Mar 23-Dec 31 · Resumes Monday at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Jun 19-22, 2:00 PM UTC
Air Force Special Warfare JR Nationals
Jun 20-22, 1:00 PM UTC
Womens National Duals 14U & 16U: GR/WFS
Jun 21-26, 12:00 PM UTC
AAU Scholastic Duals
Jun 22, 10:10 PM UTC
Melee Til Midnight
Jun 24-Jul 7, 8:00 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Jun 24-27, 11:30 PM UTC
Malecek Team Camp
Jun 27-29, 2:30 PM UTC
U17 Pan-American Championships
Jun 27-29, 3:00 PM UTC
Western States Championships
Jun 28-29, 8:00 AM UTC
UWW Beach World Series - France
Jun 28-30, 2:00 PM UTC
Kids Freestyle & GrecoRoman National Ch
Jun 28-29, 4:00 PM UTC
Rocky Mountain National
Jul 6-7, 12:00 PM UTC
Bison Duals
Jul 11-13, 6:30 PM UTC
U20 Pan-American Championships
Jul 13-20, 3:00 PM UTC
USMC/USAW 16U and Junior Nationals
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Collin Clary
Results
High School Results
High School
High School
Other
2022-2023
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
01/27
W
F 0-0
X. Hebert
Eau Claire Memorial
Chippewa Falls @ Eau Claire Memorial
Round 1
145
01/27
L
F 2-0 0:33
G. Galang
Wausau West
Whitetail Shootout
Round 1 (4 Team)
145
01/27
W
F 6-2 3:24
T. Campeau
Osceola
Whitetail Shootout
Finals (2 Team)
145
01/27
L
F 2-0 1:38
B. Bemis
Tomah
Whitetail Shootout
Finals (2 Team)
145
01/21
W
MD 10-0
N. Cavazos
Baraboo
Sparta Invitational
Placement Matches (16 Man)
145
01/21
L
DEC 7-2
J. White
Marshfield
Sparta Invitational
Semis & 3rd WB (16 Man)
145
01/21
W
F 16-0 3:32
K. Mayer
New Lisbon
Sparta Invitational
2nd Wrestleback (16 Man)
145
01/21
L
MD 17-6
C. Gault
Holmen
Sparta Invitational
Quarters & 1st WB (16 Man)
145
01/21
W
F 2-0 0:40
K. Schuppener
DeForest
Sparta Invitational
Round 1 (16 Man)
145
01/14
W
MD 10-2
J. Kuehlman
Hayward/Northwood
Chippewa Falls Invitational
Placement
145
01/14
W
F 4-0 1:49
K. Mayer
New Lisbon
Chippewa Falls Invitational
Round 4
145
01/14
W
DEF 0-0
A. Frase
Regis/Altoona
Chippewa Falls Invitational
Round 5
145
01/14
L
F 2-0 1:12
G. Finch
Tomah
Chippewa Falls Invitational
round 3
145
01/14
W
F 7-1 3:46
B. Westrom
Stanley-Boyd
Chippewa Falls Invitational
round 1
145
12/10
L
F 9-3 4:33
M. Poulos
Whitehall
Eau Claire North Husky Invite 2022
11th Place
145
12/10
L
F 7-0 1:53
H. Sebesta-Opelt
Neillsville/Greenwood/Loyal
Eau Claire North Husky Invite 2022
Cons Semi Finals
145
12/10
W
DEC 3-2
L. Hoel
Stanley-Boyd
Eau Claire North Husky Invite 2022
Cons Quarter Finals
145
12/10
W
F 8-1 2:30
A. Widiker
Chetek-Weyer./Prairie Farm
Eau Claire North Husky Invite 2022
Round 3
145
12/10
L
DEC 9-6
C. Koxlien
Blair-Taylor
Eau Claire North Husky Invite 2022
Round 1
145
Related Content
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024