Mar 23-Dec 31 · Resumes Tomorrow at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Tomorrow · 8:30 AM UTC
Ranking Series #2
Tomorrow · 12:00 PM UTC
Knockout Summer Slam 2024
Jun 8-9, 12:30 PM UTC
2024 Ultimate Boys Freestyle Duals
Jun 8-9, 2:00 PM UTC
Freeco USA Elementary National Duals
Jun 8, 2:30 PM UTC
The 41st Alabama State Games - HS Boys D
Jun 12-15, 12:00 PM UTC
14U National Duals
Jun 12-15, 3:00 PM UTC
16U National Duals
Jun 15, 2:00 PM UTC
2024 Summer Nationals
Jun 19-22, 2:00 PM UTC
Air Force Special Warfare JR Nationals
Jun 20-22, 1:00 PM UTC
Girls National Duals 14U & 16U: GR/WFS
Jun 21-26, 12:00 PM UTC
AAU Scholastic Duals
Jun 22, 10:10 PM UTC
Melee Til Midnight
Jun 24-Jul 7, 8:00 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Jun 24-27, 11:30 PM UTC
Malecek Team Camp
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Atley Schoepf
Results
High School Results
High School
High School
Youth
Other
Season
2023-2024
2022-2023
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
03/02
L
F 4-0 1:40
B. Dalrymple
GI Grapplers
NEUSA District 4
Quarters & 1st WB (16 Man)
56
02/18
L
F 4-10 1:44
L. Sisel
RCWC
2024 Centennial Club Tournament
Round 3
B14
02/18
W
F 2-0 0:26
B. Rohrig
EMF Bobcats
2024 Centennial Club Tournament
Round 2
B14
02/18
W
F 2-0 0:12
A. Hanson
Lakeview
2024 Centennial Club Tournament
Round 1
B14
01/28
L
F 2-0 0:27
L. Kozisek
Seward Wrestling Club
Jeramie Schoepf Classic (Seward)
Semis & WB (8 Man)
56
01/28
L
DEC 13-10
A. Filipek
Milford Wrestling Club
Jeramie Schoepf Classic (Seward)
Quarterfinals (8 Man)
56
01/07
W
F 2-0 0:16
B. Wachal
Norris Wrestling Club
Malcolm Youth Wrestling Club Tournament
Round 4
55-60
01/07
W
DEC 5-3
B. Paulmeyer
Beatrice Wrestling Club
Malcolm Youth Wrestling Club Tournament
Round 3
55-60
01/07
W
F 2-0 1:00
C. McPherson
Hawks WC Lincoln
Malcolm Youth Wrestling Club Tournament
Round 2
55-60
2022-2023
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
03/04
L
F 4-4 1:10
A. Reyes
York Wrestling Club
NEUSA District 4 Tournament
4th WB (32) & 2nd WB (16) (E)
50
03/04
L
F 2-0 0:36
T. Degodt
2TG
NEUSA District 4 Tournament
Quarters 32, 16, 8 (D)
50
03/04
L
F 2-0 0:35
B. Bush
GI Grapplers
NEUSA District 4 Tournament
Rnd 2 32 and Rnd 1 16 man (B)
50
02/19
L
TF 15-0 2:06
A. Kinnett
Milford Wrestling Club
2023 Centennial Club Tournament
Round 3
B4
02/19
W
F 12-6 2:08
O. Linder
Central Valley wrestling club
2023 Centennial Club Tournament
Round 2
B4
02/19
W
F 4-0 0:37
C. Cattau
Lakeview
2023 Centennial Club Tournament
Round 1
B4
01/29
W
F 2-0 1:00
A. Reyes
York Wrestling Club
2023 Jeramie Schoepf Classic (Seward)
round 4
A18
01/29
W
F 14-2 1:37
K. Cookus
Seward Wrestling Club
2023 Jeramie Schoepf Classic (Seward)
round 3
A18
01/29
L
DEC 12-6
L. Sokol
Lakeview
2023 Jeramie Schoepf Classic (Seward)
round 2
A18
01/21
L
F 4-0 1:09
B. Timm
NWTC
Milford Wrestling Club
Round 3
B6
01/21
L
F 7-0 1:36
K. Young
Norris Wrestling Club
Milford Wrestling Club
Round 2
B6
01/21
L
DEC 14-10
A. Moron
Northwest Jr Vikings
Milford Wrestling Club
Round 1
B6
01/15
L
F 11-0 2:09
A. Cochrane
PowerHouse Wrestling Club
Fairbury Matmen Tournament
Round 3 (4 Man)
47-49
01/15
W
DEC 15-12
C. Petersen
Team Zapa Wrestling Club
Fairbury Matmen Tournament
Round 2 (4 Man)
47-49
01/15
L
F 12-5 2:22
K. Rischling
Fillmore Central
Fairbury Matmen Tournament
Round 1 (4 Man)
47-49
Related Content
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024