Today · 12:00 PM UTC
Eastern National MAWA Championships
Today · 12:00 PM UTC
ISWA FS/Greco State
Today · 2:00 PM UTC
Iowa/USA State Freestyle/Greco Champions
Today · 1:00 PM UTC
2024 Missouri USA FS/GR State
Today · 2:00 PM UTC
WWF Freestyle/Greco State Champs
Today · 1:00 PM UTC
VAWA FS/Greco State Champs
Today · 4:00 PM UTC
Clash at Bullhead
Today · 2:00 PM UTC
USAWKS FRECO State
Today · 1:00 PM UTC
TN USAW Freestyle & Greco State Champio
Mar 23-Dec 31 · Resumes Monday at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
May 2-4 · Resumes Today at 5:30 PM UTC
2024 Alaska USAW State Fk/FS/GR Champion
Today · 5:00 PM UTC
Minnesota FS/GR State Tournament
Tomorrow · 3:00 PM UTC
NEUSA FS/GR State
May 9-12, 7:00 AM UTC
World Olympic Qualifier
May 10-12, 2:00 PM UTC
Phil Portuese Northeast Regional Champs
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Laird Duhaylungsod
Results
Videos
8:00
138 2A 5th Place Match - Laird Duhaylungsod, Fleming Island vs Jonathan Bruner, New Smyrna Beach Sr H S
Mar 2, 2024
9:18
138 2A Cons. Semi - Laird Duhaylungsod, Fleming Island vs Jayden Bowles, Jesuit
Mar 2, 2024
8:42
138 2A Semifinal - Laird Duhaylungsod, Fleming Island vs Ryan Phillips, Winter Springs
Mar 1, 2024
9:18
2A 138 lbs Quarterfinal - Laird Duhaylungsod, Fleming Island vs JESON CARBAJAL, Manatee
Mar 1, 2024
8:54
2A 138 lbs Champ. Round 1 - Laird Duhaylungsod, Fleming Island vs Kyle Yasses, Deltona
Feb 29, 2024
8:06
138 lbs Semifinals (8 Team) - Laird Duhaylungsod, Fleming Island vs Gabriel Jones, Lake Gibson
Jan 20, 2024
0:42
138 lbs Quarterfinals (8 Team) - Jimmy Hair, Lincoln vs Laird Duhaylungsod, Fleming Island
Jan 19, 2024
8:06
138 Gold Round 5 - Jefferson Cuttino, Glynn Academy vs Laird Duhaylungsod, Fleming Island
Dec 9, 2023
1:18
138 Gold Round 4 - Josue Batista, Timber Creek vs Laird Duhaylungsod, Fleming Island
Dec 9, 2023
10:30
138 Gold Round 3 - Caleb Negron Escalara, Osceola (Kissimmee) vs Laird Duhaylungsod, Fleming Island
Dec 9, 2023
10:48
138 Gold Round 2 - Anthony Santos, Camden County vs Laird Duhaylungsod, Fleming Island
Dec 9, 2023
8:00
138 Gold Round 1 - Nikolas Blake, Hagerty vs Laird Duhaylungsod, Fleming Island
Dec 9, 2023
4:48
138 Gold 1st Place Match - Laird Duhaylungsod, Fleming Island vs Jefferson Cuttino, Glynn Academy
Dec 8, 2023
1:18
138 Gold Semifinal - Didier Nova, Southwest Miami vs Laird Duhaylungsod, Fleming Island
Dec 8, 2023
5:06
138 Gold Quarterfinal - Waylon Rozier, Camden vs Laird Duhaylungsod, Fleming Island
Dec 8, 2023
See More
Related Content
FloWrestling Radio Live Clips
Jun 18, 2020
Greatest Pins
May 2, 2024
FloWrestling Radio Live
May 12, 2021
Class Of 2025 Recruiting News
Jun 30, 2023
Women's Spotlight
Feb 24, 2022