Today · 12:00 PM UTC
Eastern National MAWA Championships
Today · 12:00 PM UTC
ISWA FS/Greco State
Today · 1:00 PM UTC
2024 Missouri USA FS/GR State
Today · 2:00 PM UTC
Iowa/USA State Freestyle/Greco Champions
Today · 1:00 PM UTC
VAWA FS/Greco State Champs
Today · 1:00 PM UTC
TN USAW Freestyle & Greco State Champio
Today · 2:00 PM UTC
USAWKS FRECO State
Today · 2:00 PM UTC
WWF Freestyle/Greco State Champs
Mar 23-Dec 31 · Resumes Monday at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
May 2-4 · Resumes Today at 5:30 PM UTC
2024 Alaska USAW State Fk/FS/GR Champion
Today · 3:00 PM UTC
Clash at Bullhead
Today · 4:00 PM UTC
WSWA Freestyle and Greco State
Today · 5:00 PM UTC
Minnesota FS/GR State Tournament
Tomorrow · 3:00 PM UTC
NEUSA FS/GR State
May 9-12, 7:00 AM UTC
World Olympic Qualifier
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
JAYDEN HARRIS
Results
High School Results
High School
High School
Other
Season
2023-2024
2022-2023
Team Name
New Albany
New Albany
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
03/09
L
F 4-0 0:48
P. Richards
Rise Elite Club
ISWA Folkstyle State Finals
Round 4
138
02/11
L
DEC 5-3
P. Culp
Hamilton Southeastern
Indiana Frosh-Soph State South Qualifier
Placement
132
02/11
W
DEC 7-3
J. Shaw
Charlestown High School
Indiana Frosh-Soph State South Qualifier
Round 9
132
02/11
L
F 4-3 2:30
P. Wanke
Vincennes Lincoln
Indiana Frosh-Soph State South Qualifier
Round 8
132
02/11
W
MD 8-0
C. Ramos
Intense Wrestling Club
Indiana Frosh-Soph State South Qualifier
Round 6
132
02/11
W
MD 12-0
R. Randhawa
Hamilton Southeastern
Indiana Frosh-Soph State South Qualifier
Round 4
132
02/11
W
DEC 10-6
J. Shaw
Charlestown High School
Indiana Frosh-Soph State South Qualifier
Round 2
132
02/03
L
DEC 12-7
T. Hopkins
Bloomington North
IHSAA Regional @ Bloomington High School South
Quarters (8 Man)
132
01/27
L
F 10-2 3:45
H. Banet
Floyd Central
IHSAA Southridge Sectional
Placement Matches
132
01/27
W
F 2-0 0:56
C. Roesner
Forest Park
IHSAA Southridge Sectional
Semis and WB
132
01/27
W
FOR 0-0
N. FF
North Knox
IHSAA Southridge Sectional
Quarters
132
01/27
W
FOR 0-0
S. FF
Southridge
IHSAA Southridge Sectional
Champ Round 1 (16 Man)
132
01/13
L
F 2-0 0:52
H. Banet
Floyd Central
Hoosier Hills Conference - 2024
Placement Matches (8 Man)
132
01/13
W
DEC 4-3
A. Miller
Columbus East
Hoosier Hills Conference - 2024
Semis & 1st WB (8 Man)
132
01/13
W
F 2-0 0:18
C. Massie
Jennings County
Hoosier Hills Conference - 2024
Quarterfinals (8 Man)
132
01/06
L
DEC 7-5
N. Link
Meade County
Old Capital Classic
1st Place
132
01/06
W
F 2-6 4:46
X. Goodwin
Belleville West
Old Capital Classic
Rd 4-Consi & Semi
132
01/06
W
F 4-0 0:40
J. Lopp
Corydon Central
Old Capital Classic
Rd 2
132
12/28
L
Replay
F 7-0 1:41
G. Voelker
Evansville Mater Dei
Mater Dei Holiday Classic 2023
2nd Wrestleback (16 Man)
132
12/28
W
Replay
DEC 2-0
A. Barfield
Evansville Memorial
Mater Dei Holiday Classic 2023
Quarters & 1st WB (16 Man)
132
12/28
