Mar 23-Dec 31, 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
May 25-27, 12:00 PM UTC
NHSCA National Duals
May 25-26, 1:00 PM UTC
U16 and Junior FS and GR State 2024
May 25, 3:00 PM UTC
Heroes Conquest
May 25, 3:00 PM UTC
CUSAW 2024 Freestyle and Greco State Cha
May 25-26, 4:00 PM UTC
Canadian U23 Champs & World Team
May 25, 4:00 PM UTC
Mark Halvorson Memorial (2024)
May 26, TBD
U16 and Junior Greco State 2024
May 31-Jun 2, 2:00 PM UTC
U23 Nationals and U20 World Team Trials
May 31-Jun 2, 11:00 PM UTC
Southern Plains Regional Championships
Jun 1-2, 12:00 PM UTC
Spartan Nationals
Jun 1, 12:00 PM UTC
TESTING TOURNAMENT
Jun 1-2, 3:00 PM UTC
CAUSA FS/GR State
Jun 6-9, 8:30 AM UTC
Ranking Series #2
Jun 8-9, 12:30 PM UTC
2024 Ultimate Boys Freestyle Duals
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Casey Kaczmarek
Results
High School Results
High School
High School
International
Other
Team Name
Central Linn
Central Linn
Central Linn HS
2013-2014
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/22
W
F 0-0 1:07
J. Jones
Culver
OSAA 2A/1A Special District 3
Placement Matches (8 Man)
182
02/22
W
FOR 0-0
E. Nelson
---
OSAA 2A/1A Special District 3
2nd Wrestleback (8 Man)
182
02/22
L
F 0-0 2:15
C. Quinton
Santiam
OSAA 2A/1A Special District 3
Semis & 1st WB (8 Man)
182
02/22
W
F 0-0 1:10
J. Jones
Culver
OSAA 2A/1A Special District 3
Quarterfinals (8 Man)
182
02/22
L
NC 0-0
C. Quinton
Santiam
OSAA 2A/1A Special District 3
2nd Place Match (8 Man)
182
02/15
L
F 0-0
I. Gutierrez
Culver
District 3 Pre-Districts
Placement Matches (8 Man)
182
02/15
W
F 0-0 1:00
J. Jones
Culver
District 3 Pre-Districts
Semis & 1st WB (8 Man)
182
02/15
W
NC 0-0
J. Jones
Culver
District 3 Pre-Districts
2nd Place Match (8 Man)
182
02/02
L
DEC 11-8
O. Amezcua
Central
2014 Monroe Invitational
Placement Matches (16 Man)
170
02/01
W
F 0-0 2:43
T. Marchino
Philomath
2014 Monroe Invitational
Semis & 3rd WB (16 Man)
170
02/01
W
F 0-0 0:46
J. Pantoja
Central
2014 Monroe Invitational
2nd Wrestleback (16 Man)
170
02/01
L
F 0-0 3:20
W. Stover
Monroe
2014 Monroe Invitational
Quarters & 1st WB (16 Man)
170
01/17
W
F 2-0 0:29
L. Woodcock
Grant Union HS
Oregon Wrestling Classic HS 2014
Round 2 (4 Team)
182
12/21
L
DEF 0-0
J. Moser
Triangle Lake
Central Linn Invite
2nd Wrestleback (16 Man)
182
12/21
L
DEF 12-7
E. Spirit
Monroe
Central Linn Invite
Round 1 (16 Man)
182
12/14
L
MD 15-6
E. Gutierrez
Culver High School
culver invitational
Semis & 3rd WB (16 Man)
170
12/14
W
F 0-0 0:54
F. Sanchez
Irrigon
culver invitational
2nd Wrestleback (16 Man)
170
12/14
L
F 0-0 0:49
A. Holland
Glide
culver invitational
Quarters & 1st WB (16 Man)
170
12/13
W
F 0-0 3:03
L. Huntington
Ridgeview JV
culver invitational
Round 1 (16 Man)
170
Related Content
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024
RMN Events
Nov 18, 2020