Mar 23-Dec 31 · Resumes Monday at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
May 2-4 · Resumes Today at 5:30 PM UTC
2024 Alaska USAW State Fk/FS/GR Champion
Today · 12:00 PM UTC
Eastern National MAWA Championships
Today · 12:00 PM UTC
ISWA FS/Greco State
Today · 1:00 PM UTC
VAWA FS/Greco State Champs
Today · 1:00 PM UTC
2024 Missouri USA FS/GR State
Today · 1:00 PM UTC
TN USAW Freestyle & Greco State Champio
Today · 1:00 PM UTC
Tennessee Iron Man
Today · 2:00 PM UTC
USAWKS FRECO State
Today · 2:00 PM UTC
Iowa/USA State Freestyle/Greco Champions
Today · 2:00 PM UTC
WWF Freestyle/Greco State Champs
Today · 3:00 PM UTC
Clash at Bullhead
Today · 4:00 PM UTC
WSWA Freestyle and Greco State
Today · 5:00 PM UTC
Minnesota FS/GR State Tournament
Tomorrow · 3:00 PM UTC
NEUSA FS/GR State
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Cayle Westerman
Results
Videos
High School Results
High School
High School
Youth
Team Name
KAWA
Woodmore
2022-2023
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
03/26
L
Replay
DEC 6-0
A. Hollandsworth
GGBA
OAC Grade School State Championships
Cons. Round 2
50
03/25
W
Replay
F 4-0 1:43
D. Wilson
CRT2
OAC Grade School State Championships
Con. Round 1
50
03/25
L
Replay
F 4-0 2:32
A. Wright
BRN3
OAC Grade School State Championships
Round 1 (32 Man)
50
03/05
L
DEC 4-2
H. Wimmers
Pursuit
Liberty Center Orange & Black
Round 7
50
03/05
W
DEC 4-0
C. Carlson
Ohio Crazy Goats
Liberty Center Orange & Black
Round 6
50
03/05
W
F 10-0 2:41
G. McMahon
Napoleon Wrestling Club
Liberty Center Orange & Black
Round 5
50
03/05
W
TF 15-0 2:00
A. Coutcher
Lake Erie Wrestling Club
Liberty Center Orange & Black
Round 4
50
03/05
L
F 2-4 2:38
T. Mika
Evergreen
Liberty Center Orange & Black
Round 3
50
02/12
W
Replay
F 4-1 1:50
E. Dickerson
JGVW
2023 OAC Divisional State
placement
50
02/12
W
Replay
DEC 8-4
D. Mitchell
DELT
2023 OAC Divisional State
Cons Semi
50
02/12
L
Replay
TF 17-2 2:35
T. Mika
EVER
2023 OAC Divisional State
Semis and WB
50
02/12
W
Replay
TF 15-0 2:07
B. NE2/2
---
2023 OAC Divisional State
Quarters and WB
50
01/29
W
F 4-3 2:59
S. Jackson
Fostoria
2023 NBC Biddy League Championships
Round 4
51-54
01/29
W
DEC 8-5
B. Taylor
Eastwood
2023 NBC Biddy League Championships
Round 2
51-54
01/29
W
TF 15-0 3:00
Z. Kohlenberg
Lake
2023 NBC Biddy League Championships
Round 1
51-54
01/08
W
F 2-0 0:49
K. Gossett
STC2
2023 OAC Perrysburg GS District
Placement
50
01/08
W
DEC 8-3
J. Mcguff
JRP1
2023 OAC Perrysburg GS District
Semi`s
50
01/08
W
F 2-0 1:05
G. Thomas
OCGA
2023 OAC Perrysburg GS District
Round 4 all
50
12/29
L
Replay
F 7-0 1:35
C. Adams
Mat Psychos
Christmas Sparty Individual
1st & 3rd (16 Man)
50
12/29
W
Replay
DEC 2-0
G. Lagrow
Reed City Youth Wrestling Club
Christmas Sparty Individual
4th Wrestleback (16 Man)
50
12/29
W
Replay
DEC 6-1
P. Roy
Dundee MI
Christmas Sparty Individual
Semis & 3rd WB (16 Man)
50
12/29
W
Replay
F 2-0 0:49
L. Sanderson
Leo Wrestling Club
Christmas Sparty Individual
2nd Wrestleback (16 Man)
50
12/29
W
Replay
F 2-0 0:33
J. Wiatr
Region Wrestling Academy
Christmas Sparty Individual
Quarters & 1st WB (16 Man)
50
12/29
L
Replay
DEC 5-3
G. Lagrow
Reed City Youth Wrestling Club
Christmas Sparty Individual
Round 1 (16 Man)
50
Related Content
FloWrestling Radio Live Clips
Jun 18, 2020
Greatest Pins
May 2, 2024
FloWrestling Radio Live
May 12, 2021
Class Of 2025 Recruiting News
Jun 30, 2023
Women's Spotlight
Feb 24, 2022