Mar 23-Dec 31 · Resumes Monday at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Jun 19-22, 2:00 PM UTC
Air Force Special Warfare JR Nationals
Jun 20-22, 1:00 PM UTC
Womens National Duals 14U & 16U: GR/WFS
Jun 21-26, 12:00 PM UTC
AAU Scholastic Duals
Jun 22, 10:10 PM UTC
Melee Til Midnight
Jun 24-Jul 7, 8:00 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Jun 24-27, 11:30 PM UTC
Malecek Team Camp
Jun 27-29, 2:30 PM UTC
U17 Pan-American Championships
Jun 27-29, 3:00 PM UTC
Western States Championships
Jun 28-29, 8:00 AM UTC
UWW Beach World Series - France
Jun 28-30, 2:00 PM UTC
Kids Freestyle & GrecoRoman National Ch
Jun 28-29, 4:00 PM UTC
Rocky Mountain National
Jul 6-7, 12:00 PM UTC
Bison Duals
Jul 11-13, 6:30 PM UTC
U20 Pan-American Championships
Jul 13-20, 3:00 PM UTC
USMC/USAW 16U and Junior Nationals
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Breckin Hatch
Results
Videos
High School Results
High School
High School
International
Youth
Other
Season
2023-2024
2022-2023
Team Name
Top Of The Rock WC
Top Of The Rock Wrestling Club
Top of The Rock
Top of the Rock Wrestling Club
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
04/14
L
FOR 0-0
S. Booth
Sheridan Wrestling Club
2024 WAWA Kids/16U/Jr State - Greco
Round 1
136
04/13
L
Replay
F 2-6 1:35
A. Cook
Green River Grapplers Wrestling
2024 WAWA Kids/16U/Jr State - Free
Round 3
136
04/12
W
Replay
F 2-0 0:36
K. Limmer
Eastside United Wrestling Club
2024 WAWA Kids/16U/Jr State - Folk
Round 5
136
04/12
L
Replay
F 4-2 1:38
W. Zaato
Moorcroft Mat Masters Wrestling Club
2024 WAWA Kids/16U/Jr State - Folk
Round 4
136
04/12
W
Replay
F 6-1 2:18
S. Booth
Sheridan Wrestling Club
2024 WAWA Kids/16U/Jr State - Folk
Round 2
136
04/12
W
F 10-0 1:34
C. Braband
Camel Kids Wrestling
2024 WAWA Kids/16U/Jr State - Folk
Round 1
136
04/06
W
F 2-0 1:36
A. Haskell
Moorcroft Mat Masters Wrestlin
2024 Mac McCulley Classic - Folkstyle
Round 2
125-128
03/23
W
F 2-0 0:24
D. Calhoun
Pinedale Pummelers Wrestling Club
2024 Rudy Gunter Memorial - Folkstyle
Semis
136
03/23
W
F 2-0 0:28
K. Wamsley
Top of the Rock Wrestling Club
2024 Rudy Gunter Memorial - Folkstyle
Quarters
136
03/02
L
DEC 10-4
E. Ely
Powell Wrestling Club
2024 Lander Tiger Tough - Folkstyle
Medals
133-145
03/02
W
TF 15-0 1:59
G. Cyrus
Dubois Rams Wrestling Club
2024 Lander Tiger Tough - Folkstyle
SF & Cons
133-145
01/20
L
Replay
FOR 0-0
K. Limmer
Eastside United WC
RMN Events - Wild West Championships
5th Place
130 lbs
01/20
L
Replay
F 2-2 1:31
C. Gefroh
High Plains Thunder
RMN Events - Wild West Championships
Consi-Semis
130 lbs
01/20
L
Replay
DEC 5-1
P. Marvel
Eastside United WC
RMN Events - Wild West Championships
Semi-Finals
130 lbs
01/20
W
Replay
DEC 5-4
L. Weston
Ridge WC
RMN Events - Wild West Championships
Quarter-Finals
130 lbs
01/06
L
F 0-0 1:31
J. Magana
Jackson Hole Wrestling Club
Red Devil Rumble
Semis
130-145
01/06
W
DEC 3-2
M. Bloxom
Bear Lake Wrestling Club
Red Devil Rumble
Round 2
130-145
2022-2023
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
04/15
L
MD 9-0
L. Johnson
Natrona Colts Wrestling Club
2023 WAWA Kids/16U/Female State - Folkstyle
Round 7
114
04/15
L
F 4-1 1:49
K. Stewart
Glenrock Wrestling Club
2023 WAWA Kids/16U/Female State - Folkstyle
Round 6
114
04/14
W
DEC 4-2 SV
J. Magana
Jackson Hole Wrestling Club
2023 WAWA Kids/16U/Female State - Folkstyle
Round 4
114
04/14
W
MD 17-6
C. Hernandez
Eastside United Wrestling Club
2023 WAWA Kids/16U/Female State - Folkstyle
Round 2
114
04/14
W
MD 10-2
M. Wagstaff
Evanston Elite Wrestling Club
2023 WAWA Kids/16U/Female State - Folkstyle
Round 1
114
Related Content
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024