Mar 23-Dec 31 · Resumes Monday at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
May 31-Jun 2 · Resumes Today at 1:30 PM UTC
U23 Nationals and U20 World Team Trials
May 31-Jun 2 · Resumes Today at 2:00 PM UTC
Southern Plains Regional Championships
Today · 12:00 PM UTC
Spartan Nationals
Today · 3:00 PM UTC
CAUSA FS/GR State
Jun 6-9, 8:30 AM UTC
Ranking Series #2
Jun 8-9, 12:30 PM UTC
2024 Ultimate Boys Freestyle Duals
Jun 12-15, 12:00 PM UTC
14U National Duals
Jun 12-15, 3:00 PM UTC
16U National Duals
Jun 15, 2:00 PM UTC
2024 Summer Nationals
Jun 19-22, 2:00 PM UTC
Air Force Special Warfare JR Nationals
Jun 20-22, 1:00 PM UTC
Girls National Duals 14U & 16U: GR/WFS
Jun 21-26, 12:00 PM UTC
AAU Scholastic Duals
Jun 22, 10:10 PM UTC
Melee Til Midnight
Jun 24-Jul 7, 8:00 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Trey Urban
Results
High School Results
High School
High School
Youth
Other
Season
2023-2024
2022-2023
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/10
L
F 3-0 3:31
C. Nordby
Pierce
NSAA Class C District 1
Consi Semis
215
02/10
W
F 6-7 2:37
L. Johnson
Palmyra
NSAA Class C District 1
Semis and WB3
215
02/10
L
F 2-0 1:28
C. Jeannoutot
Crofton/Bloomfield
NSAA Class C District 1
Quarters and WB1
215
02/03
L
F 4-0 1:21
C. Wells
Broken Bow
NSAA State Dual Championships
Quarterfinals (8 Team)
215
02/03
W
F 6-2 3:21
A. Odvody
Wilber-Clatonia
NSAA State Dual Championships
Semis & 1st Wrestleback (8 Team)
215
02/03
W
F 4-1 1:13
B. Roth
Milford
NSAA State Dual Championships
Finals (8 Team)
215
01/28
W
F 2-0 1:16
M. Bearshield
Burke/Gregory
2024 Ainsworth Invite
Round 5
215
01/28
L
F 3-2 1:40
K. Braun
Burke/Gregory
2024 Ainsworth Invite
Round 4
215
01/28
W
F 2-2 2:27
W. Kenney
Loomis
2024 Ainsworth Invite
Round 2
215
01/27
W
F 3-1 3:55
M. Cabbage
Sidney
2024 Ainsworth Invite
Round 6
215
01/24
W
F 2-0 1:17
G. Roelfs
Fairbury
Fairbury @ Central City
Round 1
215
01/20
L
DEC 3-2
J. Ramirez-Aguilar
Gibbon
LouPlatte Conference
Round 6
215
01/20
W
F 2-0 0:37
G. Waters
Doniphan-Trumbull
LouPlatte Conference
Round 5
215
01/20
L
DEC 1-0
R. Anderson
St. Paul
LouPlatte Conference
Round 4
215
01/20
W
F 6-1 2:31
W. Linder
Centura
LouPlatte Conference
Round 2
215
01/12
W
F 4-1 1:59
A. Aguilar
Wood River
Central City @ Wood River
Round 1
215
01/06
L
DEC 3-1
C. Meyer
Ord
Central City Wrestling Invite
2nd wrestleback
215
01/06
L
DEC 2-0
N. Hyson
Fairbury
Central City Wrestling Invite
Round 1
215
01/05
L
F 4-3 4:36
J. Ramirez-Aguilar
Gibbon
St. Paul Dual Tournament 2024
Round 1 (6 Team)
215
01/05
L
F 2-0 0:50
C. Jeannoutot
Crofton/Bloomfield
St. Paul Dual Tournament 2024
Round 3 (6 Team)
215
01/05
L
F 0-0 3:55
R. Anderson
St. Paul
St. Paul Dual Tournament 2024
Round 5 (6 Team)
215
01/05
W
F 4-1 1:24
G. Waters
Doniphan-Trumbull
St. Paul Dual Tournament 2024
Round 2 (6 Team)
215
12/30
L
F 2-0 0:33
J. Stein
Northwest
Ord Holiday Dual Tournament
Finals (2 Team)
215
12/30
W
F 2-0 1:36
R. Edelman
Hershey
Ord Holiday Dual Tournament
Round 3 (4 Team)
215
12/30
W
F 4-1 0:57
C. Shepperd
Wayne
Ord Holiday Dual Tournament
Finals (2 Team)
215
12/16
L
F 2-0 0:43
C. Jeannoutot
Crofton
Boone Central Duals
Round 4 (6 Team)
215
12/16
L
F 4-7 3:38
G. Rhoden
Beatrice
Boone Central Duals
Round 3 (6 Team)
215
12/16
W
F 2-0 0:18
S. Saunders
Minden
Boone Central Duals
Round 5 (6 Team)
215
12/08
W
F 0-2 2:47
H. Holle
Syracuse
Syracuse @ Central City
Round 1
215
12/01
L
F 2-0 0:45
B. Blecha
Adams Central
Central City @ Adams Central
Round 1
215
2022-2023
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/11
L
DEC 6-3
C. Washburn
Tri County
NSAA Class C District 3
Consi Semis
195
02/11
W
F 4-3 2:19
T. Thomas
Hastings St. Cecilia
NSAA Class C District 3
Semis and WB3
195
02/11
W
MD 18-8
A. Ramos
Fairbury
NSAA Class C District 3
2nd Wrestleback (16 Man)
195
02/11
L
DEF 1-0 0:27
Z. Krajicek
Yutan
NSAA Class C District 3
Quarters and WB1
195
01/28
L
F 5-5 3:22
T. Thomas
Hastings St. Cecilia
Doniphan Trumbull Invitational
Consi Semis
195
01/28
W
F 12-2 2:53
K. Schoff
Loomis/Bertrand
Doniphan Trumbull Invitational
Semis
195
01/28
L
F 2-0 0:48
L. Guzman
Palmer
Doniphan Trumbull Invitational
Quarters
195
01/21
L
DEC 7-4
A. Middleswart
Gibbon
LouPlatte Conference Tournament
Round 6
195
01/21
W
F 2-0 0:25
L. Rubesh
St. Paul
LouPlatte Conference Tournament
Round 5
195
01/21
L
F 1-0 2:51
T. Breckner
Doniphan-Trumbull
LouPlatte Conference Tournament
Round 4
195
01/21
W
DEC 5-4
A. Middleswart
Gibbon
LouPlatte Conference Tournament
Round 2
195
01/14
W
F 5-0 0:49
A. Kempf
Archbishop Bergan
2023 Cross County Bob Orsborn Classic
Finals
195
01/14
W
F 6-0 1:54
M. Nguyen
Nebraska Christian
2023 Cross County Bob Orsborn Classic
round 5
195
01/14
L
F 8-2 3:37
T. Breckner
Doniphan-Trumbull
2023 Cross County Bob Orsborn Classic
Round 4
195
01/14
L
F 4-6 1:55
A. Kempf
Archbishop Bergan
2023 Cross County Bob Orsborn Classic
Round 3
195
01/07
L
F 0-0 1:52
K. Kerr
Northwest
Central City Wrestling Invite
Semis
195
01/07
L
F 7-1 3:09
L. Jelinek
Raymond Central
Central City Wrestling Invite
Quarterfinals
195
Related Content
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024