Mar 23-Dec 31 · Resumes Tomorrow at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Tomorrow · 8:30 AM UTC
Ranking Series #2
Tomorrow · 12:00 PM UTC
Knockout Summer Slam 2024
Jun 8-9, 12:30 PM UTC
2024 Ultimate Boys Freestyle Duals
Jun 8-9, 2:00 PM UTC
Freeco USA Elementary National Duals
Jun 8, 2:30 PM UTC
The 41st Alabama State Games - HS Boys D
Jun 12-15, 12:00 PM UTC
14U National Duals
Jun 12-15, 3:00 PM UTC
16U National Duals
Jun 15, 2:00 PM UTC
2024 Summer Nationals
Jun 19-22, 2:00 PM UTC
Air Force Special Warfare JR Nationals
Jun 20-22, 1:00 PM UTC
Girls National Duals 14U & 16U: GR/WFS
Jun 21-26, 12:00 PM UTC
AAU Scholastic Duals
Jun 22, 10:10 PM UTC
Melee Til Midnight
Jun 24-Jul 7, 8:00 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Jun 24-27, 11:30 PM UTC
Malecek Team Camp
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Zeferino Erasmo Zuniga
Results
High School Results
High School
High School
Youth
Other
Season
2023-2024
2022-2023
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/24
W
Replay
DEC 3-1
C. McFarlin
Lingle-Ft. Laramie/Southeast
WHSAA Boys State Championships
5th Place
2A-215
02/24
L
Replay
F 5-3 4:30
K. Gruell
Lovell
WHSAA Boys State Championships
Consi Semis 4th Wrestleback (16 Man)
2A-215
02/24
W
Replay
F 2-0 2:09
E. Coxbill
Lingle-Ft. Laramie/Southeast
WHSAA Boys State Championships
Third Round Wrestlebacks
2A-215
02/23
W
Replay
DEC 6-2
A. Lindsey
Saratoga
WHSAA Boys State Championships
2nd Wrestleback (16 Man)
2A-215
02/23
L
MD 12-3
O. Gorsuch
Moorcroft
WHSAA Boys State Championships
Quarters (16 Man)
2A-215
02/18
L
DEC 7-2
K. Gruell
Lovell
WHSAA 2A West Regional
3rd Place
215
02/17
W
F 2-0 0:33
C. C`HAIR
Wyoming Indian
WHSAA 2A West Regional
Round 7 (consi semis)
215
02/17
L
F 2-0 1:27
R. Garcia
Lovell
WHSAA 2A West Regional
Round 6 Semis
215
02/10
L
M FOR 0-0
C. C`HAIR
Wyoming Indian
Carbon County Invite
Round 5 - CSF
215
02/09
L
M FOR 0-0
A. Lindsey
Saratoga
Carbon County Invite
Round 4.1 SF
215
02/08
L
DEC 3-2
T. Schramm
Kemmerer
Kemmerer
Round 1
215
02/05
W
F 2-0 1:39
X. Aleman
Lyman
Big Piney Quad
Round 1
285
02/03
W
F 12-6 3:26
W. Staley
South Fremont
2024 Bridgerland Invitational
Placement
215
02/03
W
FOR 0-0
G. Montoya
Rock Springs
2024 Bridgerland Invitational
Consi Semi
215
02/03
L
TF 19-2 5:19
R. Watson
Riverton
2024 Bridgerland Invitational
Semis
215
02/03
W
F 7-1 1:13
D. Oliver
Evanston
2024 Bridgerland Invitational
Quarters
215
01/27
L
Replay
DEC 7-0
K. Nield-Adee
Jackson Hole
2024 Ron Thon Memorial Varsity - Boys
Rd 3 Cons Only
215
01/26
L
Replay
TF 17-1 4:00
H. Dell
Cheyenne East
2024 Ron Thon Memorial Varsity - Boys
Round 2
215
01/20
L
MD 9-1
O. Barton
Kemmerer
2024 Lander Valley HS Invite
5th Place
215
01/20
L
F 2-0 2:27
J. Eaton
Powell
2024 Lander Valley HS Invite
Consi Semis
215
01/20
W
DEC 1-0
A. Underwood
Douglas
2024 Lander Valley HS Invite
WB w/Semis
215
01/20
W
F 4-8 4:23
T. Holmes
Burns/Pine Bluffs
2024 Lander Valley HS Invite
Rd 4 WB 32-man, Rd 2 WB 16-man
215
01/19
L
DEC 5-0
A. Stewart
Cody
2024 Lander Valley HS Invite
Champ Rd 2 & WB Rd 1 32-man, Rd 1 16-man
215
01/17
W
F 4-1 1:09
D. Sandoval
Lyman
Cokeville/Big Piney/Lyman Duels
Round 1
215
01/17
W
F 9-0 4:39
B. Lamberti
Lyman
Cokeville/Big Piney/Lyman Duels
Round 1
215
01/12
L
F 3-1 5:54
J. Bade
Laramie
2024 Thoman Soda Ash Memorial Dual
