Mar 23-Dec 31 · Resumes Tomorrow at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Tomorrow · 8:30 AM UTC
Ranking Series #2
Tomorrow · 12:00 PM UTC
Knockout Summer Slam 2024
Jun 8-9, 12:30 PM UTC
2024 Ultimate Boys Freestyle Duals
Jun 8-9, 2:00 PM UTC
Freeco USA Elementary National Duals
Jun 8, 2:30 PM UTC
The 41st Alabama State Games - HS Boys D
Jun 12-15, 12:00 PM UTC
14U National Duals
Jun 12-15, 3:00 PM UTC
16U National Duals
Jun 15, 2:00 PM UTC
2024 Summer Nationals
Jun 19-22, 2:00 PM UTC
Air Force Special Warfare JR Nationals
Jun 20-22, 1:00 PM UTC
Girls National Duals 14U & 16U: GR/WFS
Jun 21-26, 12:00 PM UTC
AAU Scholastic Duals
Jun 22, 10:10 PM UTC
Melee Til Midnight
Jun 24-Jul 7, 8:00 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Jun 24-27, 11:30 PM UTC
Malecek Team Camp
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Reilly Duncan
Results
High School Results
2019-2020
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
03/08
L
DEC 4-2
N. Wold
Vacaville Wrestling Club
2020 CAUSA Cadet-JR B/G Folkstyle State
2nd Wrestleback (32 Man)
152
03/08
L
F 18-3 5:24
T. Okada
---
2020 CAUSA Cadet-JR B/G Folkstyle State
Round 2 Champ & WB (32 Man)
152
03/08
W
DEC 9-7
N. Laolagi
Redondo Union
2020 CAUSA Cadet-JR B/G Folkstyle State
Round 1 (32 Man)
152
02/22
L
MD 11-2
P. Doan
Gunn
2020 Central Coast Section (Champ) CCS
4th Wrestleback
152
02/22
W
DEC 7-5
K. Tippetts
Saratoga
2020 Central Coast Section (Champ) CCS
Quarters & con 3
152
02/21
W
MD 9-0
A. Niemi
Leland
2020 Central Coast Section (Champ) CCS
Quarters & con 3
152
02/21
L
F 2-0 1:11
C. Saldate
Gilroy
2020 Central Coast Section (Champ) CCS
Round 2 Champ & WB (32)
152
02/21
W
TF 16-0 5:44
K. Rinehart
Monterey
2020 Central Coast Section (Champ) CCS
Round 1 (32 Man)
152
02/16
L
F 9-4 3:30
B. Thorne
Half Moon Bay
Peninsula Athletic League Boys Finals
Finals
154
02/15
W
DEC 15-8
L. Bruening
Burlingame
Peninsula Athletic League Boys Finals
Round 4 - Ch Semis & Con Quarters
154
02/15
W
F 2-0 1:31
E. Gonzalez
San Mateo
Peninsula Athletic League Boys Finals
Round 2 - Ch Quarters & Cons
154
02/02
L
MD 12-4
A. Cantoriano
Clovis West
11th Annual Colt Invitational
Placement (32 Man)
154
02/01
W
MD 10-0
A. Astrom
Menlo-Atherton
11th Annual Colt Invitational
Semis & WB (32 Man)
154
02/01
L
DEC 9-2
R. Nunez
San Benito
11th Annual Colt Invitational
Quarters & WB (32 Man)
154
02/01
W
F 0-0 1:01
D. Kaya
El Camino
11th Annual Colt Invitational
Round 2 Champ (32 Man)
154
01/11
W
F 2-2 4:43
L. Bruening
Burlingame
10th annual Bert Mar Tournament
3rd
145
01/11
L
F 4-1 1:52
L. Vasquez
---
10th annual Bert Mar Tournament
Semis (Run with Round 4)
145
01/11
W
F 2-0 1:35
C. Torres
---
10th annual Bert Mar Tournament
Round 3
145
01/11
W
F 6-13 5:44
S. Rubio
Stagg (Amos Alonzo)
10th annual Bert Mar Tournament
Round 2
145
12/28
L
FOR 0-0
G. Garrett
---
Pat Lovell Holiday Wrestling Classic
Round 7 (Cons Only)
145
12/27
L
TF 16-1
E. Atchley
Colleyville Heritage
Pat Lovell Holiday Wrestling Classic
Quarterfinals (Championship, Main Gym)
145
12/27
W
DEC 8-6
E. Cappabianca
Junipero Serra
Pat Lovell Holiday Wrestling Classic
Round 3
145
12/27
W
DEC 9-6
W. Mclaughlin
Benicia
Pat Lovell Holiday Wrestling Classic
Round 2
145
12/27
W
F 3-2 2:36
K. Robles
Esparto
Pat Lovell Holiday Wrestling Classic
Round 1
145
12/08
W
DEC 6-2
C. Prouty
Menlo-Atherton
HMB Peninsula Boys Wrestling Tournament
5th Place
145
12/07
W
F 4-5 3:37
E. Scrivanich
Cardinal Newman
HMB Peninsula Boys Wrestling Tournament
Consolation Semis
145
12/07
L
MD 10-1
C. Edelman
Archibishop Mitty
HMB Peninsula Boys Wrestling Tournament
Round 3
145
12/07
W
F 2-2 3:03
L. Ynzunza
Christopher
HMB Peninsula Boys Wrestling Tournament
Round 2
145
12/07
W
F 2-0 0:31
E. Jones
---
HMB Peninsula Boys Wrestling Tournament
Round 1
145
Related Content
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024