Mar 23-Dec 31 · Resumes Monday at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Jun 19-22, 2:00 PM UTC
Air Force Special Warfare JR Nationals
Jun 20-22, 1:00 PM UTC
Womens National Duals 14U & 16U: GR/WFS
Jun 21-26, 12:00 PM UTC
AAU Scholastic Duals
Jun 22, 10:10 PM UTC
Melee Til Midnight
Jun 24-Jul 7, 8:00 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Jun 24-27, 11:30 PM UTC
Malecek Team Camp
Jun 27-29, 2:30 PM UTC
U17 Pan-American Championships
Jun 27-29, 3:00 PM UTC
Western States Championships
Jun 28-29, 8:00 AM UTC
UWW Beach World Series - France
Jun 28-30, 2:00 PM UTC
Kids Freestyle & GrecoRoman National Ch
Jun 28-29, 4:00 PM UTC
Rocky Mountain National
Jul 6-7, 12:00 PM UTC
Bison Duals
Jul 11-13, 6:30 PM UTC
U20 Pan-American Championships
Jul 13-20, 3:00 PM UTC
USMC/USAW 16U and Junior Nationals
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Diego Zavala
Results
High School Results
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/10
L
F 0-0 2:19
T. Valadez
Palm Desert
CIF SS Boys Individuals Eastern Div
Medals
132
02/10
L
DEC 5-2
J. Enriquez
John Glenn
CIF SS Boys Individuals Eastern Div
Cons Semis
132
02/10
W
DEC 5-4
J. Santy
El Toro
CIF SS Boys Individuals Eastern Div
Semis & Round of 8
132
02/10
W
F 13-2 4:52
J. Campos
Bell Gardens
CIF SS Boys Individuals Eastern Div
Round of 12
132
02/09
L
F 2-0 1:07
J. Requena
Camarillo
CIF SS Boys Individuals Eastern Div
Quarters & Round of 16
132
02/09
W
F 2-1 3:37
I. Tercero
West Valley
CIF SS Boys Individuals Eastern Div
Round 2
132
02/09
W
DEC 5-1
M. Scott
Estancia
CIF SS Boys Individuals Eastern Div
Round 1
132
01/14
L
MD 11-1
J. Espinoza
Cerritos
Western Pioneer Rumble
Medals
132
01/13
W
DEC 2-0
V. Galicia
Western
Western Pioneer Rumble
Con Semis
132
01/13
L
F 9-0 5:56
J. Enriquez
John Glenn
Western Pioneer Rumble
Semis & Conso
132
01/13
W
F 8-0 5:46
D. Mello
Thousand Oaks
Western Pioneer Rumble
Round 3
132
01/13
W
F 2-0 0:41
D. Franco
Gahr
Western Pioneer Rumble
Round 2
132
01/13
W
MD 9-0
A. Ortiz-Cisneros
Nordoff
Western Pioneer Rumble
Round 1
132
01/06
W
F 5-4 2:00
J. Brown
San Marcos (Santa Barbara)
Arroyo Classic Tournament
Medals
132
01/06
L
F 2-1 4:50
A. Olvera
Arroyo
Arroyo Classic Tournament
Round 4
132
01/06
W
DEC 13-11
L. Robledo
San Dimas
Arroyo Classic Tournament
Round 3
132
01/06
W
F 3-0 1:41
N. McKay
Newbury Park
Arroyo Classic Tournament
Round 2
132
12/02
W
Replay
DEC 4-3
S. Reyes
Warren
Downey 32 Way
All Medals
132
12/02
L
Replay
DEC 9-5
K. Ineno
Santa Monica
Downey 32 Way
Semis & Round of 8
132
12/02
W
MD 11-0
M. Ghilloti
Chaparral
Downey 32 Way
Saturday AM: Round of 12
132
12/02
L
Replay
DEC 9-2
D. Davalos
Santa Fe
Downey 32 Way
Friday Last Round: Quarters & Round of 16
132
12/02
W
Replay
DEC 8-5
A. Flores
West Torrance
Downey 32 Way
Friday AM: Championship Round of 16
132
12/01
W
Replay
DEC 5-2
J. Martinez
South Hills
Downey 32 Way
Friday AM: Championship Round 1
132
Related Content
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024