Round 5 (6 Team)
285
01/12
W
F 2-0 1:00
L. Rojo
Wheatland
2024 Thoman Soda Ash Memorial Dual
Round 2 (6 Team)
285
12/09
L
F 2-0 1:16
A. Johnson
Murray
2023 Cooper D Lish Memorial Boys Varsity
Round 7
220B
12/09
L
F 0-0 3:17
G. Theurer
Buhl
2023 Cooper D Lish Memorial Boys Varsity
Round 5
220B
12/09
W
DEC 5-4 SV
D. Filiatrault
Bear Lake
2023 Cooper D Lish Memorial Boys Varsity
Round 4
220B
2022-2023
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/25
W
DEC 1-0
J. Comer
Sundance
WHSAA Boys State Championships
5th Place
2A-220
02/25
L
NC 0-0
Z. Murphy
Big Piney
WHSAA Boys State Championships
Consi Semis 4th Wrestleback (16 Man)
2A-220
02/25
W
F 2-5 2:06
K. Jones
Wind River
WHSAA Boys State Championships
Third Round Wrestlebacks
2A-220
02/24
W
DEC 5-0
J. Blackbird
Wyoming Indian
WHSAA Boys State Championships
2nd Wrestleback (16 Man)
2A-220
02/24
W
F 2-0 0:26
K. Bannan
Niobrara County
WHSAA Boys State Championships
First Round Wrestlebacks (16 man)
2A-220
02/24
L
F 1-0 2:38
Z. Murphy
Big Piney
WHSAA Boys State Championships
Round 1 (16 Man)
2A-220
02/17
L
DEC 14-9
K. Jones
Wind River
WHSAA 2A West Regional
4th Wrestleback (16 Man)
220
02/17
L
F 2-0 0:59
Z. Collins
Lovell
WHSAA 2A West Regional
Semis & 3rd WB (16 Man)
220
02/17
W
F 2-0 0:28
K. Mckee
Wind River
WHSAA 2A West Regional
Quarters & 1st WB (16 Man)
220
02/11
L
F 0-0 1:40
Z. Murphy
---
Carbon County Invite
Round 5 (5 Man)
220
02/11
W
F 0-0 1:00
K. Bannan
Niobrara County
Carbon County Invite
Round 4 (5 Man)
220
02/10
W
F 0-0 4:23
J. BLACKBIRD
Wyoming Indian
Carbon County Invite
Round 2 (5 Man)
220
02/10
W
F 0-0 4:28
M. Coulter
Glenrock
Carbon County Invite
Round 1 (5 Man)
220
01/28
L
Replay
MD 11-0
J. Eaton
Powell
2023 Ron Thon Memorial JV
Placement Matches
220
01/28
W
Replay
DEC 1-0
J. Justice
Sheridan
2023 Ron Thon Memorial JV
Consi Semis
220
01/28
L
Replay
MD 9-0
R. Talbot
Star Valley
2023 Ron Thon Memorial JV
Semis with WB
220
01/28
W
Replay
DEC 4-0
C. McFarlin
Lingle-Ft. Laramie/Southeast
2023 Ron Thon Memorial JV
Quarters with WB Rd 5 64-man, Rd 2 32-man
220
01/27
W
Replay
DEC 5-0
W. Lacroix
Natrona County
2023 Ron Thon Memorial JV
Rd 4 Champ, Rd 3 WB 64-man WB Rd 2 32-man
220
01/27
W
Replay
DEC 4-0
L. Olivas
Cheyenne East
2023 Ron Thon Memorial JV
Round 1-2
220
01/21
W
Replay
DEC 5-1
D. Cowan
Douglas
2023 Lander Valley JV HS Invite
1st & 3rd (16 Man)
220
01/21
W
Replay
F 7-0 2:15
K. Rosales
Greybull/Riverside
2023 Lander Valley JV HS Invite
Round 4
220
01/20
W
Replay
F 2-0 0:39
A. Savedra
Green River
2023 Lander Valley JV HS Invite
Round 2 - QF
220
01/20
W
Replay
F 7-2 2:11
W. Downs
Lander Valley
2023 Lander Valley JV HS Invite
Round 1 (16 Man)
220
12/17
W
F 2-0 0:31
A. Savedra
Green River
2022 Joe Aimone Invitational
Round 5
220
12/17
L
F 7-0 5:24
M. Goostrey
Bear Lake
2022 Joe Aimone Invitational
Round 4
220
12/16
L
DEC 9-4
K. Neild
Jackson Hole
2022 Joe Aimone Invitational
Round 3
220
12/16
L
F 4-0 3:08
Z. Murphy
---
2022 Joe Aimone Invitational
Round 2
220
12/16
L
F 0-0
D. Filiatrault
Bear Lake
2022 Joe Aimone Invitational
Round 1
220
12/10
W
F 0-5 2:57
D. Llamas
Spring Creek
Evanston Invitational JV
Session 8 - 9
220
12/09
W
F 7-2 2:37
K. Haines
Evanston
Evanston Invitational JV
Session 6
220
Related Content
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024