Mar 23-Dec 31 · Resumes Thursday at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Tomorrow · 2:00 PM UTC
Air Force Special Warfare JR Nationals
Jun 20-22, 1:00 PM UTC
Womens National Duals 14U & 16U: GR/WFS
Jun 21-26, 12:00 PM UTC
AAU Scholastic Duals
Jun 22, 10:10 PM UTC
Melee Til Midnight
Jun 24-Jul 7, 8:00 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Jun 24-27, 11:30 PM UTC
Malecek Team Camp
Jun 27-29, 2:30 PM UTC
U17 Pan-American Championships
Jun 27-29, 3:00 PM UTC
Western States Championships
Jun 28-29, 8:00 AM UTC
UWW Beach World Series - France
Jun 28-30, 2:00 PM UTC
Kids Freestyle & GrecoRoman National Ch
Jun 28-29, 4:00 PM UTC
Rocky Mountain National
Jul 6-7, 12:00 PM UTC
Bison Duals
Jul 11-13, 6:30 PM UTC
U20 Pan-American Championships
Jul 13-20, 3:00 PM UTC
USMC/USAW 16U and Junior Nationals
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Malyki Holtzman
Results
High School Results
High School
High School
Youth
Other
Season
2023-2024
2022-2023
2019-2020
Team Name
Dover
Middletown WC ES
Smyrna
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/12
W
TF 17-2
D. Smith
Seaford H S
Dover , Seaford @ Woodbridge tri-meet
Round 1
215
02/11
W
F 0-0
C. Collins
Woodbridge H S
Dover , Seaford @ Woodbridge tri-meet
Round 1
190
02/08
W
F 0-0 1:05
C. Dulin
Polytech
Dover @ Polytech
Round 1
190
02/01
L
DEC 6-2
J. Curry
Milford Senior
Milford Senior @ Dover
Round 1
190
01/25
W
DEC 4-0
L. Arnold-Decyk
Cape Henlopen H S
Dover @ Cape Henlopen H S
Round 1
190
01/11
W
MD 12-2
G. Crisanto
Sussex Central H S
Dover @ Sussex Central H S
Round 1
190
01/04
L
MD 14-1
T. Gratkowski
Smyrna H S
Smyrna H S @ Dover
Round 1
190
12/21
W
F 6-0
J. Kemp
Sussex Academy
Sussex Academy @ Dover
Round 1
215
12/15
L
F 6-0
G. Adams
James M Bennett Senior
Dover @ James M Bennett Senior
Round 1
215
2022-2023
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
01/21
W
MD 12-0
B. Brooks
North East Jr Wrestling
Judgement Day
Placement Matches (8 Man)
170_HWT
01/21
W
DEC 5-1
M. Bryan
No team
Judgement Day
Semis & 1st WB (8 Man)
170_HWT
12/18
L
Replay
F 2-1 1:52
F. Latorre
Interboro/Black Sheep
Tyrant Junior Beast
Round 3 (3 Man)
210-235
12/18
W
Replay
DEC 3-0
A. Moser
Princeton WC
Tyrant Junior Beast
Round 1 (3 Man)
210-235
2019-2020
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/09
W
Replay
F 4-0 1:13
G. Simonelli
Washington Minutemen
2020 ACWA Wildwood National Duals [NJ]
RR Rnd 10
101 lbs
02/08
W
Replay
F 2-0 0:13
G. DiMatteo
Killa Bees ES
2020 ACWA Wildwood National Duals [NJ]
RR Rnd 8
101 lbs
02/08
L
Replay
F 11-2 4:27
J. Englebert
---
2020 ACWA Wildwood National Duals [NJ]
RR Rnd 5
101 lbs
02/07
L
Replay
F 4-0 0:59
L. Taylor
Kingsway ES
2020 ACWA Wildwood National Duals [NJ]
RR Rnd 4
101 lbs
02/07
L
Replay
F 2-0 1:13
B. Miller
---
2020 ACWA Wildwood National Duals [NJ]
RR Rnd 3
101 lbs
Related Content
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024