Mar 23-Dec 31 · Resumes Thursday at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
May 25-27, 12:00 PM UTC
NHSCA National Duals
May 25-26, 1:00 PM UTC
U16 and Junior FS and GR State 2024
May 25, 3:00 PM UTC
Heroes Conquest
May 25, 3:00 PM UTC
CUSAW 2024 Freestyle and Greco State Cha
May 25, 4:00 PM UTC
Mark Halvorson Memorial (2024)
May 25-26, 4:00 PM UTC
Canadian U23 Champs & World Team
May 26, TBD
U16 and Junior Greco State 2024
May 31-Jun 2 · Resumes Friday at 11:56 AM UTC
CAUSA FS/GR State
May 31-Jun 2, 2:00 PM UTC
U23 Nationals and U20 World Team Trials
May 31-Jun 2, 11:00 PM UTC
Southern Plains Regional Championships
Jun 1-2, 12:00 PM UTC
Spartan Nationals
Jun 1, 12:00 PM UTC
TESTING TOURNAMENT
Jun 6-9, 8:30 AM UTC
Ranking Series #2
Jun 8-9, 12:30 PM UTC
2024 Ultimate Boys Freestyle Duals
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Obed SantamarÃa
Results
High School Results
2019-2020
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/13
L
MD 15-2
N. Magri
Liberty
AIA State Championships
Consolation Round 2 (16 Man)
D1-170
02/13
W
F 7-6 3:49
E. Haney
Basha
AIA State Championships
Consolation Round 1
D1-170
02/13
L
MD 15-1
K. Steck
---
AIA State Championships
Round 1 (16 Man)
D1-170
02/08
W
F 5-5 3:00
G. Williams
Mountain Ridge
AIA Div 1 Sec 2
3rd
170
02/08
W
F 5-2 2:10
L. Megles
Pinnacle
AIA Div 1 Sec 2
Consi Semi
170
02/08
L
F 5-3 2:50
T. Clark
Sandra Day O`Connor
AIA Div 1 Sec 2
Semis and WB 3
170
02/08
W
F 2-0 1:15
M. Rose
Boulder Creek
AIA Div 1 Sec 2
Quarters and WB 1
170
01/26
L
DEC 7-3
C. Johnson
Greenway
OFC Brad Jones Boys `Pack` Invitational
Championship 5th
170
01/25
W
FOR 0-0
S. Stoner
Yuma Catholic
OFC Brad Jones Boys `Pack` Invitational
Round 9 Red
170
01/25
L
F 2-0 1:17
D. Larson
Mountain View Hs (Mesa)
OFC Brad Jones Boys `Pack` Invitational
Round 8 Red
170
01/25
W
F 2-0 0:37
A. Ronning
Desert Mountain
OFC Brad Jones Boys `Pack` Invitational
Round 7 Red
170
01/25
W
DEC 6-1
V. Bruno
Independence
OFC Brad Jones Boys `Pack` Invitational
Round 6 Red
170
01/24
W
DEC 8-4
G. Williams
Mountain Ridge
OFC Brad Jones Boys `Pack` Invitational
Round 5 Red
170
01/24
W
F 7-5 2:32
A. Garcia
---
OFC Brad Jones Boys `Pack` Invitational
Round 4 Red
170
01/24
L
TF 16-0 4:00
T. Ryan
---
OFC Brad Jones Boys `Pack` Invitational
Round 3 Red
170
01/24
W
F 9-6 6:55
M. Whyte
Mountain Pointe
OFC Brad Jones Boys `Pack` Invitational
Round 1 Red
170
01/10
L
MD 9-0
N. Guerrero
---
12th Annual Battle for the Belt
64 Con 4 Plus 32 Con 2
170
01/10
W
F 2-1 1:34
B. Shikina
Esperanza
12th Annual Battle for the Belt
64 Ch Rd 3 & 64 Con 3 Plus 32 Ch 2
170
01/10
W
F 2-0 0:36
F. Pilapil
Eleanor Roosevelt
12th Annual Battle for the Belt
64 Consolation Round #2
170
01/10
L
MD 11-2
I. Morris
---
12th Annual Battle for the Belt
64 Ch Rd 2 & Con 1 Plus 32 Ch Rd 1
170
Related Content
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024
RMN Events
Nov 18, 2020