Mar 23-Dec 31, 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Tomorrow · 3:00 PM UTC
CA Assoc Duals
May 18-19, 12:00 PM UTC
Frank E. Rader Southeast Regional Champs
May 18, 1:00 PM UTC
New Jersey Freestyle State Championship
May 18-19, 1:00 PM UTC
Central Regional Championships
May 18, 4:00 PM UTC
2024 PNL Duals at Werner Park
May 25-27, 12:00 PM UTC
NHSCA National Duals
May 25, 3:00 PM UTC
Heroes Conquest
May 25-26, 4:00 PM UTC
Canadian U23 Champs & World Team
May 31-Jun 2 · Resumes Friday at 11:56 AM UTC
CAUSA FS/GR State
May 31-Jun 2, 2:00 PM UTC
U23 Nationals and U20 World Team Trials
May 31-Jun 2, 11:00 PM UTC
Southern Plains Regional Championships
Jun 1-2, 12:00 PM UTC
Spartan Nationals
Jun 1, 12:00 PM UTC
TESTING TOURNAMENT
Jun 6-9, 8:30 AM UTC
Ranking Series #2
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Brandon Myers
Results
High School Results
High School
High School
International
Other
Season
2016-2017
2015-2016
Team Name
Indiana Gorillas
MI Bad Boys
Mansfield
2016-2017
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
07/29
W
F 5-0 0:58
A. Aiken
NHC Blue
Blue Water National Duals
Round 3 (4 Team)
285
07/29
W
DEC 4-2
B. Coffell
---
Blue Water National Duals
Semis & 1st Wrestleback (8 Team)
285
07/29
W
F 5-0 0:22
L. Bishop
Team FKA Get Shwifty
Blue Water National Duals
Round 2 (4 Team)
285
01/22
W
DEC 4-3
J. Newlan
Smithville
2017 Wadsworth Grizzly Invitational
3rd
220
01/21
L
DEC 5-1
B. Arsilaian
Aurora
2017 Wadsworth Grizzly Invitational
semis
220
01/21
W
F 0-0 4:40
A. Kupferberg
Findlay
2017 Wadsworth Grizzly Invitational
Round 3 (16 Man)
220
01/21
W
TF 18-3
R. Brown
La Salle
2017 Wadsworth Grizzly Invitational
Round 2 (16 Man)
220
01/21
W
F 0-0 0:20
L. Campbell
Clay
2017 Wadsworth Grizzly Invitational
Round 1 (16 Man)
220
2015-2016
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
06/12
W
F 4-0 0:57
W. Lanczynski
Children of the Corn
AAU Scholastic Duals District All Stars
Round 5 (8 Team)
220
06/12
L
DEC 8-2
C. Hill
CFWA- South Florida Lightning
AAU Scholastic Duals District All Stars
Round 4 (8 Team)
220
06/12
L
F 5-0 5:37
D. Kozel
Team Michigan Blue
AAU Scholastic Duals District All Stars
Round 3 (8 Team)
220
06/12
L
F 10-5 5:51
M. Darrah
Team STL Stingers
AAU Scholastic Duals District All Stars
Round 1 (8 Team)
220
06/12
W
DEC 5-1
M. Darrah
Team STL Stingers
AAU Scholastic Duals District All Stars
Round 1 (8 Team)
220
06/12
L
MD 17-7
B. Roberson
Team Palmetto BLUE - SC
AAU Scholastic Duals District All Stars
Round 2 (8 Team)
220
06/12
W
F 2-0 0:31
J. Olmedo
Combat Wrestling Club
AAU Scholastic Duals District All Stars
Round 2 (8 Team)
220
06/12
W
DEC 7-3
M. Mcpeek
Illnois Inferno
AAU Scholastic Duals District All Stars
Round 6 (8 Team)
220
06/12
W
F 2-0 0:31
C. Strough
Team Iowa Gold
AAU Scholastic Duals District All Stars
Round 3 (8 Team)
220
06/12
L
DEC 3-2 TB1
A. Fenton
OHIO GRAPPLERS
AAU Scholastic Duals District All Stars
Round 6 (8 Team)
220
06/12
W
F 5-0 0:43
C. Clanton
Nebraska Red
AAU Scholastic Duals District All Stars
Round 5 (8 Team)
220
06/12
W
F 4-1 1:36
S. Whitlock
Yellowhammers
AAU Scholastic Duals District All Stars
Round 7 (8 Team)
220
Related Content
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024
RMN Events
Nov 18, 2020
FloWrestling Radio Live
May 12, 2021
Women's Weekly
Dec 2, 2021