Mar 23-Dec 31 · Resumes Thursday at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Jun 6-9, 8:30 AM UTC
Ranking Series #2
Jun 8-9, 12:30 PM UTC
2024 Ultimate Boys Freestyle Duals
Jun 12-15, 12:00 PM UTC
14U National Duals
Jun 12-15, 3:00 PM UTC
16U National Duals
Jun 15, 2:00 PM UTC
2024 Summer Nationals
Jun 19-22, 2:00 PM UTC
Air Force Special Warfare JR Nationals
Jun 20-22, 1:00 PM UTC
Girls National Duals 14U & 16U: GR/WFS
Jun 21-26, 12:00 PM UTC
AAU Scholastic Duals
Jun 22, 10:10 PM UTC
Melee Til Midnight
Jun 24-Jul 7, 8:00 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Jun 24-27, 11:30 PM UTC
Malecek Team Camp
Jun 27-29, 2:30 PM UTC
U17 Pan-American Championships
Jun 27-29, 3:00 PM UTC
Western States Championships
Jun 28-29, TBD
UWW Beach World Series - France
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Miles Cruz
Results
High School Results
High School
High School
Youth
Other
Team Name
Green Bay United
Green Bay West
Green Bay West/East/Southwest
2019-2020
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/02
L
DEC 14-8
M. Skor
Reedsville
Oakfield Invite
Round 5
145
02/01
L
DEC 6-2
L. Jaraba
Milwaukee Ronald Reagan
Oakfield Invite
Round 4
145
02/01
W
DEC 12-5
M. Lefeber
Fond du Lac Varsity Reserve
Oakfield Invite
Round 3
145
02/01
L
F 0-0 2:38
H. Allender
Clintonville/Marion
Oakfield Invite
Round 2
145
02/01
W
TF 15-0
N. Holzman
Oakfield
Oakfield Invite
Round 0
145
01/24
L
F 0-0 3:36
C. Green
West De Pere
West De Pere @ Green Bay West/East/Southwest
Round 1
152
01/24
W
MD 15-1
W. McDermott
---
Xavier @ Green Bay West/East/Southwest
Round 1
152
01/24
L
F 0-0 1:30
R. Olski
Menasha
Menasha @ Green Bay West/East/Southwest
Round 1
152
01/04
L
F 9-2 2:59
K. Rocha-Flores
Manitowoc Lincoln
Green Bay United Scramble 2020
Round 5
152
01/04
L
F 7-1 3:00
H. Mashl
---
Green Bay United Scramble 2020
Round 4
152
01/04
L
F 1-2 4:53
K. Rocha-Flores
Manitowoc Lincoln
Green Bay United Scramble 2020
Round 3
152
01/04
W
F 11-0 2:54
R. Sullivan
Laconia
Green Bay United Scramble 2020
Round 2
152
01/04
W
TF 16-0 4:20
J. Boyd
Laconia
Green Bay United Scramble 2020
Round 1
152
12/21
W
MD 15-3
J. Drow
West Bend West
Shawano Holiday Classic
Round 5
152
12/21
L
F 4-3 3:20
T. Yeager
Valders
Shawano Holiday Classic
Round 4
152
12/21
L
F 9-2 5:25
J. Sloans
West Bend West
Shawano Holiday Classic
Round 1
152
12/20
L
F 0-0 2:59
B. Carroll
---
Shawano Community @ Green Bay West/East/Southwest
Round 1
152
12/14
W
F 0-0 1:32
C. Williams
St. Lawrence Seminary
Neenah J.V. Scramble
Round 5
152
12/14
L
DEC 10-4
J. Ludwig
Chilton
Neenah J.V. Scramble
Round 4
152
12/14
W
F 0-0 1:20
Z. Magnin
West DePere
Neenah J.V. Scramble
Round 3
152
12/14
W
F 0-0 5:08
D. Stilen
New London
Neenah J.V. Scramble
Round 2
152
12/14
W
F 0-0 1:15
C. Mettille
Appleton East
Neenah J.V. Scramble
Round 1
152
12/13
W
F 2-0 1:57
I. Standerfer
New London
Green Bay West/East/Southwest @ New London
Round 1
152
12/07
L
F 10-0 1:30
A. Jacobi
Mukwonago
Howard-Manley Duels
Round 1 (4 Team)
160
12/07
L
F 4-1 1:37
W. French
---
Howard-Manley Duels
Round 2 (4 Team)
152
12/07
W
F 6-4 3:15
D. Andrade
Greenfield
Howard-Manley Duels
Round 1 (3 Team)
160
12/07
L
F 4-4 3:04
K. Bavuso
---
Howard-Manley Duels
Round 3 (4 Team)
152
12/07
L
F 1-2 0:45
C. Paulin
East Troy
Howard-Manley Duels
Round 2 (3 Team)
160
12/04
L
DEC 7-5
M. Jeanquart
---
Green Bay West/East/Southwest @ Kewaunee
Round 1
160
Related Content
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024