
Ark City Wayne Jackson Wrestling Duals
Round 2 (8 Team)
170
12/01
W
F 8-0 5:24
R. Locke
Newkirk High School
Ark City Wayne Jackson Wrestling Duals
Round 1 (8 Team)
170
2017-2018
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/24
L
DEC 3-2
C. Ramirez
Valley Center
2018 KSHSAA 6A/5A Championships
Cons. Finals
5A - 160
02/24
W
DEC 7-5 SV
C. Gumeringer
Andover
2018 KSHSAA 6A/5A Championships
Cons Semis (16 Man)
5A - 160
02/24
W
DEC 3-1
C. II
Wichita-Heights
2018 KSHSAA 6A/5A Championships
Cons Quarters (16 Man)
5A - 160
02/24
W
F 5-0 2:48
J. Randles
Topeka-West
2018 KSHSAA 6A/5A Championships
2nd WB
5A - 160
02/23
L
DEC 3-2
C. Ramirez
Valley Center
2018 KSHSAA 6A/5A Championships
Quarters (16 Man)
5A - 160
02/23
W
F 2-0 1:00
C. Penny
OP-St. Thomas Aquinas
2018 KSHSAA 6A/5A Championships
Round 1 (16 Man)
5A - 160
02/17
W
DEC 5-1
D. Harper
Newton
KSHSAA 5A Regional Valley Center
3rd Place Matches
160
02/17
W
F 8-1 3:58
C. II
Wichita-Heights
KSHSAA 5A Regional Valley Center
Consolation Semifinals
160
02/17
L
DEC 6-4
C. Gumeringer
Andover
KSHSAA 5A Regional Valley Center
Semifinals
160
02/16
W
F 10-0 2:30
J. Randles
Topeka-West
KSHSAA 5A Regional Valley Center
Quarterfinals & 1st Backside
160
02/16
W
F 2-0 0:28
M. Casement
Maize
KSHSAA 5A Regional Valley Center
Round 1
160
01/27
W
F 2-0 1:16
Z. Martin
Shawnee Mission East
ON Wrestle for the Cure 2018
Round 3 (6 Team)
160
01/27
W
F 2-0 0:35
X. Parker
Wichita South
ON Wrestle for the Cure 2018
Round 4 (6 Team)
160
01/27
W
F 2-0 1:24
M. Pride
Olathe North
ON Wrestle for the Cure 2018
Round 2 (6 Team)
160
01/27
W
F 7-0 3:23
N. Kenney
Blue Valley Northwest
ON Wrestle for the Cure 2018
Round 1 (6 Team)
160
01/27
W
F 11-0 3:10
E. Fox
---
ON Wrestle for the Cure 2018
Finals (2 Team)
160
01/25
W
F 6-0 5:05
J. Willcutt
---
Emporia @ Basehor-Linwood
Round 1
160
01/20
W
F 2-0 0:18
E. Robinson
---
Emporia Winter Duals
Round 4 (6 Team)
160
01/20
L
MD 12-1
T. Wills
---
Emporia Winter Duals
Round 5 (6 Team)
160
01/20
W
F 10-0 3:38
H. Mendoza
Independence
Emporia Winter Duals
Round 1 (6 Team)
160
01/20
W
F 10-4 3:20
N. Truong
Olathe North
Emporia Winter Duals
Round 3 (6 Team)
160
01/13
L
DEC 4-2
C. Gumeringer
---
55th Newton Tournament of Champions
Third Place Match
160
01/13
W
DEC 3-1 SV
D. Harper
Newton High School
55th Newton Tournament of Champions
Wrestleback Semifinals
160
01/13
L
MD 10-0
J. Harper
Manhattan High School
55th Newton Tournament of Champions
Semifinals
160
01/12
W
F 2-0 0:40
N. Bahm
---
55th Newton Tournament of Champions
Quarterfinals
160
01/12
W
F 0-0
D. Rodd
Andover Central
55th Newton Tournament of Champions
Championship Round 2
160
01/12
W
F 2-0 0:58
L. Allen
Hutchinson Salthawks
55th Newton Tournament of Champions
Championship Round 1
160
01/12
W
F 3-0 4:28
B. Dillow
---
Emporia @ Chanute
Round 1
160
01/06
W
DEC 5-1
C. Wheeler
---
Maize High Invitational 2018
Round 6 All Brackets
160
01/06
W
DEC 3-1 SV
A. Taylor
---
Maize High Invitational 2018
