Mar 23-Dec 31 · Resumes Thursday at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Tomorrow · 2:00 PM UTC
Air Force Special Warfare JR Nationals
Jun 20-22, 1:00 PM UTC
Womens National Duals 14U & 16U: GR/WFS
Jun 21-26, 12:00 PM UTC
AAU Scholastic Duals
Jun 22, 10:10 PM UTC
Melee Til Midnight
Jun 24-Jul 7, 8:00 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Jun 24-27, 11:30 PM UTC
Malecek Team Camp
Jun 27-29, 2:30 PM UTC
U17 Pan-American Championships
Jun 27-29, 3:00 PM UTC
Western States Championships
Jun 28-29, 8:00 AM UTC
UWW Beach World Series - France
Jun 28-30, 2:00 PM UTC
Kids Freestyle & GrecoRoman National Ch
Jun 28-29, 4:00 PM UTC
Rocky Mountain National
Jul 6-7, 12:00 PM UTC
Bison Duals
Jul 11-13, 6:30 PM UTC
U20 Pan-American Championships
Jul 13-20, 3:00 PM UTC
USMC/USAW 16U and Junior Nationals
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Chloe Clark
Results
Youth Results
2019-2020
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/01
L
F 2-0 0:28
B. Chastain
Knights Wrestling
AYWO-AAU State Championship
2nd Wrestleback (32 Man)
40
02/01
L
F 2-0 0:31
G. Hammonds
Oak Grove Youth
AYWO-AAU State Championship
Round 1 (32 Man)
40
01/25
L
F 11-1 0:48
I. VonEye
HYWO
AYWO-AAU North Regional Championship
Cons. Semis (8 Man)
40
01/25
L
F 10-0 1:07
J. Davis
Knights Wrestling
AYWO-AAU North Regional Championship
Semis & WB (8 Man)
40
01/25
W
FOR 0-0
G. Williams
Tiger Youth Wrestling
AYWO-AAU North Regional Championship
Quarterfinals (8 Man)
40
01/20
L
F 11-1 0:06
J. Davis
---
AYWO-AAU Tiger Invitational
Cons. Semis (16 Man)
40
01/20
W
F 2-0 0:25
L. Paseur
Madison County Youth Wrestling
AYWO-AAU Tiger Invitational
Semis & 3rd WB (16 Man)
40
01/20
L
DEC 12-10 SV
K. Reynolds
Buckhorn Youth Wrestling
AYWO-AAU Tiger Invitational
Quarters & 1st WB (16 Man)
40
12/14
L
DEC 7-6
K. Reynolds
Buckhorn Youth Wrestling
AYWO-AAU Madison Dog Fight
Semis & 3rd WB (16 Man)
35+40
12/14
L
TF 16-0 1:20
J. Davis
Knights Wrestling
AYWO-AAU Madison Dog Fight
Quarters & 1st WB (16 Man)
35+40
12/07
L
F 6-2 0:49
J. Bolen
Ironclad Wrestling Club
AYWO-AAU Ft.Payne Ultimate Warrior Classic
Semis & 3rd WB (16 Man)
40B
12/07
W
F 2-2 0:42
J. Malone
Madison County Youth Wrestling
AYWO-AAU Ft.Payne Ultimate Warrior Classic
2nd Wrestleback (16 Man)
40B
12/07
L
F 5-0 0:59
H. Conner
Oak Grove Youth Wrestling
AYWO-AAU Ft.Payne Ultimate Warrior Classic
Quarters & 1st WB (16 Man)
40B
12/07
W
F 2-0 0:34
L. Paseur
Madison County Youth Wrestling
AYWO-AAU Ft.Payne Ultimate Warrior Classic
Round 1 (16 Man)
40B
11/23
L
DEC 9-3
G. Williams
Tiger Youth Wrestling
AYWO-AAU Arab Invitational
Semis & 3rd WB (16 Man)
40
11/23
W
DEC 11-6
O. Chandler
Knights Wrestling Club
AYWO-AAU Arab Invitational
2nd Wrestleback (16 Man)
40
11/23
L
F 2-0 0:19
B. Alexander
---
AYWO-AAU Arab Invitational
Round 1 (16 Man)
40
Related Content
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024