Mar 23-Dec 31 · Resumes Tomorrow at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
May 17-19, 3:00 PM UTC
CA Assoc Duals
May 18-19, 12:00 PM UTC
Frank E. Rader Southeast Regional Champs
May 18-19, 1:00 PM UTC
Central Regional Championships
May 18, 1:00 PM UTC
New Jersey Freestyle State Championship
May 18, 4:00 PM UTC
2024 PNL Duals at Werner Park
May 25-27, 12:00 PM UTC
NHSCA National Duals
May 25, 3:00 PM UTC
Heroes Conquest
May 25-26, 4:00 PM UTC
Canadian U23 Champs & World Team
May 31-Jun 2 · Resumes Friday at 11:56 AM UTC
CAUSA FS/GR State
May 31-Jun 2, 2:00 PM UTC
U23 Nationals and U20 World Team Trials
May 31-Jun 2, 11:00 PM UTC
Southern Plains Regional Championships
Jun 1-2, 12:00 PM UTC
Spartan Nationals
Jun 1, 12:00 PM UTC
TESTING TOURNAMENT
Jun 5-9, 12:00 PM UTC
14U National Duals
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Jake Delleree
Results
Videos
High School Results
High School
High School
Youth
Other
Season
2023-2024
2022-2023
Team Name
Fredonia
Ozaukee
Ozaukee Blue
Ozaukee Warriors
Ozaukee Warriors WC
Wisconsin
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
03/09
W
F 12-2 2:16
N. Snopek
Germantown Hornets Wrestling Club
Port Washington Piranhas Youth Wrestling
Round 3 (4 Man)
95-96
03/09
W
FOR 0-0
F. Forefit
Askren Wrestling Academy
Port Washington Piranhas Youth Wrestling
Round 2 (4 Man)
95-96
03/09
W
TF 15-0 3:40
C. Gaquin
Oak Creek Attack Wrestling Club
Port Washington Piranhas Youth Wrestling
Round 1 (4 Man)
95-96
03/02
W
DEC 6-1
W. Heim
Wrightstown Wrestling Club
Chilton Mike Field Youth Tournament 2024
round 3
95-102
03/02
W
DEC 5-0
C. Sears
Chilton
Chilton Mike Field Youth Tournament 2024
Round 2
95-102
02/11
W
F 6-5 2:35
B. Gundrum
Cedarburg Matdogs WC
Kewaskum Battle for the Belt
round 4
88-95
02/11
W
DEC 3-0
R. Perales
Kewaskum WC
Kewaskum Battle for the Belt
round 3
88-95
02/11
L
DEC 6-0
W. Perkins
Built by Brunson
Kewaskum Battle for the Belt
round 2
88-95
02/04
W
DEC 7-4
Y. Truitt
Nicolet Jr. Knights
Be A Warrior Ozaukee Youth Tournament
Round 5 (5 Man)
95-107
02/04
W
F 7-0 2:55
I. Yang
Cedar Grove
Be A Warrior Ozaukee Youth Tournament
Round 4 (5 Man)
95-107
02/04
L
DEC 7-6
W. Sossaman
Waterford Youth wrestling club
Be A Warrior Ozaukee Youth Tournament
Round 3 (5 Man)
95-107
02/04
L
MD 14-3
D. OConnor
Rockets Wrestling Club
Be A Warrior Ozaukee Youth Tournament
Round 1 (5 Man)
95-107
01/28
W
F 18-5 3:29
C. Sherrill
Cedarburg Matdogs Wrestling Club
GERMANTOWN HORNETS YOUTH WRESTLING
Round 5
84-99
01/28
W
F 7-0 3:23
S. DeRosia
Hartford Wrestling Club
GERMANTOWN HORNETS YOUTH WRESTLING
round 4
84-99
01/28
W
F 2-4 1:22
N. Snopek
Germantown Hornets Wrestling Club
GERMANTOWN HORNETS YOUTH WRESTLING
round 2
84-99
01/28
W
TF 18-3 1:24
S. Brown
Germantown Hornets Wrestling Club
GERMANTOWN HORNETS YOUTH WRESTLING
round 1
84-99
01/07
L
F 2-0 1:01
J. Marth
Askren Wrestling Academy
West Bend Wildcats Youth Tournament