Round 5 All Brackets
160
01/06
W
DEC 8-4
J. Koehler
Pratt
Maize High Invitational 2018
Round 3 All Brackets
160
01/06
W
F 10-3 3:40
M. Casement
---
Maize High Invitational 2018
Round 2 All Brackets
160
01/06
W
F 2-0 1:13
C. II
Wichita-Heights
Maize High Invitational 2018
Round 1 All Brackets
160
12/16
W
DEC 2-0
C. Wheeler
---
Emporia Winter Classic
Medal Round
160
12/16
W
F 10-4 1:49
M. Casement
Maize
Emporia Winter Classic
Round 3
160
12/16
W
F 2-0 0:59
H. Still
---
Emporia Winter Classic
Round 2
160
12/10
W
F 2-0 0:40
C. Rooney
---
Eudora Tournament of Champions
Rd 1: Champ Round 1 (16 Man)
160
12/10
L
DEC 5-4
E. Kennedy
Eudora
Eudora Tournament of Champions
Rd 7: Placements
160
12/09
W
F 2-0 1:05
C. Moranz
Atchison
Eudora Tournament of Champions
Rd 3: Champ Semi
160
12/09
W
F 2-0 0:38
G. Carver
Rossville
Eudora Tournament of Champions
Rd 2: Quarters & 1st WB (8/16 Man)
160
12/02
W
F 5-0 3:00
C. Wehrhahn
Bonner Springs High School
Riley County Falcon Duals
Round 3 (8 Team)
160
12/02
W
F 2-0 0:35
W. Koch
---
Riley County Falcon Duals
Cross Bracket (8 Team)
170
12/02
W
F 2-0 1:17
J. Young
Shawnee Misson East High School
Riley County Falcon Duals
Round 2 (8 Team)
160
12/02
W
F 2-0 0:49
S. Liddle
---
Riley County Falcon Duals
Round 1 (8 Team)
160
12/02
L
DEC 9-3
C. Gumeringer
---
Riley County Falcon Duals
Placement Matches (8 Team)
160
12/01
L
F 4-0 0:14
A. Perez
---
2017 Riverside Tournament
2nd Wrestleback (8 Man)
170
12/01
W
F 5-2 1:34
D. Mills
---
2017 Riverside Tournament
Semis & 1st WB (8 Man)
170
12/01
L
F 11-9 2:00
E. Espino
Riverside High School
2017 Riverside Tournament
Quarterfinals (8 Man)
170
2016-2017
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
06/07
W
F 9-2 1:31
G. Terry
Bonner Springs
Showdown at Sundown on the Gridiron
Round 2 (6 Team)
170
06/07
L
F 11-10 2:21
C. Dodson
---
Showdown at Sundown on the Gridiron
Round 3 (6 Team)
170
06/07
L
MD 11-2
K. Haas
---
Showdown at Sundown on the Gridiron
Round 1 (6 Team)
170
02/25
L
DEC 9-2
J. Bendure
Shawnee-Mill Valley
2017 KSHSAA 6A/5A Championships
Cons Quarters (16 Man)
5A - 160
02/25
W
DEC 4-2 SV
T. Fitzmier
Maize
2017 KSHSAA 6A/5A Championships
2nd WB
5A - 160
02/24
L
F 2-0 0:29
S. Cokeley
Lenexa-St. James Academy
2017 KSHSAA 6A/5A Championships
Quarters (16 Man)
5A - 160
02/24
W
F 5-5 5:23
D. Hill
OP-Blue Valley Southwest
2017 KSHSAA 6A/5A Championships
Round 1 (16 Man)
5A - 160
02/18
L
DEC 7-2
T. Boone
---
KSHSAA 5A - Goddard- Regional
3rd Place
160
02/18
W
DEC 3-1
R. Murphy
---
KSHSAA 5A - Goddard- Regional
Consol Semifinals
160
02/18
L
TF 15-0 3:17
J. Maki
Andover
KSHSAA 5A - Goddard- Regional
Semifinals
160
02/17
W
F 5-0 3:56
N. Bahm
---
KSHSAA 5A - Goddard- Regional
Quarterfinals
160
02/17
W
F 2-0 1:12
D. Harper
Newton
KSHSAA 5A - Goddard- Regional
Round 1
160
02/04
W
DEC 6-1
P. Williams
Washburn Rural
Centennial League 2016-17
Consolation Finals
160
02/04
W
DEC 5-2
K. Smith
---
Centennial League 2016-17
Conso Semi 8 Man
