Jun 12-15, 12:00 PM UTC
14U National Duals
Jun 12-15, 3:00 PM UTC
16U National Duals
Mar 23-Dec 31 · Resumes Monday at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Tomorrow · 2:00 PM UTC
2024 Summer Nationals
Jun 19-22, 2:00 PM UTC
Air Force Special Warfare JR Nationals
Jun 20-22, 1:00 PM UTC
Womens National Duals 14U & 16U: GR/WFS
Jun 21-26, 12:00 PM UTC
AAU Scholastic Duals
Jun 22, 10:10 PM UTC
Melee Til Midnight
Jun 24-Jul 7, 8:00 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Jun 24-27, 11:30 PM UTC
Malecek Team Camp
Jun 27-29, 2:30 PM UTC
U17 Pan-American Championships
Jun 27-29, 3:00 PM UTC
Western States Championships
Jun 28-29, 8:00 AM UTC
UWW Beach World Series - France
Jun 28-30, 2:00 PM UTC
Kids Freestyle & GrecoRoman National Ch
Jun 28-29, 4:00 PM UTC
Rocky Mountain National
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Dominick Kraemer
Results
High School Results
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/24
W
F 0-0 1:51
R. DiGiacopo
Mountain Lakes
NJSIAA Region 2
5th Place
190
02/24
L
TF 23-7 5:01
K. Jackson
St Joseph (Montvale) HS
NJSIAA Region 2
Cons. Semis (16 Man)
190
02/24
W
F 0-0 5:44
D. Stone
Phillipsburg
NJSIAA Region 2
Cons. Round 1 (16 Man)
190
02/24
L
MD 14-2
F. Martino
Passaic Valley
NJSIAA Region 2
Quarters (16 Man)
190
02/24
W
F 0-0 1:15
A. Zeidman
Randolph Hs
NJSIAA Region 2
Round 1 (16 Man)
190
02/17
L
F 0-0 0:37
T. Bienus
Mt. Olive
NJSIAA District 7
First Place
190
02/17
W
F 0-0 5:00
A. Prestia
Morris Hills
NJSIAA District 7
Semis (16 Man)
190
02/17
W
F 0-0 0:54
V. Ahmetaj
Boonton
NJSIAA District 7
Quarters (16 Man)
190
02/10
W
F 0-0 2:25
D. Errickson
Warren Hills
Quadfest
Round 1
190
02/10
W
F 2-0 1:23
P. Shivas
Roxbury
Quadfest
Round 1
190
02/08
L
DEC 7-3
S. Dalinda
Wayne Valley
NJSIAA North 1 Group 3 Sectional Finals
Round 1
190
02/06
W
DEC 6-4
N. Rossi
Northern Valley Regional (Old Tappan) HS
N1 G3 Quarterfinals/Semifinals at OT
Round 1
190
02/06
W
DEC 5-3
L. Ahmad
Wayne Hills
N1 G3 Quarterfinals/Semifinals at OT
Round 1
190
02/04
W
F 0-0 3:06
W. Friscoe
Butler
Cedar Grove Quad
Round 1
190
02/04
W
F 0-0 3:29
N. Costantini
Cedar Grove
Cedar Grove Quad
Round 1
190
01/27
W
DEC 4-3
H. Saxon
Morristown
2024 Morris County Tournament
Placement (32 Man)
190
01/27
W
F 0-0 2:46
L. Kerr
Jefferson
2024 Morris County Tournament
Semis & WB (32 Man)
190
01/27
L
DEC 9-4
W. Sisco
Kinnelon
2024 Morris County Tournament
Quarters & WB (32 Man)
190
01/27
W
F 0-0 2:26
P. Mercado
Morris Knolls
2024 Morris County Tournament
Round 2 Champ (32 Man)
190
01/21
W
F 0-0 1:37
J. Sheppard
West Morris Central
West Morris Central Quad
Round 1
190
01/21
W
F 0-0 0:40
J. Parker
Columbia
West Morris Central Quad
Round 1
190
01/20
L
DEC 8-4
A. Fonseca
Caldwell
West Morris Central Quad
Round 1
190
01/15
L
MD 16-4
E. Majagah
Delbarton School
Montville @ Delbarton School
Round 1
190
01/13
W
F 0-0 1:02
A. Mau
Pingry School
Quad at Montville
Round 1
190
01/13
W
DEC 6-5
B. Bouchard
Sayreville War Memorial
Quad at Montville
Round 1
190
01/13
W
DEC 6-4
W. Sisco
Kinnelon
Quad at Montville
Round 1
190
Related Content
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024