Mar 23-Dec 31 · Resumes Monday at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
May 2-4 · Resumes Today at 5:30 PM UTC
2024 Alaska USAW State Fk/FS/GR Champion
Today · 12:00 PM UTC
Eastern National MAWA Championships
Today · 12:00 PM UTC
ISWA FS/Greco State
Today · 1:00 PM UTC
TN USAW Freestyle & Greco State Champio
Today · 1:00 PM UTC
2024 Missouri USA FS/GR State
Today · 1:00 PM UTC
VAWA FS/Greco State Champs
Today · 1:00 PM UTC
Tennessee Iron Man
Today · 2:00 PM UTC
Iowa/USA State Freestyle/Greco Champions
Today · 2:00 PM UTC
USAWKS FRECO State
Today · 2:00 PM UTC
WWF Freestyle/Greco State Champs
Today · 3:00 PM UTC
Clash at Bullhead
Today · 4:00 PM UTC
WSWA Freestyle and Greco State
Today · 5:00 PM UTC
Minnesota FS/GR State Tournament
Tomorrow · 3:00 PM UTC
NEUSA FS/GR State
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Elijah Spaith
Results
Videos
High School Results
High School
High School
Youth
Team Name
JJ`s Club Wrestling
JJ`s Wrestling
JJ`s Wrestling Club
JJs Club Wrestling
Jjs wrestling
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
03/02
W
MD 15-6
D. Dolphin
Verona Area Wrestling Club
2024 Verona Classic
Round 3 (4 Man)
78-84
03/02
L
F 2-0 0:35
L. Ott
Sauk Prairie Wrestling Club
2024 Verona Classic
Round 2 (4 Man)
78-84
02/25
L
F 10-1 1:55
K. Nolan
Big game wrestling club
Bandits Club Wrestling Tournament
Round 5
80-84
02/25
W
DEC 19-13
N. Wendt
Pardeeville Boys Club Youth Wr
Bandits Club Wrestling Tournament
Round 2
80-84
02/04
L
DEC 11-10
D. Brellenthin
Delavan-Darien Youth Wrestling
Janesville Parker Youth Tournament
Round 5
79-88
02/04
W
F 4-2 0:31
H. Rumppe
Team Nazar Training Center
Janesville Parker Youth Tournament
Round 4
79-88
02/04
W
DEC 14-8
J. Neild
Parkview Albany Youth Wrestlin
Janesville Parker Youth Tournament
Round 3
79-88
02/04
W
MD 16-2
K. Machovec
River Valley Youth Wrestling
Janesville Parker Youth Tournament
Round 2
79-88
01/27
W
MD 18-5
D. Schaefer
WYSO- Waterloo
Fear the Bird Wrestling Tournament
Round 4
78-80
01/27
L
DEC 8-7
B. Ziegler
DeForest Gold Medal Wrestling
Fear the Bird Wrestling Tournament
Round 2
78-80
01/20
L
Replay
F 5-0 0:46
B. Ramsay
LAW - Lacrosse Area Wrestlers
Badgerland Nationals 2024 Midwest Tour
Round3 4mans
80
01/20
L
Replay
F 11-2 0:57
T. Edelbach
Wabasha Kellogg
Badgerland Nationals 2024 Midwest Tour
Round2 4mans
80
01/20
L
Replay
F 5-0 0:38
K. McNamara
Zumbrota-Mazeppa Cougars
Badgerland Nationals 2024 Midwest Tour
Round1 4mans
80
12/23
L
F 0-0 0:41
C. McElrath
Milton Monsters Wrestlng Club
Andy Heine Memorial Tournament
Round 3
74-77
12/23
W
F 7-3 1:39
S. Romano
The knights of Waterloo
Andy Heine Memorial Tournament
Round 2
74-77
12/23
W
F 0-0 0:17
W. Koning
Janesville Youth Wrestling Team
Andy Heine Memorial Tournament
Round 1
74-77
12/03
W
F 2-0 0:08
K. Grice
Delavan-Darien Youth Wrestling
Watertown Youth Wrestling 2023
Round 4 (8man Placement+RR4)
69-76
12/03
L
F 7-0 1:42
F. Weber
BYA Wrestling
Watertown Youth Wrestling 2023
Round 2 (Semis&R1 Cons. +RR2
69-76
12/03
L
F 7-1 0:56
L. Smith
Mishicot Wrestling
Watertown Youth Wrestling 2023
Round 1 (Qtr Finals+RR1)
69-76
Related Content
FloWrestling Radio Live Clips
Jun 18, 2020
Greatest Pins
May 2, 2024
FloWrestling Radio Live
May 12, 2021
Class Of 2025 Recruiting News
Jun 30, 2023
Women's Spotlight
Feb 24, 2022