160
02/04
L
F 13-5 5:16
J. Patterson
---
Centennial League 2016-17
Championship Semifinals
160
02/04
W
DEC 10-4
E. Gallegos
Topeka High
Centennial League 2016-17
Championship Round 1
160
01/28
W
F 2-0 0:35
J. Anderson
---
ON Wrestle for the Cure 2017
Round 5 (6 team)
160
01/28
W
F 2-0 0:23
D. Gibbs
Cameron
ON Wrestle for the Cure 2017
Round 2 (6 Team)
160
01/28
L
DEC 10-7
P. Williams
Washburn Rural
ON Wrestle for the Cure 2017
Round 1 (6 Team)
160
01/28
W
DEC 6-1
J. Bohnemann
Leavenworth
ON Wrestle for the Cure 2017
Round 3 (6 Team)
160
01/21
W
DEC 8-2
M. Steinhoff
Seaman
Emporia Dual Tournament
Round 1 (6 Team)
160
01/21
W
DEC 3-2
K. Smith
---
Emporia Dual Tournament
Round 3 (6 Team)
160
01/21
L
F 5-0 1:07
D. Boone
---
Emporia Dual Tournament
Round 2 (6 Team)
160
01/21
L
F 5-2 2:37
T. Garraway
---
Emporia Dual Tournament
Round 4 (6 Team)
160
01/21
W
DEC 5-1
J. Ormsby
Derby
Emporia Dual Tournament
Round 5 (6 Team)
160
01/20
W
DEC 9-7
J. Arambula
Shawne Mission West
emporia @ Shawne Mission West
Round 1
160
01/14
W
FOR 0-0
Z. Killham
Manhattan High School
54th Newton Tournament of Champions
Fifth Place
160
01/14
L
F 3-2 3:44
S. Kissane
Maize South High School
54th Newton Tournament of Champions
Wrestleback Semifinals
160
01/14
W
F 4-2 2:57
T. Chisham
Norton High School
54th Newton Tournament of Champions
Wrestleback Quarterfinals
160
01/14
W
DEC 7-5
T. Fitzmier
Maize High School
54th Newton Tournament of Champions
Wrestleback 4
160
01/13
L
DEC 3-2
R. Murphy
Bishop Carroll
54th Newton Tournament of Champions
Quarterfinals
160
01/13
W
F 8-0 3:27
C. Orange
Wichita Heights High School
54th Newton Tournament of Champions
Championship Round 2
160
01/07
W
F 2-0 0:30
J. Martinez
---
Maize High Invitational 2017
Round 6 All Brackets
160
01/07
W
F 4-2 5:03
T. Fitzmier
Maize
Maize High Invitational 2017
Round 5 All Brackets
160
01/07
W
F 2-0 0:27
J. Koehler
Pratt
Maize High Invitational 2017
Round 2 All Brackets
160
12/17
L
F 2-0 1:51
J. Tallie
Pittsburg
Emporia Winter Classic
Medal Rounds
160
12/17
W
F 6-2 3:51
E. Gallegos
Topeka High
Emporia Winter Classic
Round 2
160
12/11
L
DEC 8-6
C. Peterson
Buhler
Eudora Tournament of Champions
Placements
160
12/10
W
F 2-0 1:13
D. Birkinsha
Effingham-ACCHS
Eudora Tournament of Champions
Round 7
160
12/10
W
DEC 7-1
B. Caplinger
Louisburg
Eudora Tournament of Champions
Round 6
160
12/10
W
F 2-0 0:14
J. Vossmer
DeSoto
Eudora Tournament of Champions
Round 4
160
12/09
W
F 5-0 1:04
D. Aho
Ottawa
Eudora Tournament of Champions
Round 3
160
12/09
W
F 2-0 0:43
J. Hein
KC Piper
Eudora Tournament of Champions
Round 2
160
2015-2016
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/27
L
DEC 8-1
K. Seaton
Bonner Springs
2016 KSHSAA 6A/5A Championships
2nd WB
5A - 152
02/26
L
DEC 8-4
L. Moore
---
2016 KSHSAA 6A/5A Championships
Quarters (16 Man)
5A - 152
02/26
W
F 6-2 2:58
A. Crocker
Shawnee-Mill Valley
2016 KSHSAA 6A/5A Championships
Round 1 (16 Man)
5A - 152
02/20
W
DEC 10-8
