May 2-3, 6:00 PM UTC
2024 Alaska USAW State Fk/FS/GR Champion
Mar 23-Dec 31 · Resumes Monday at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
May 4-5, TBD
Iowa/USA State Freestyle/Greco Champions
Tomorrow · 12:00 PM UTC
Eastern National MAWA Championships
Tomorrow · 12:00 PM UTC
ISWA FS/Greco State
Tomorrow · 1:00 PM UTC
Tennessee Iron Man
Tomorrow · 1:00 PM UTC
VAWA FS/Greco State Champs
Tomorrow · 1:00 PM UTC
2024 Missouri USA FS/GR State
Tomorrow · 1:00 PM UTC
TN USAW Freestyle & Greco State Champio
Tomorrow · 2:00 PM UTC
WWF Freestyle/Greco State Champs
Tomorrow · 2:00 PM UTC
USAWKS FRECO State
Tomorrow · 3:00 PM UTC
Clash at Bullhead
Tomorrow · 4:00 PM UTC
WSWA Freestyle and Greco State
Tomorrow · 5:00 PM UTC
Minnesota FS/GR State Tournament
May 5, 3:00 PM UTC
NEUSA FS/GR State
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Liam Haan
Results
Youth Results
Youth
Youth
Other
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
03/23
L
DEC 8-2
B. Rains
Sidney Wrestling Club
2024 Montana Open
Round 2 Champ & WB (32 Man)
49
03/23
L
MD 10-0
W. Reich
Project Wrestling
2024 Montana Open
Round 1 (32 Man)
49
03/02
W
MD 13-2
H. Gauer
Laurel Matburners
Roadkill Classic
Round 2 (4 Man)
49-49
02/25
L
DEC 10-6
J. Johnson
Laurel Matburners
Battle Under the Rims
Placement Matches (16 Man)
50
02/25
W
F 2-0 0:25
L. Belcourt
Heights Wrestling Club
Battle Under the Rims
Round 5
50
02/25
W
F 2-2 0:41
B. Shillam
Laurel Matburners
Battle Under the Rims
Round 4
50
02/25
W
F 2-0 0:20
C. Johnson
Laurel Matburners
Battle Under the Rims
Round 3
50
02/25
W
F 2-0 0:15
R. Morris
Magic City Wrestling
Battle Under the Rims
Round 2
50
02/25
L
DEC 8-3
L. Belcourt
Heights Wrestling Club
Battle Under the Rims
Round 1
50
02/17
L
MD 12-4
B. Molina
Hardin Wrestling Club
Crazy Train Classic
Placement Matches (16 Man)
50A
02/17
W
F 2-0 0:25
K. Schmelezer
Darkhorse
Crazy Train Classic
Semis & 3rd WB (16 Man)
50A
02/17
W
MD 13-1
W. Knudsen
Hardin Wrestling Club
Crazy Train Classic
Quarters & 1st WB (16 Man)
50A
02/04
L
MD 14-2
K. Russell
Stillwater Wrestling Club
B-Town Showdown
2nd Place Match (8 Man)
50B
02/04
L
MD 12-0
E. Woodward
Team Champs
B-Town Showdown
Placement Matches (8 Man)
50B
02/04
W
DEC 6-2
B. Nelson
Lockwood Wrestling Club
B-Town Showdown
Semis & 1st WB (8 Man)
50B
Related Content
FloWrestling Radio Live Clips
Jun 18, 2020
Greatest Pins
May 2, 2024
FloWrestling Radio Live
May 12, 2021
Class Of 2025 Recruiting News
Jun 30, 2023
Women's Spotlight
Feb 24, 2022