Mar 23-Dec 31 · Resumes Tomorrow at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Jun 19-22, 2:00 PM UTC
Air Force Special Warfare JR Nationals
Jun 20-22, 1:00 PM UTC
Womens National Duals 14U & 16U: GR/WFS
Jun 21-26, 12:00 PM UTC
AAU Scholastic Duals
Jun 22, 10:10 PM UTC
Melee Til Midnight
Jun 24-Jul 7, 8:00 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Jun 24-27, 11:30 PM UTC
Malecek Team Camp
Jun 27-29, 2:30 PM UTC
U17 Pan-American Championships
Jun 27-29, 3:00 PM UTC
Western States Championships
Jun 28-29, 8:00 AM UTC
UWW Beach World Series - France
Jun 28-30, 2:00 PM UTC
Kids Freestyle & GrecoRoman National Ch
Jun 28-29, 4:00 PM UTC
Rocky Mountain National
Jul 6-7, 12:00 PM UTC
Bison Duals
Jul 11-13, 6:30 PM UTC
U20 Pan-American Championships
Jul 13-20, 3:00 PM UTC
USMC/USAW 16U and Junior Nationals
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Fabian Sosa
Results
High School Results
High School
High School
Other
2019-2020
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/15
W
F 2-0 2:08
J. Hernandez
Edinburg Economedes
2020 UIL Boys Region 4-6A
Finals
126
02/15
L
DEC 5-4
B. Green
Comal Canyon
2020 UIL Boys Region 4-6A
Rnd 5 Cons Semis
126
02/15
L
MD 18-5
A. Valadez
New Braunfels
2020 UIL Boys Region 4-6A
Rnd 4 Semis & 3rd WB
126
02/14
W
F 5-0 2:43
J. Hernandez
Edinburg Economedes
2020 UIL Boys Region 4-6A
Rnd 2 Qtrs 1st WB
126
02/14
W
F 2-0 0:53
P. Garcia
Austin Anderson
2020 UIL Boys Region 4-6A
Round 1 (16 Man)
126
02/14
L
NC 0-0
B. Green
Comal Canyon
2020 UIL Boys Region 4-6A
Challenge
126
02/07
W
F 5-3 2:41
J. Ruiz
Psja North
UIL Boys District 16-6A
1st
126
02/07
W
F 11-1 3:01
R. Villa
San Benito
UIL Boys District 16-6A
Semis and WB3
126
02/07
W
F 11-0 2:00
N. Duran
Weslaco
UIL Boys District 16-6A
Quarterfinals and WB1
126
01/25
L
DEC 7-6
R. Obregon
San Antonio Churchill
2020 Boys Black N Blue Inv
Semis & 3rd WB (16 Man)
132
01/25
W
F 7-2 2:24
B. Jimenez
---
2020 Boys Black N Blue Inv
2nd Wrestleback (16 Man)
132
01/25
L
DEC 5-4
S. McCurley
---
2020 Boys Black N Blue Inv
Quarters & 1st WB (16 Man)
132
01/25
W
F 13-0 3:05
C. Thompson
---
2020 Boys Black N Blue Inv
Round 1 (16 Man)
132
01/04
W
F 5-1 5:02
J. Cerda
Juarez-Lincoln
Snakebite Invitational
1st place
132
01/04
W
MD 13-5
J. Greer
Leander Rouse
Snakebite Invitational
Semis & 3rd WB (16 Man)
132
01/04
W
F 4-0 0:56
K. Angiano
Roma
Snakebite Invitational
Quarters & 1st WB (16 Man)
132
12/19
W
F 10-0 5:36
E. Guerrero
San Benito
Juarez-Lincoln Invitation
1st & 3rd (16 Man)
132
12/19
L
DEC 6-2
A. Martinez
Edcouch-Elsa
Juarez-Lincoln Invitation
Semis & 3rd WB (16 Man)
132
12/15
W
FOR 0-0
R. Cruz
Weslaco
Twin City Varsity Invitational
Placement (18 Man)
132
12/15
W
DEC 7-5
R. Zavala
Donna
Twin City Varsity Invitational
Cons. Semis (18 Man)
132
12/14
L
DEC 7-4
A. Martinez
Edcouch-Elsa
Twin City Varsity Invitational
Semis & 4th WB (18 Man)
132
12/14
W
TF 16-1 5:47
J. Castillo
Pharr-San Juan-Alamo Memorial
Twin City Varsity Invitational
Quarters & 2nd WB (18 Man)
132
12/14
W
F 10-0 3:10
G. Nava
Vanguard Academy Rembrandt-Pharr
Twin City Varsity Invitational
Champ Round 2 (18 Man)
132
Related Content
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024