Round 5 (5 Man)
94-100
12/10
W
DEC 6-0
O. Mungon
C4C Milwaukee
Grafton Raptors Rumble for the Ring
Round 5 (5 Man)
90-95
12/10
W
F 9-0 2:43
P. Mallinson
Port Piranhas
Grafton Raptors Rumble for the Ring
Round 4 (5 Man)
90-95
12/10
W
MD 10-0
Y. Truitt
Nicolet Knights Wrestling Club
Grafton Raptors Rumble for the Ring
Round 3
90-95
12/10
W
F 2-0 0:34
N. Murray
Grafton Raptors
Grafton Raptors Rumble for the Ring
Round 2
90-95
12/03
W
F 2-0 0:55
W. Guerra
Burlington
UW-Parkside Ranger Rumble Youth Tourney
Round 5 (5 Man)
91-94
12/03
L
TF 15-0 3:11
R. Vendegna
BAM
UW-Parkside Ranger Rumble Youth Tourney
Round 4
91-94
12/03
W
F 0-2 2:35
B. Bergemann
Askren Wrestling Academy
UW-Parkside Ranger Rumble Youth Tourney
Round 3
91-94
12/03
W
F 0-2 2:52
G. Poyer
Askren Wrestling Academy
UW-Parkside Ranger Rumble Youth Tourney
Round 2
91-94
12/03
L
DEC 6-4
C. Sanfilippo
Lakeland Predators
UW-Parkside Ranger Rumble Youth Tourney
Round 1 (5 Man)
91-94
2022-2023
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
06/18
W
F 2-0 0:32
A. Horn
Elkhart Lake
ROCKET RUMBLE - Under The Lights!
Round 5
88-95
06/17
W
DEC 6-5
C. Benter
Valders youth wrestling
ROCKET RUMBLE - Under The Lights!
Round 3
88-95
06/17
L
MD 12-0
B. Vroman
Winneconne Wrestling
ROCKET RUMBLE - Under The Lights!
Round 2
88-95
06/17
W
MD 14-5
A. Schulz
West Bend Wrestling
ROCKET RUMBLE - Under The Lights!
Round 1
88-95
03/22
L
TF 19-4 4:30
J. Guillen
Hartford Wrestling Club
West Bend Wildcats Youth Tournament
Round 4 (5 Man)
94-100
03/22
W
DEC 8-5
A. Schulz
West Bend Wildcats
West Bend Wildcats Youth Tournament
round 2
94-100
03/22
W
F 10-4 3:47
Y. Truitt
Nicolet Jr. Knights
West Bend Wildcats Youth Tournament
round 1
94-100
03/18
L
F 14-3 2:36
B. Busler
Askren Wrestling Academy
WWF Kids Folkstyle Hartford Qual
Round 5
85
03/18
W
F 2-2 1:14
C. Zinuticz
Askren Wrestling Academy
WWF Kids Folkstyle Hartford Qual
Round 4
85
01/29
W
F 2-0 0:20
E. Stein
Pewaukee Youth Wrestling
Pewaukee Classic Youth Tournament
Round 3 (4 Man)
75-83
01/29
W
F 14-2 4:11
C. Schweizer
Askren Wrestling Academy
Pewaukee Classic Youth Tournament
Round 2 (4 Man)
75-83
01/29
W
TF 16-0 1:41
R. Starich
Waukesha Wrestling Club
Pewaukee Classic Youth Tournament
Round 1 (4 Man)
75-83
01/22
L
DEC 4-0
A. Johnson
Askren Wrestling Academy
Waupun Youth Wrestling Tournament
Round 3 (4 Man)
82-91
01/22
L
MD 13-0
M. Malnory
Omro Youth Wrestling
Waupun Youth Wrestling Tournament
Round 2 (4 Man)
82-91
01/22
W
F 2-0 0:22
J. Kingensmith
Pardeeville Boys Club Youth Wr
Waupun Youth Wrestling Tournament
Round 1 (4 Man)
82-91
01/15
W
MD 9-0
B. Duwell
Sheboygan excel
Ozaukee Youth Wrestling Tournament
Round 1 (4 Man)
82-93
Related Content
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024
RMN Events
Nov 18, 2020
FloWrestling Radio Live
May 12, 2021
Women's Weekly
Dec 2, 2021
7 D1 Schools In 7 Days For Maui Fundraiser
Aug 28, 2023