L
Replay
TF 17-2 2:50
Q. Schoeff
Avon
Mater Dei Holiday Classic 2023
Round 1 (16 Man)
132
12/24
W
F 0-0
H. Reid
Trinity (Louisville)
Battle of the Boneyard
Round 1
132
12/20
L
DEC 5-0
M. Fortwendel
Tell City
New Albany @ Tell City
Round 1
132
12/17
W
F 5-0 2:18
M. Pedigo
Jennings County
Boys Jeff Classic 2023
7th Place
132
12/16
L
F 2-0 0:55
A. Lamb
Fishers
Boys Jeff Classic 2023
round 6 wb
132
12/16
W
F 4-1 2:57
M. Northern
Jeffersonville
Boys Jeff Classic 2023
rd 3 32 WB 3
132
12/16
W
F 5-0 1:49
T. Miller
Mooresville
Boys Jeff Classic 2023
Round 4 WB Only
132
12/16
W
FOR 0-0
F. Forfeit
Borden
Boys Jeff Classic 2023
Round 3 (WB)
132
12/16
L
F 2-0 1:41
A. Lamb
Fishers
Boys Jeff Classic 2023
round 2 champ
132
12/16
W
FOR 0-0
F. Forfeit
Henryville
Boys Jeff Classic 2023
Round 1 (32 Man)
132
12/09
W
F 4-1 2:45
T. Miller
Mooresville
Battle of the Boneyard
Round 1
132
11/18
W
DEC 6-5
H. Biggs
Jasper
Rick & Rohl Invite
8 man 1st Place
Varsity 132
11/18
W
F 2-0 1:11
C. Roesner
Forest Park
Rick & Rohl Invite
Round 2 -8man
Varsity 132
11/18
W
F 8-7 1:55
C. Jones
Eastern Pekin
Rick & Rohl Invite
8man Qf Round 1
Varsity 132
2022-2023
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/12
L
DEC 8-4
D. Olson
Greencastle
Indiana Frosh-Soph State South Qualifier
Round 2
120
02/12
W
MD 8-0
M. Kempf
Terre Haute North Vigo
Indiana Frosh-Soph State South Qualifier
2nd Wrestleback (64 Man)
120
02/12
L
F 18-5 3:23
L. Day
Brownsburg High School
Indiana Frosh-Soph State South Qualifier
Round 1
120
01/28
L
DEC 5-3
A. Stephens
Floyd Central
IHSAA Sectional @ Southridge
Placement Matches
120
01/28
W
F 2-0 0:51
O. Troesch
Forest Park
IHSAA Sectional @ Southridge
Consi Semis
120
01/28
L
MD 8-0
H. Biggs
Jasper
IHSAA Sectional @ Southridge
Semis and WB
120
01/28
W
F 2-0 3:01
A. Billow
Tell City
IHSAA Sectional @ Southridge
Quarters
120
01/20
L
F 6-0 5:44
M. Northern
Jeffersonville
New Albany @ Jeffersonville
Round 1
120
01/14
W
F 2-11 3:24
A. Stephenson
Floyd Central
Hoosier Hills Conference
Placement Matches (8 Man)
120
01/14
W
DEC 5-2
J. Johnson
Bedford North Lawrence
Hoosier Hills Conference
2nd Wrestleback (8 Man)
120
01/14
L
MD 9-0
G. Rutan
Columbus East
Hoosier Hills Conference
Semis & 1st WB (8 Man)
120
01/14
W
F 5-4 1:38
J. Stivers
Jeffersonville
Hoosier Hills Conference
Quarterfinals (8 Man)
120
01/05
L
F 4-1 2:15
J. Owsley
Corydon Central
New Albany @ Corydon Central
Round 1
120
12/29
L
Replay
F 8-0 2:10
G. Wheeler
North Posey
Mater Dei Holiday Classic 2022
Quarters & 1st WB (16 Man)
120
12/29
L
Replay
F 4-2 2:32
J. Coleman
Gibson Southern
Mater Dei Holiday Classic 2022
Round 1 (16 Man)
120
11/17
W
F 0-0
P. Fletcher
Silver Creek
BNL Super 6
Champ. Round 1
120
11/17
W
F 0-0
J. Filler
Bedford North Lawrence
BNL Super 6
Champ. Round 1
120
Related Content
FloWrestling Radio Live Clips
Jun 18, 2020
Greatest Pins
May 2, 2024
FloWrestling Radio Live
May 12, 2021
Class Of 2025 Recruiting News
Jun 30, 2023
Women's Spotlight
Feb 24, 2022