Mar 23-Dec 31 · Resumes Tomorrow at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Tomorrow · 8:30 AM UTC
Ranking Series #2
Tomorrow · 12:00 PM UTC
Knockout Summer Slam 2024
Jun 8-9, 12:30 PM UTC
2024 Ultimate Boys Freestyle Duals
Jun 8-9, 2:00 PM UTC
Freeco USA Elementary National Duals
Jun 8, 2:30 PM UTC
The 41st Alabama State Games - HS Boys D
Jun 12-15, 12:00 PM UTC
14U National Duals
Jun 12-15, 3:00 PM UTC
16U National Duals
Jun 15, 2:00 PM UTC
2024 Summer Nationals
Jun 19-22, 2:00 PM UTC
Air Force Special Warfare JR Nationals
Jun 20-22, 1:00 PM UTC
Girls National Duals 14U & 16U: GR/WFS
Jun 21-26, 12:00 PM UTC
AAU Scholastic Duals
Jun 22, 10:10 PM UTC
Melee Til Midnight
Jun 24-Jul 7, 8:00 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Jun 24-27, 11:30 PM UTC
Malecek Team Camp
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Zach Olechnowicz
Results
High School Results
2021-2022
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
03/05
L
DEC 5-1 SV
T. Simmons
Alliance
2022 Perry Division II Districts
2nd Wrestleback (16 Man)
150
03/04
L
DEC 11-5
N. Willingham
---
2022 Perry Division II Districts
Round 2
150
03/04
W
DEC 9-5
D. LaMacchia
Perry
2022 Perry Division II Districts
Round 1 (16 Man)
150
02/26
L
DEC 3-1
T. Simmons
Alliance
West Branch NEO DII Sectional 2022
1st Place
150
02/26
W
F 8-6 5:17
H. Jarvis
Cloverleaf
West Branch NEO DII Sectional 2022
Semis (16 man)
150
02/26
W
DEC 5-0
N. Rudesill
Howland
West Branch NEO DII Sectional 2022
Quarters
150
01/29
W
Replay
F 2-2 0:53
G. Fortseras
Tallmadge
2022 Suburban League
7th Place
150
01/29
L
Replay
DEC 3-1
V. Schiavone
NORDONIA, OH
2022 Suburban League
Conso Semis (16 Man)
150
01/29
L
Replay
TF 16-1 2:33
C. Hill
Highland (Medina)
2022 Suburban League
Round 3 (16 Man)
150
01/29
W
Replay
F 4-1 1:58
I. Cantor
Twinsburg, OH
2022 Suburban League
Round 2 (16 Man)
150
12/11
W
MD 12-0
J. Johnson
South(Willoughby)
The North Coast Classic
5th Place Matches
150
12/11
L
F 2-1 1:47
V. Schiavone
Nordonia
The North Coast Classic
Cons. Semis (32 Man)
150
12/11
L
DEC 12-7
D. LaMacchia
Perry(Perry)
The North Coast Classic
Semis (32 Man)
150
12/11
W
MD 11-3
D. MORALEZ
Keystone
The North Coast Classic
Round 7 (32 Man)
150
12/11
W
F 5-0 1:52
L. Norman
Highland(Medina)
The North Coast Classic
Round 6 (32 Man)
150
12/11
W
F 2-0 1:25
J. Lin
Belle Vernon Area (PA)
The North Coast Classic
Round 4 (32 Man)
150
12/10
W
F 2-2 1:54
D. Cipriano
Solon
The North Coast Classic
Round 2 (32 Man)
150
12/10
W
F 2-0 0:17
B. Jones
Columbia
The North Coast Classic
Round 1 (32 Man)
150
12/04
L
Replay
F 2-0 1:29
M. Huffman
Stow-Munroe Falls
Solon Comet Classic 2021
1st Place
150
12/04
W
Replay
F 7-4 4:44
D. Cipriano
Solon
Solon Comet Classic 2021
Semis (32 Man)
150
12/04
W
Replay
F 2-0 0:30
I. Cantor
Twinsburg
Solon Comet Classic 2021
Quarters (32 Man)
150
12/04
W
Replay
F 4-0 3:27
K. Austin
Brunswick
Solon Comet Classic 2021
Round 2 Champ (32 Man)
150
Related Content
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024