Jun 12-15, 3:00 PM UTC
16U National Duals
Today · 2:00 PM UTC
2024 Summer Nationals
Mar 23-Dec 31 · Resumes Monday at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Jun 19-22, 2:00 PM UTC
Air Force Special Warfare JR Nationals
Jun 20-22, 1:00 PM UTC
Womens National Duals 14U & 16U: GR/WFS
Jun 21-26, 12:00 PM UTC
AAU Scholastic Duals
Jun 22, 10:10 PM UTC
Melee Til Midnight
Jun 24-Jul 7, 8:00 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Jun 24-27, 11:30 PM UTC
Malecek Team Camp
Jun 27-29, 2:30 PM UTC
U17 Pan-American Championships
Jun 27-29, 3:00 PM UTC
Western States Championships
Jun 28-29, 8:00 AM UTC
UWW Beach World Series - France
Jun 28-30, 2:00 PM UTC
Kids Freestyle & GrecoRoman National Ch
Jun 28-29, 4:00 PM UTC
Rocky Mountain National
Jul 6-7, 12:00 PM UTC
Bison Duals
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Jaxson Schram
Results
High School Results
High School
High School
Youth
Other
Team Name
Fillmore Central
Fillmore-Central
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
12/09
L
F 2-0 1:05
K. Wittstruck
Seward
Centennial J.H. Invite
Semis & 1st WB (8 Man)
112B
12/09
L
F 9-4 3:47
G. Anderson
Columbus Lakeview
Centennial J.H. Invite
Quarterfinals (8 Man)
112B
12/05
W
F 3-5 1:15
G. Raymundo
Crete
Tri County JH Invite
Round 3
105-114
12/04
L
F 2-0 1:29
J. Albarado
Crete
Tri County JH Invite
Round 2
105-114
11/28
L
F 5-0 0:32
B. Gregg
Fairbury
Wilber-Clatonia MS Invite
Round 5 (3-4 man Best of 3)
111-116
11/28
L
F 4-1 0:49
J. Bowers
Thayer Central
Wilber-Clatonia MS Invite
Round 3 (3-4 man Best of 3)
111-116
11/28
L
F 2-0 0:20
C. Olberding
Tri County
Wilber-Clatonia MS Invite
Round 2 (3-4 man Best of 3)
111-116
11/22
L
F 2-0 1:33
C. Cambron
Superior
Fillmore Central JrH Meet
Round 3 (4 Man)
14
11/22
L
F 2-0 0:09
S. Fischer
Thayer Central
Fillmore Central JrH Meet
Round 2 (4 Man)
14
11/21
L
F 5-0 1:30
I. Cisneros
Milford
Fillmore Central JrH Meet
Round 1 (4 Man)
14
11/17
W
F 2-0 1:10
X. Najera
Crete
Crete Middle School Invite-Boys
Round 3
111-114
11/17
L
F 2-0 0:41
H. Claussen
David City
Crete Middle School Invite-Boys
Round 2
111-114
11/16
L
F 2-0 0:22
Y. Bama
Schuyler
Crete Middle School Invite-Boys
Round 1
111-114
11/07
L
F 2-0 0:13
A. Nickolite
David City
York Middle School Invite
Round 3
B-11
11/07
L
F 7-3 2:39
S. Gomple
York
York Middle School Invite
Round 2
B-11
11/06
W
F 2-0 0:22
J. Nolan
Crete
York Middle School Invite
Round 1
B-11
Related Content
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024