Mar 23-Dec 31 · Resumes Tomorrow at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Tomorrow · 8:30 AM UTC
Ranking Series #2
Tomorrow · 12:00 PM UTC
Knockout Summer Slam 2024
Jun 8-9, 12:30 PM UTC
2024 Ultimate Boys Freestyle Duals
Jun 8-9, 2:00 PM UTC
Freeco USA Elementary National Duals
Jun 8, 2:30 PM UTC
The 41st Alabama State Games - HS Boys D
Jun 12-15, 12:00 PM UTC
14U National Duals
Jun 12-15, 3:00 PM UTC
16U National Duals
Jun 15, 2:00 PM UTC
2024 Summer Nationals
Jun 19-22, 2:00 PM UTC
Air Force Special Warfare JR Nationals
Jun 20-22, 1:00 PM UTC
Girls National Duals 14U & 16U: GR/WFS
Jun 21-26, 12:00 PM UTC
AAU Scholastic Duals
Jun 22, 10:10 PM UTC
Melee Til Midnight
Jun 24-Jul 7, 8:00 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Jun 24-27, 11:30 PM UTC
Malecek Team Camp
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Kolby Smith
Results
High School Results
High School
High School
Youth
Other
Season
2023-2024
2022-2023
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/23
L
Replay
F 8-0 2:06
C. Polson
Laramie
WHSAA Boys State Championships
2nd Wrestleback (16 Man)
4A-126
02/22
W
Replay
F 4-0 1:35
S. Perry
Jackson Hole
WHSAA Boys State Championships
First Round Wrestlebacks (16 man)
4A-126
02/22
L
MD 13-1
C. Morrison
Star Valley
WHSAA Boys State Championships
Round 1 (16 Man)
4A-126
02/17
L
F 5-0 3:30
R. Browen
Thunder Basin High School
WHSAA 4A East Regional
Round 6 Semis
126
02/17
W
F 3-4 4:04
R. Imus
Thunder Basin High School
WHSAA 4A East Regional
Round 5 (consis)
126
02/17
L
F 0-0 2:40
B. Richey
Campbell County
WHSAA 4A East Regional
Round 4 Quarters
126
02/08
L
DEC 8-6 SV
B. Campana
Campbell County
Campbell County @ Sheridan
Round 1
120
02/01
W
F 0-0
L. Wilkinson
Natrona County
Natrona County @ Sheridan
Round 1
120
01/26
L
DEC 3-2
C. Donner
Laramie
2024 Ron Thon Memorial JV
WB Rd 4 64-man
120
01/26
W
F 2-0 0:59
T. Hansen
Lyman
2024 Ron Thon Memorial JV
Rd 4 Champ, Rd 3 WB 64-man WB Rd 2 32-man
120
01/26
L
DEC 5-4
B. Rowland
Cheyenne East
2024 Ron Thon Memorial JV
Round 1-2
120
01/20
W
F 1-0 4:05
G. Dante
Kelly Walsh
2024 Dylan Humes Memorial Mixer - JV
Medals
119-122
01/19
W
MD 9-0
K. Teeter
Thunder Basin
2024 Dylan Humes Memorial Mixer - JV
Round 3
119-122
01/19
L
F 7-0 5:27
J. Moore
Campbell County
2024 Dylan Humes Memorial Mixer - JV
Round 2
119-122
01/19
W
F 2-0 0:40
R. Pearman
Kelly Walsh
2024 Dylan Humes Memorial Mixer - JV
Round 1
119-122
2022-2023
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
12/20
L
F 7-0 2:56
B. Henry
Sage Valley
N.E. District Wrestling Tournament
Round 3
102
12/20
W
F 2-0 0:43
H. Cudmore
Twin Spruce
N.E. District Wrestling Tournament
Round 2
102
12/20
W
F 4-0 1:49
C. Bergstresser
Clear Creek
N.E. District Wrestling Tournament
Round 1
102
11/12
W
TF 16-0 3:00
B. Hager
---
Junior Battle on the Bighorn
Round 3 (4 Man)
94-98
11/12
L
DEC 2-0
J. Casterline
Laurel
Junior Battle on the Bighorn
Round 2 (4 Man)
94-98
11/12
W
DEC 5-2
R. Neely
---
Junior Battle on the Bighorn
Round 1 (4 Man)
94-98
10/29
L
DEC 7-0
D. Eixenberger
Sage Valley
2022 Loren Jackson Memorial Tournament
Round 4
92-96
10/29
W
FOR 0-0
P. Shoemaker
---
2022 Loren Jackson Memorial Tournament
Round 3
92-96
10/29
L
MD 8-0
F. Stalick
---
2022 Loren Jackson Memorial Tournament
Round 2
92-96
Related Content
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024