Mar 23-Dec 31 · Resumes Today at 5:30 PM UTC
FloWrestling Radio Live
May 31-Jun 2, 2:00 PM UTC
U23 Nationals and U20 World Team Trials
May 31-Jun 2, 11:00 PM UTC
Southern Plains Regional Championships
Jun 1, 12:00 PM UTC
TESTING TOURNAMENT
Jun 1-2, 12:00 PM UTC
Spartan Nationals
Jun 1-2, 3:00 PM UTC
CAUSA FS/GR State
Jun 6-9, 8:30 AM UTC
Ranking Series #2
Jun 8-9, 12:30 PM UTC
2024 Ultimate Boys Freestyle Duals
Jun 12-15, 12:00 PM UTC
14U National Duals
Jun 12-15, 3:00 PM UTC
16U National Duals
Jun 19-22, 2:00 PM UTC
Air Force Special Warfare JR Nationals
Jun 20-22, 1:00 PM UTC
Girls National Duals 14U & 16U: GR/WFS
Jun 21-26, 12:00 PM UTC
AAU Scholastic Duals
Jun 22, 10:10 PM UTC
Melee Til Midnight
Jun 24-Jul 7, 8:00 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Michael Riner
Results
Videos
High School Results
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/17
L
Replay
DEC 8-4
D. Lyons
Pierce County HS
GHSA State Championships
Cons Semi (16 Man)
2A-175
02/17
W
Replay
DEC 16-9
P. Griffin
Columbia
GHSA State Championships
Cons Quarters
2A-175
02/16
W
Replay
FOR 0-0
F. FF-Farrell
Mt. Paran Christian School
GHSA State Championships
Cons. Round 1 (16 Man)
2A-175
02/15
L
Replay
F 5-0 1:39
A. Smith-Foot
Union County
GHSA State Championships
Quarters (16 Man)
2A-175
02/15
W
Replay
F 7-4 3:54
B. Brown
Putnam County
GHSA State Championships
Champ. Round 1 (16 Man)
2A-175
02/11
W
DEC 4-0
J. Lester
East Jackson HS
GHSA Class 2A Section A
Placement Matches (16 Man)
175
02/10
W
F 16-8 4:14
J. Wynes
Southwest
GHSA Class 2A Section A
4th Wrestleback (16 Man)
175
02/10
W
MD 15-7
E. Holmes
Murray County
GHSA Class 2A Section A
Semis & 3rd WB (16 Man)
175
02/10
W
F 2-2 0:36
I. Cantrell
Banks County
GHSA Class 2A Section A
2nd Wrestleback (16 Man)
175
02/10
L
F 2-0 1:04
B. GRIFFIN
North Murray
GHSA Class 2A Section A
Quarters & 1st WB (16 Man)
175
02/03
W
MD 11-1
M. Harrell
Jeff Davis HS
GHSA Class 2A Area 1
Placements
175
02/03
W
F 5-0 1:50
C. Rice
Berrien County
GHSA Class 2A Area 1
Semis and WB3
175
01/27
L
DEC 12-10
A. Jackson
Vidalia
Paul Thigpen Sweet Onion Invitational
5th Place
175
01/27
L
DEC 7-1
W. Fetters
Lowndes
Paul Thigpen Sweet Onion Invitational
Var Round 7
175
01/27
W
F 2-0 1:08
M. Harrell
Jeff Davis
Paul Thigpen Sweet Onion Invitational
Var Round 6
175
01/27
W
F 4-0 1:19
N. Mitchell
Dublin
Paul Thigpen Sweet Onion Invitational
Var Round 5
175
01/27
L
F 5-2 3:28
A. Smith-Foot
Union County
Paul Thigpen Sweet Onion Invitational
Var Round 4
175
01/26
W
F 5-0 1:18
D. Anderson
Bacon County
Paul Thigpen Sweet Onion Invitational
Var Round 2
175
01/11
L
F 4-0 1:49
J. Rountree
Cook
2024 1AA Area Duals
Semis & 1st WB (8 Team)
165
01/11
W
F 4-7 3:38
M. Harrell
Jeff Davis HS
2024 1AA Area Duals
Placement Matches (8 Team)
175
01/11
W
TF 15-0 2:19
K. Stone
Sumter County
2024 1AA Area Duals
Quarterfinals (8 Team)
165
12/01
W
F 2-5 1:58
J. Bohannon
Jeff Davis HS
17th Annual Yellow Jacket Duals
Round 2 (4 Team)
175
12/01
W
F 4-0 1:14
M. Eason
Appling County
17th Annual Yellow Jacket Duals
Round 3 (4 Team)
175
Related Content
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024
RMN Events
Nov 18, 2020