Jun 12-15, 12:00 PM UTC
14U National Duals
Jun 12-15, 3:00 PM UTC
16U National Duals
Mar 23-Dec 31 · Resumes Monday at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Tomorrow · 2:00 PM UTC
2024 Summer Nationals
Jun 19-22, 2:00 PM UTC
Air Force Special Warfare JR Nationals
Jun 20-22, 1:00 PM UTC
Womens National Duals 14U & 16U: GR/WFS
Jun 21-26, 12:00 PM UTC
AAU Scholastic Duals
Jun 22, 10:10 PM UTC
Melee Til Midnight
Jun 24-Jul 7, 8:00 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Jun 24-27, 11:30 PM UTC
Malecek Team Camp
Jun 27-29, 2:30 PM UTC
U17 Pan-American Championships
Jun 27-29, 3:00 PM UTC
Western States Championships
Jun 28-29, 8:00 AM UTC
UWW Beach World Series - France
Jun 28-30, 2:00 PM UTC
Kids Freestyle & GrecoRoman National Ch
Jun 28-29, 4:00 PM UTC
Rocky Mountain National
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Logan Alawneh
Results
Videos
High School Results
High School
High School
Other
2022-2023
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
01/14
L
Replay
F 4-2 0:52
J. Perez
La Costa Canyon
Temecula Valley Battle for the Belt
Medals
160
01/14
W
Replay
DEC 11-10
A. KHOSRAVY
Birmingham
Temecula Valley Battle for the Belt
Consolation Semis
160
01/14
W
Replay
F 6-3 3:22
A. Platte
Paloma Valley
Temecula Valley Battle for the Belt
Round of 8
160
01/14
W
Replay
DEC 8-7
K. Camacho
Redlands East Valley
Temecula Valley Battle for the Belt
Round of 12
160
01/14
W
Replay
DEC 7-5
T. Cho
Mission Hills
Temecula Valley Battle for the Belt
Round of 16
160
01/13
W
Replay
F 0-0 2:30
N. D`Aquisto
Poway
Temecula Valley Battle for the Belt
Cons 4
160
01/13
L
Replay
DEC 6-4 SV
E. Jones
Liberty
Temecula Valley Battle for the Belt
Champ 3 Cons 3
160
01/13
W
Replay
F 2-0 1:15
A. Platte
Paloma Valley
Temecula Valley Battle for the Belt
Champ 2 Cons 1
160
01/13
W
Replay
F 3-2 2:51
J. Sanchez
Steele Canyon
Temecula Valley Battle for the Belt
Champ 1
160
01/07
W
F 6-2 2:41
A. Alfonso
Serrano
Adrian Amaral Scholarship Invitational
All Medals
160
01/07
W
F 2-0 0:26
M. Apuan
Etiwanda
Adrian Amaral Scholarship Invitational
Semis & Round of 8
160
01/07
W
F 1-2 2:00
F. STEVENSON
Hesperia
Adrian Amaral Scholarship Invitational
E: Quarters & Round of 16
160
01/06
W
F 0-2 0:19
T. Townhill
Quartz Hill
Adrian Amaral Scholarship Invitational
C: Friday AM: Champ Round of 16 w/WB (RD of 32)
160
01/06
W
F 3-0 2:38
M. Caceres
Ramona
Adrian Amaral Scholarship Invitational
B: Friday AM: Champ 1 & Prelim WB
160
12/09
W
F 5-0 1:10
A. Ford
Desert Oasis
Shadow Ridge Mustang Stampede
Champ Round 1 (16 Team)
165
12/09
L
F 2-0 1:48
E. Jones
Liberty
Shadow Ridge Mustang Stampede
Quarters & WB (16 Team)
165
12/09
L
MD 14-1
C. Pebley
Ponderosa
Shadow Ridge Mustang Stampede
Semis & WB (16 Team)
165
12/09
W
DEC 11-4
B. Evans
Beaver
Shadow Ridge Mustang Stampede
Placement (16 Team)
165
12/09
W
F 2-0 1:37
m. o`neill
Churchill County
Shadow Ridge Mustang Stampede
Round 5 (10 Team)
165
12/09
W
F 2-0 0:29
N. Freeman
Bonanza
Shadow Ridge Mustang Stampede
Round 9 (10 Team)
165
12/09
W
F 4-10 4:26
E. Tussing
Arbor View
Shadow Ridge Mustang Stampede
Round 7 (10 Team)
165
12/09
W
F 0-0 0:33
J. Roserie
Las Vegas
Shadow Ridge Mustang Stampede
Round 1 (10 Team)
165
Related Content
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024