Mar 23-Dec 31 · Resumes Tomorrow at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Jun 19-22, 2:00 PM UTC
Air Force Special Warfare JR Nationals
Jun 20-22, 1:00 PM UTC
Womens National Duals 14U & 16U: GR/WFS
Jun 21-26, 12:00 PM UTC
AAU Scholastic Duals
Jun 22, 10:10 PM UTC
Melee Til Midnight
Jun 24-Jul 7, 8:00 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Jun 24-27, 11:30 PM UTC
Malecek Team Camp
Jun 27-29, 2:30 PM UTC
U17 Pan-American Championships
Jun 27-29, 3:00 PM UTC
Western States Championships
Jun 28-29, 8:00 AM UTC
UWW Beach World Series - France
Jun 28-30, 2:00 PM UTC
Kids Freestyle & GrecoRoman National Ch
Jun 28-29, 4:00 PM UTC
Rocky Mountain National
Jul 6-7, 12:00 PM UTC
Bison Duals
Jul 11-13, 6:30 PM UTC
U20 Pan-American Championships
Jul 13-20, 3:00 PM UTC
USMC/USAW 16U and Junior Nationals
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Gabe Good
Results
High School Results
High School
High School
Youth
Other
Season
2019-2020
2016-2017
2019-2020
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/29
L
F 6-0 2:10
C. White
Mound City-Jayhawk Linn
KSHSAA 3A/2A/1A Championships
2nd Wrestleback (16 Man)
106
02/28
W
F 2-2 2:09
E. Seager
---
KSHSAA 3A/2A/1A Championships
1st WB (16 Man)
106
02/28
L
F 5-0 1:43
G. Carlson
---
KSHSAA 3A/2A/1A Championships
Round 1 (16 Man)
106
02/22
W
F 4-0 3:00
L. Albers
Garden Plain
KSHSAA 3-2-1A Regional @ Eureka
Consolation Finals (All Brackets)
106
02/21
L
F 0-2 3:11
D. Kennedy
Erie
KSHSAA 3-2-1A Regional @ Eureka
Round 4
106
02/14
L
F 5-0 1:38
T. Williams
Burlington
2020 Pioneer League Championships
Finals
106
02/14
W
F 2-0 1:53
C. Black
Santa Fe Trail
2020 Pioneer League Championships
Round 2
106
02/01
L
F 3-4 3:04
Q. Nelson
Royal Valley
The George Worley Invitational Tourney
Round 3 (3 Man)
106
02/01
W
DEC 4-0
T. Meyer
Jeff West
The George Worley Invitational Tourney
Round 1 (3 Man)
106
01/18
L
F 2-0 0:17
K. Moore
Blue Valley Southwest
St. Marys Invitational
Round 6
106
01/18
W
F 7-3 4:46
T. Meyer
Jeff West
St. Marys Invitational
Round 5
106
01/18
W
F 8-1 3:55
B. Paramore
Perry-Lecompton
St. Marys Invitational
Round 4
106
01/18
W
F 2-0 0:50
C. Yuill
Doniphan West
St. Marys Invitational
Round 3
106
01/18
L
F 2-8 4:46
K. Moore
Blue Valley Southwest
St. Marys Invitational
Round 2
106
01/17
L
F 2-0 1:32
C. White
Jayhawk-Linn
6th Annual Randy Hinderliter Invite
Finals
106
01/16
W
DEF 0-0
N. Benton
---
6th Annual Randy Hinderliter Invite
Round 4
106
01/16
W
F 8-0 0:47
A. Serign
Osawatomie
6th Annual Randy Hinderliter Invite
Round 2
106
12/14
L
DEC 6-2
B. Coleman
KC Piper
Eudora Tournament of Champions
Rd 5: 3rd WB & RR4
106
12/14
L
F 2-2 1:59
J. Forfeit)
---
Eudora Tournament of Champions
Rd3: Champ Semi
106
12/13
W
MD 11-2
J. Palomares
Emporia
Eudora Tournament of Champions
Placements
106
12/13
W
F 4-0 1:03
R. Smith
---
Eudora Tournament of Champions
Rd2: Quarters & 1WB
106
12/07
W
F 2-0 1:24
C. McIntyre
Topeka High
Mission Valley Invitational
Placement
106
12/07
W
F 4-0 0:41
R. Smith
---
Mission Valley Invitational
Round 4
106
12/07
W
F 9-0 2:18
J. Dankenbring
Marysville
Mission Valley Invitational
Round 2
106
2016-2017
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/04
L
FOR 0-0
C. Anderson
Caney Valley
Silver Lake High School JV Tournament
Round 4
106
02/04
W
F 5-0 2:33
K. Lamb
Anderson County
Silver Lake High School JV Tournament
Round 2
106
02/04
L
F 5-0 0:35
A. Lady
Seaman
Silver Lake High School JV Tournament
Round 1
106
Related Content
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024