Today · 6:00 PM UTC
2024 Alaska USAW State Fk/FS/GR Champion
Mar 23-Dec 31 · Resumes Monday at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
May 4-5, TBD
Iowa/USA State Freestyle/Greco Champions
May 4-5, 12:00 PM UTC
Eastern National MAWA Championships
May 4-5, 12:00 PM UTC
ISWA FS/Greco State
May 4, 1:00 PM UTC
Tennessee Iron Man
May 4-5, 1:00 PM UTC
VAWA FS/Greco State Champs
May 4, 1:00 PM UTC
TN USAW Freestyle & Greco State Champio
May 4-5, 1:00 PM UTC
2024 Missouri USA FS/GR State
May 4-5, 2:00 PM UTC
WWF Freestyle/Greco State Champs
May 4-5, 2:00 PM UTC
USAWKS FRECO State
May 4, 3:00 PM UTC
Clash at Bullhead
May 4-5, 4:00 PM UTC
WSWA Freestyle and Greco State
May 4-5, 5:00 PM UTC
Minnesota FS/GR State Tournament
May 5, 3:00 PM UTC
NEUSA FS/GR State
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Tyler Arntz
Results
Videos
High School Results
2022-2023
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/18
L
DEC 7-0
G. Stout
Mona Shores HS
Individual Regional
Round 1
150
02/18
W
F 7-1 2:32
K. Schoonbeck
Mattawan HS
Individual Regional
Round 1
150
02/18
W
DEC 6-4
N. Garces
Forest Hills Northern HS
Individual Regional
Round 1
150
02/18
L
F 2-0 1:52
T. Richardson
Brighton HS
Individual Regional
Round 1
150
02/15
W
F 4-0 2:58
N. Reeves
Reeths-Puffer HS
Team Regionals 103
Round 1
150
02/11
L
DEC 4-0
G. Stout
Mona Shores HS
Individual District
Round 1
150
02/11
W
DEC 5-2
D. Cummings
Grand Haven HS
Individual District
Round 1
150
02/11
W
DEC 11-4
N. Westcott
Rockford HS
Individual District
Round 1
150
02/11
W
TF 16-0
A. Burgess
Byron Center HS
Individual District
Round 1
150
02/11
W
MD 11-0
N. Reeves
Reeths-Puffer HS
Individual District
Round 1
150
02/09
W
F 2-0 0:43
W. Owens
Grand Rapids Christian HS
Fruitport Invite (VA)
Round 1
150
01/30
W
F 0-0
D. Verberkmos
Whitehall HS
Whitehall Rick Champion Duals
Round 1
150
01/28
W
F 5-0 1:53
A. Burgess
Byron Center HS
BCSTATS @ Whitehall
Round 1
150
01/28
W
MD 13-2
A. Szubinski
Belding Area HS
Whitehall Rick Champion Duals
Round 1
150
01/28
W
F 2-0 0:47
D. Verberkmos
Whitehall HS
Whitehall Invite (VA)
Round 1
150
01/28
L
DEC 9-3
H. Meekhof
Allendale HS
Whitehall Rick Champion Duals
Round 1
150
01/25
W
F 3-2 2:35
E.
Grandville HS
OK Red Quad 2
Round 1
150
01/25
W
F 2-0 0:38
O. Fynewever
Caledonia HS
OK Red Quad 2
Round 1
150
01/22
L
DEC 7-6
D. Granger
Mason HS
Lakeshore Super Duals
Round 1
150
01/21
W
DEC 4-1
D. Piehl
Lakeshore HS
Lakeshore Super Duals
Round 1
150
01/21
W
F 2-0 1:41
M. Bell
St Joseph HS
Lakeshore Super Duals
Round 1
150
01/11
W
F 7-0 2:30
L. Hill
West Ottawa HS
OK Red Quad 1
Round 1
150
01/11
W
F 5-2 3:11
N. Westcott
Rockford HS
OK Red Quad 1
Round 1
150
01/07
W
DEC 4-2
G. Ortega
Hart HS
Fruitport Invite (VA)
Round 1
150
01/07
W
F 2-0 0:44
M. Mullins
Holton HS
Fruitport Invite (VA)
Round 1
150
Related Content
FloWrestling Radio Live Clips
Jun 18, 2020
Greatest Pins
May 2, 2024
FloWrestling Radio Live
May 12, 2021
Class Of 2025 Recruiting News
Jun 30, 2023
Women's Spotlight
Feb 24, 2022