Mar 23-Dec 31 · Resumes Sunday at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Tomorrow · 3:00 PM UTC
CA Assoc Duals
May 18-19, 12:00 PM UTC
Frank E. Rader Southeast Regional Champs
May 18, 1:00 PM UTC
New Jersey Freestyle State Championship
May 18-19, 1:00 PM UTC
Central Regional Championships
May 18, 4:00 PM UTC
2024 PNL Duals at Werner Park
May 25-27, 12:00 PM UTC
NHSCA National Duals
May 25, 3:00 PM UTC
Heroes Conquest
May 25-26, 4:00 PM UTC
Canadian U23 Champs & World Team
May 31-Jun 2 · Resumes Friday at 11:56 AM UTC
CAUSA FS/GR State
May 31-Jun 2, 2:00 PM UTC
U23 Nationals and U20 World Team Trials
May 31-Jun 2, 11:00 PM UTC
Southern Plains Regional Championships
Jun 1-2, 12:00 PM UTC
Spartan Nationals
Jun 1, 12:00 PM UTC
TESTING TOURNAMENT
Jun 6-9, 8:30 AM UTC
Ranking Series #2
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Noah Weaver
Results
High School Results
Team Name
Atchison
Atchison
Atchison HS
Bellefonte Area Hs
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/17
L
F 10-0 3:54
A. Johnson
Baldwin
KSHSAA 4A Regional D
2nd Wrestleback (16 Man)
126
02/17
L
F 7-0 1:19
G. Homles
Silver Lake
KSHSAA 4A Regional D
Round 1 (16 Man)
126
01/31
W
F 8-4
L. Olguin
FL Schlagle
Meadowlark Boys League Championship
Round 5
126
01/31
L
F 2-0 0:31
M. Dean
Sumner
Meadowlark Boys League Championship
Round 4
126
01/31
W
F 2-0 1:46
C. Hernandez
Washington
Meadowlark Boys League Championship
Round 3
126
01/30
W
F 2-0 1:56
M. Mugisha
JC Harmon
Meadowlark Boys League Championship
Round 1
126
01/27
L
DEC 5-4 UTB
S. Johnson
Royal Valley
George Worley Invitational 2024
Round 4
126
01/27
L
DEC 9-2
C. Yuill
Doniphan West
George Worley Invitational 2024
Round 1
126
01/26
L
F 0-0
J. Stiner
Topeka HS
Topeka HS @ Atchison HS
Round 1
138
01/06
W
DEC 5-2
B. Jackson
Bishop Miege
BSHS Burns Mat Classic
Round 6a - 7th place matches
126
01/06
L
F 10-1 2:05
F. Garcia
Bonner Springs
BSHS Burns Mat Classic
Round 4
126
01/06
L
F 2-0 0:14
B. Johnson
Paola
BSHS Burns Mat Classic
Round 2
126
12/30
L
DEC 3-2
T. Ruble
Conestoga Valley Hs
Neil Turner Memorial Holiday Classic
Placement Matches (32 Man)
145
12/30
W
M FOR 0-0
L. Flanagan
Central Dauphin Hs
Neil Turner Memorial Holiday Classic
6th Wrestleback (32 Man)
145
12/30
W
DEC 5-2
C. Seiler
Mifflin County Hs
Neil Turner Memorial Holiday Classic
Semis & 5th WB (32 Man)
145
12/30
W
MD 16-2
N. Ruibal
Lasalle College
Neil Turner Memorial Holiday Classic
4th Wrestleback (32 Man)
145
12/30
L
DEC 3-2
T. Ruble
Conestoga Valley Hs
Neil Turner Memorial Holiday Classic
Quarters & 3rd WB (32 Man)
145
12/29
W
TF 15-0 3:33
C. Thompson
Salesianum
Neil Turner Memorial Holiday Classic
Round 2 Champ & WB (32 Man)
145
12/29
W
TF 16-0 3:25
L. Smith
New Oxford Hs
Neil Turner Memorial Holiday Classic
Round 1 (32 Man)
145
12/09
L
F 5-0
I. Morales
Emporia
EHS Dual Tournament
Round 4 (6 Team)
126
12/09
L
MD 18-5
G. Rocha
Bishop Ward
EHS Dual Tournament
Round 1 (6 Team)
126
12/09
L
F 5-1 4:00
E. Anderson
DeSoto
EHS Dual Tournament
Round 5 (6 Team)
126
12/09
L
F 7-0
J. Garner
Lansing
EHS Dual Tournament
Round 2 (6 Team)
126
12/09
L
DEC 5-2
E. Musick
Eudora
EHS Dual Tournament
Round 3 (6 Team)
126
Related Content
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024
RMN Events
Nov 18, 2020
FloWrestling Radio Live
May 12, 2021
Women's Weekly
Dec 2, 2021