Mar 23-Dec 31, 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Tomorrow · 3:00 PM UTC
CA Assoc Duals
May 18-19, 12:00 PM UTC
Frank E. Rader Southeast Regional Champs
May 18, 1:00 PM UTC
New Jersey Freestyle State Championship
May 18-19, 1:00 PM UTC
Central Regional Championships
May 18, 4:00 PM UTC
2024 PNL Duals at Werner Park
May 25-27, 12:00 PM UTC
NHSCA National Duals
May 25, 3:00 PM UTC
Heroes Conquest
May 25-26, 4:00 PM UTC
Canadian U23 Champs & World Team
May 31-Jun 2 · Resumes Friday at 11:56 AM UTC
CAUSA FS/GR State
May 31-Jun 2, 2:00 PM UTC
U23 Nationals and U20 World Team Trials
May 31-Jun 2, 11:00 PM UTC
Southern Plains Regional Championships
Jun 1-2, 12:00 PM UTC
Spartan Nationals
Jun 1, 12:00 PM UTC
TESTING TOURNAMENT
Jun 6-9, 8:30 AM UTC
Ranking Series #2
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Brandon Wagner
Results
High School Results
High School
High School
Youth
Other
Season
2023-2024
2022-2023
Team Name
Wilcox Hildreth
Wilcox-Hildreth
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/10
L
F 2-0 0:09
L. Sliva
Shelby-Rising City
NSAA Class D District 2
WB4
175
02/09
L
F 5-0 0:51
T. Stanton
Cambridge
NSAA Class D District 2
Round 2
175
01/31
L
F 2-0 0:53
B. Woollen
Wilcox-Hildreth
FKC/TVC Conference Tournament
Round 3
175
01/31
L
F 6-2 1:20
C. Kindschuh
Axtell
FKC/TVC Conference Tournament
Round 1
175
01/27
L
F 4-0 0:36
B. Chase
Tri County
Doniphan Trumbull Invitational
Semis
175
01/27
L
F 2-0 1:05
C. Salpas
Grand Island
Doniphan Trumbull Invitational
Quarters
175
01/27
L
F 7-0 1:11
J. Felix
Alma
Alma @ Wilcox-Hildreth
Round 1
190
01/23
L
F 9-2 1:35
D. Hodges
Superior
Superior Invite 2024
Final Round (2, 3, & 4)
175 B
01/23
L
F 2-0 0:55
W. Boyer
Centennial
Superior Invite 2024
Round 2 (2, 3, & 4)
175 B
01/22
W
F 2-0 0:37
N. Grantski
Centennial
Superior Invite 2024
Round 1 (2, 3, & 4)
175 B
01/19
L
F 2-0 0:44
H. Thomsen
Brady
South Loup Invite
Round 2
175
01/19
L
F 2-0 0:21
M. Jones
Sumner-Eddyville-Miller
South Loup Invite
Round 1
175
01/19
L
F 2-0 0:28
K. Schoff
Loomis
Loomis @ Wilcox-Hildreth
Round 1
215
01/18
L
F 2-0 0:55
A. Stevens
Brady
Brady @ Wilcox-Hildreth
Round 1
215
01/06
L
F 2-0 0:38
K. Hubl
Hitchcock County
Franklin Wrestling Invite 2024
Round 4
190
01/06
L
F 2-0 0:23
A. Newell
Kearney GOLD
Franklin Wrestling Invite 2024
Round 2
190
2022-2023
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/11
L
F 2-0 0:12
B. Junck
Aquinas Catholic
NSAA Class D District 1
Round 5 WB4
170
02/10
L
F 2-0 0:13
A. Kuester
Neligh-Oakdale
NSAA Class D District 1
Round 2
170
02/02
L
F 4-1 0:56
E. Niemeier
Hi-Line
TVC/FKC Conference Tournament
Round 4
170
02/02
L
F 2-0 0:21
M. Jones
Sumner-Eddyville-Miller
TVC/FKC Conference Tournament
Round 2
170
01/31
L
F 0-0 1:30
E. Niemeier
Hi-Line
Wilcox-Hildreth @ Hi-Line
Round 1
150
01/28
L
F 2-0 0:15
C. Jackson
Franklin
Warcat Invitational 2023
Round 4
170
01/28
L
F 8-2 0:51
C. Heise
Osborne
Warcat Invitational 2023
Round 2
170
01/14
L
F 15-4 2:19
W. Seeman
Red Cloud-Blue Hill
Shelton Wrestling Invitational
Round 4
170
01/14
L
F 2-0 1:13
B. Liberato
Sutton
Shelton Wrestling Invitational
Round 3
170
01/14
L
F 2-0 0:16
M. Serkiz
Conestoga
Shelton Wrestling Invitational
Round 2
170
01/14
L
F 4-1 0:28
J. Rosenkrans
St. Mary`s
Shelton Wrestling Invitational
Round 1
170
01/13
L
F 2-0 0:27
D. Pooschke
Overton
SEM Invitational
Round 3
170
01/13
L
F 4-1 0:43
M. Jones
S-E-M
SEM Invitational
round 1
170
01/07
L
F 2-0 0:20
C. Jackson
Franklin
Franklin Invite 2023
Round 2
170
01/07
L
TF 24-7 2:00
A. Molzahn
Alma
Franklin Invite 2023
Round 1
170
12/13
L
F 2-0 0:58
E. Jacinto
Lexington JV
Axtell Invite
Round 4
182
12/13
L
F 2-0 0:17
H. Hodges
Burwell
Axtell Invite
Round 2
182
Related Content
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024
RMN Events
Nov 18, 2020
FloWrestling Radio Live
May 12, 2021
Women's Weekly
Dec 2, 2021