T. Boone
Valley Center
KSHSAA 5A - Valley Center - Regional
Placement Matches (8 Man)
152
02/20
W
F 6-0 4:38
T. Fitzmier
Maize
KSHSAA 5A - Valley Center - Regional
Semis & 1st WB (8 Man)
152
02/20
W
F 1-1 4:30
W. Fan
Salina-South
KSHSAA 5A - Valley Center - Regional
Quarterfinals (8 Man)
152
02/06
L
MD 15-5
K. Smith
---
Centennial League 2015-16
2nd Wrestleback (8 Man)
152
02/06
W
F 14-1 2:52
C. Dominguez
Highland Park
Centennial League 2015-16
2nd Wrestleback (16 Man)
152
02/06
L
DEC 9-5
B. Packard
Topeka High
Centennial League 2015-16
Quarterfinals (8 Man)
152
01/30
W
F 4-0 4:00
C. Miller
Shawnee Mission East
ON Varsity Wrestle for the Cure 2016
Placement Matches (8 Team)
160
01/30
W
DEC 5-2
M. Voigt
---
ON Varsity Wrestle for the Cure 2016
Round 1 (8 Team)
152
01/30
W
DEC 1-0
N. Starnes
---
ON Varsity Wrestle for the Cure 2016
Round 3 (8 Team)
152
01/16
W
F 11-4 3:42
K. Smith
Junction City High School
53rd Newton Tournament of Champions
Fifth Place
152
01/16
L
DEC 8-5
J. Onwugbufor
Wichita Northwest High School
53rd Newton Tournament of Champions
Wrestleback Semifinals
152
01/16
W
DEC 8-2
J. Christie
Blue Valley Southwest
53rd Newton Tournament of Champions
Wrestleback Quarterfinals
152
01/16
W
F 2-0 1:25
C. Conover
Winfield High School
53rd Newton Tournament of Champions
Wrestleback 4
152
01/15
L
TF 16-0 2:55
T. Price
Holton High School
53rd Newton Tournament of Champions
Quarterfinals
152
01/15
W
F 2-0 1:32
R. Smith
Hutchinson Salthawks
53rd Newton Tournament of Champions
Championship Round 2
152
01/09
W
F 8-0 3:09
T. Fitzmier
Maize
Maize High Invitational 2016
Round 6 BOTH
152
01/09
L
DEC 7-3
L. Moore
---
Maize High Invitational 2016
Round 5 BOTH
152
01/09
W
F 2-0 0:40
C. Dwornicki
---
Maize High Invitational 2016
Round 4 BOTH
152
01/09
L
F 7-0 3:27
D. Prosser
Pratt
Maize High Invitational 2016
Round 2 BOTH
152
01/09
W
F 2-0 1:14
C. Orange
Wichita Heights
Maize High Invitational 2016
Round 1 BOTH
152
12/19
W
F 0-0 3:12
J. Martinez
Liberal
Emporia Winter Classic
Round 8
152
12/19
W
F 0-0
K. Smith
---
Emporia Winter Classic
Round 4
152
12/19
W
F 0-0
M. Voigt
Washburn Rural
Emporia Winter Classic
Round 2
152
12/12
W
DEC 2-1
T. Pryor
Newton High School
Douglass
Semifinals
152
12/12
W
F 2-0 0:47
J. Koehler
Pratt
Goodwill Tournament
Champ. Round 1
152
12/06
W
F 2-0 1:05
B. Witte
Great Bend
Valley Center Duals
Champ. Round 1
152
12/05
L
DEC 7-5 TB1
T. Boone
---
Valley Center Duals
Champ. Round 1
152
2014-2015
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
12/13
W
F 0-0 0:58
T. Carter
Seaman Middle School
CML
Placement Matches (8 Man)
148
12/13
W
F 0-0 1:40
E. Kirkwood
Anthony Middle School
CML
Semis & WB (8 Man)
148
11/08
W
F 0-0 0:34
K. Chinolauong
Pioneer Ridge Middle School
Emporia Middle School Invitational
Round 3 (3 Man)
148
11/08
W
F 0-0 0:26
P. Catron
Rossville
Emporia Middle School Invitational
Round 2 (3 Man)
148
Related Content
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024