Jun 12-15, 12:00 PM UTC
14U National Duals
Jun 12-15, 3:00 PM UTC
16U National Duals
Mar 23-Dec 31 · Resumes Monday at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Tomorrow · 2:00 PM UTC
2024 Summer Nationals
Jun 19-22, 2:00 PM UTC
Air Force Special Warfare JR Nationals
Jun 20-22, 1:00 PM UTC
Womens National Duals 14U & 16U: GR/WFS
Jun 21-26, 12:00 PM UTC
AAU Scholastic Duals
Jun 22, 10:10 PM UTC
Melee Til Midnight
Jun 24-Jul 7, 8:00 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Jun 24-27, 11:30 PM UTC
Malecek Team Camp
Jun 27-29, 2:30 PM UTC
U17 Pan-American Championships
Jun 27-29, 3:00 PM UTC
Western States Championships
Jun 28-29, 8:00 AM UTC
UWW Beach World Series - France
Jun 28-30, 2:00 PM UTC
Kids Freestyle & GrecoRoman National Ch
Jun 28-29, 4:00 PM UTC
Rocky Mountain National
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Nate Hahn
Results
High School Results
Team Name
Chilhowie
Forest Hills Central
Forest Hills Central HS
Forrest Hills Central
Randolph
Randolph HS
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/09
L
DEC 14-7
G. Frye
Northwood
2024 VHSL Class 1 Region D
Cons Finals
285
02/09
W
F 5-3 5:28
C. Lee
Holston
2024 VHSL Class 1 Region D
Cons Semis
285
02/09
L
F 2-0 0:59
T. Hudson
Patrick Henry (Glade Spring)
2024 VHSL Class 1 Region D
Semis
285
02/09
L
F 0-0 1:07
A. Jr
Northview HS
Forest Hills Central HS @ Northview HS
Round 1
285
02/08
W
F 3-3 4:27
R. Wood
Eastside
2024 VHSL Class 1 Region D
Quarters & 1st Cons
285
02/03
L
F 4-0 4:38
W. Corl
Greenville
OK-White Conference Tournament
Semis & 1st WB (8 Man)
285
02/02
L
F 5-0 0:49
C. Pugh
Grend Rapids Christian
OK-White Conference Tournament
Quarterfinals (8 Man)
285
01/27
L
F 0-0 1:52
B. Mabry
Fort Chiswell
2024 Graham Invitational Tournament
Consolation Semifinals
285
01/27
W
F 0-0 3:19
G. Ratliff
Grundy
2024 Graham Invitational Tournament
Consolation Quarterfinals
285
01/27
W
F 0-0 0:26
B. Ratliff
Grundy
2024 Graham Invitational Tournament
2nd Round Wrestleback
285
01/27
L
F 5-0 2:59
D. Revolorio
Godwin
Rocket Invitational
2nd Wrestleback (16 Man)
285
01/27
L
F 0-0 0:31
A. Coe
Marion Senior
2024 Graham Invitational Tournament
Quarterfinals
285
01/27
W
F 0-0 3:27
D. Davidson
Central (Wise)
2024 Graham Invitational Tournament
Round 1 (16 Man)
285
01/27
W
DEF 0-0
C. Wagonmaker
Ludington
Rocket Invitational
Quarters & 1st WB (16 Man)
285
01/27
L
F 2-0 1:39
W. McSauby
Grand Rapids Union
Rocket Invitational
Round 1 (16 Man)
285
01/25
L
F 2-0 3:00
A. Jr
Northview HS
Forest Hills Central HS @ Northview HS
Round 1
285
01/20
L
F 0-0
C. Harrell
Sturgis
C.J. Crown Invitational
Round 7
285
01/20
L
F 2-0 2:47
S. Wray
Fredonia HS
Gowanda Round Robin 2024
Round 5 (10 Man)
215
01/20
W
F 2-0 1:52
J. Richards
Kenowa Hills
C.J. Crown Invitational
Round 6
285
01/20
L
F 2-0 0:16
I. Casey
Belding
C.J. Crown Invitational
Round 5 (12 Man)
285
01/20
L
F 2-0 1:01
L. Jennings
Franklinville Sr HS
Gowanda Round Robin 2024
Round 3 (10 Man)
215
01/20
L
F 2-0 3:43
H. Chamberlain
Portville Sr HS
Gowanda Round Robin 2024
Round 2 (10 Man)
215
01/20
L
DEC 4-2 SV
T. Harouna-Maiga
Central HS (Battle Creek)
C.J. Crown Invitational
Round 2
285
01/19
L
F 2-0 0:36
E. Macauley
Forest Hills Northern
OK-White Duals
Quarterfinals (8 Team)
285
01/19
L
DEC 2-1
A. Jr
Northview
OK-White Duals
Placement Matches (8 Team)
285
01/11
L
F 2-0 1:37
G. Frye
Northwood
Quad @ PH vs Northwood, Chilhowie
Round 1
285
01/06
L
F 2-0 0:45
T. Meeuwsen
East Kentwood
David Dunneback Memorial Wrestling
Semi & Cons Semi
285 Varsity
01/06
W
F 3-0 2:10
G. VanBeek
Hudsonville
David Dunneback Memorial Wrestling
Semis & 3rd WB (16 Man)
285 Varsity
01/06
W
F 0-0 2:04
D. Shearer
Belding
David Dunneback Memorial Wrestling
WB
285 Varsity
01/06
L
F 2-0 1:57
A. Oisten
Allegan
David Dunneback Memorial Wrestling
Rd 1
285 Varsity
12/16
L
F 3-0 1:38
C. Jr
Wyoming
Kent County Wrestling Championships
Quarters & WB
285
12/16
L
F 2-0 0:38
M. Granderson
East Kentwood
Kent County Wrestling Championships
Rd 1
285
12/16
W
F 2-2 2:58
I. Minani
West Catholic
Kent County Wrestling Championships
Prelim Rd 1
285
12/09
L
F 4-0 2:48
J. Ferguson
Traverse City Central HS
Sailor Wrestling Invitational
Semis & WB (12 Man)
285
12/09
L
F 2-0 2:14
A. Barnhill
Muskegon Catholic Central HS
Sailor Wrestling Invitational
Semis & WB (12 Man)
285
12/09
W
DEC 5-4
C. Devries
Orchard View HS
Sailor Wrestling Invitational
Quarters (12 Man)
285
12/08
L
DEC 3-1
J. okun
Canisius
STWOA Kickoff Classic
Quarters Finals and WB Rd 2 (32 man)
215
12/08
L
F 5-0 1:18
M. Maring
Chauauqua Lake
STWOA Kickoff Classic
Champ Rd of 16 and WB Rd 1 (32 man)
215
Related Content
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024