Mar 23-Dec 31 · Resumes Today at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Jun 19-22, 2:00 PM UTC
Air Force Special Warfare JR Nationals
Jun 20-22, 1:00 PM UTC
Womens National Duals 14U & 16U: GR/WFS
Jun 21-26, 12:00 PM UTC
AAU Scholastic Duals
Jun 22, 10:10 PM UTC
Melee Til Midnight
Jun 24-Jul 7, 8:00 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Jun 24-27, 11:30 PM UTC
Malecek Team Camp
Jun 27-29, 2:30 PM UTC
U17 Pan-American Championships
Jun 27-29, 3:00 PM UTC
Western States Championships
Jun 28-29, 8:00 AM UTC
UWW Beach World Series - France
Jun 28-30, 2:00 PM UTC
Kids Freestyle & GrecoRoman National Ch
Jun 28-29, 4:00 PM UTC
Rocky Mountain National
Jul 6-7, 12:00 PM UTC
Bison Duals
Jul 11-13, 6:30 PM UTC
U20 Pan-American Championships
Jul 13-20, 3:00 PM UTC
USMC/USAW 16U and Junior Nationals
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Marcus Williams
Results
High School Results
Team Name
MARLOW
Marlow
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/25
W
Replay
F 2-0 0:42
G. Jessen
COMANCHE
OSSAA Boys State Championships
1st Place
3A-120
02/23
W
Replay
F 13-2 4:12
H. Farris
LINCOLN CHRISTIAN
OSSAA Boys State Championships
Semis
3A-120
02/22
W
Replay
F 4-0 1:53
D. Cox
WATONGA
OSSAA Boys State Championships
Quarters (10 Man)
3A-120
02/17
W
F 7-0 1:39
G. Jessen
COMANCHE
OSSAA 3A West Regional
1st Place
120
02/16
W
F 2-0 1:10
B. Oldfield
NEWKIRK
OSSAA 3A West Regional
Semis
120
02/16
W
F 17-4 2:36
A. Digby
DAVIS/MILL CREEK
OSSAA 3A West Regional
Quarters
120
02/16
W
F 5-0 1:08
A. Shorter
LONE GROVE
OSSAA 3A West Regional
Round 1 (16 Man)
120
02/09
W
Replay
MD 15-2
S. Batton
BLACKWELL
OSSAA State Dual Championships
Finals (8 Team)
126
02/09
W
Replay
F 6-1 0:46
B. Wisdom
PERRY
OSSAA State Dual Championships
Quarterfinals (8 Team)
120
01/26
W
DEC 8-3
C.
TUTTLE
MARLOW @ TUTTLE
Round 1
120
01/07
L
M FOR 0-0
S. Allen
Stillwater
79th Geary Invitational
2nd Place Match (32 Man)
120
01/06
L
DEC 3-2
D. Miller
Edmond North
79th Geary Invitational
1st Place
120
01/06
W
MD 17-4
I. Arevalo
Arlington Martin
79th Geary Invitational
Semis
120
01/05
W
TF 16-1 5:56
W. Newnam
Poteau
79th Geary Invitational
Quarters
120
01/05
W
F 6-8 5:39
M. Long
Garden City
79th Geary Invitational
Champ Rd 2
120
01/05
W
DEC 10-3
H. Jackson
Elgin
79th Geary Invitational
Round 1 (32 Man)
120
12/23
W
F 6-1 0:41
L. Costilla
Bentonville
The Warrior Duals
Round 2 (6 Team)
126
12/23
W
F 2-0 0:30
S. Davidson
Fort Dodge
The Warrior Duals
Round 1 (6 Team)
126
12/10
W
F 2-0 1:01
N. Venturi
Arlington Martin
Mid America Nationals
Finals 3rd
126
12/09
L
DEC 5-1
I. Borge
Westlake
Mid America Nationals
Day 2 - Rnd 3A - Gold Semis
126
12/09
W
F 4-1 1:24
A. Blevins
Salina
Mid America Nationals
Day 2 - Rnd 1A - Gold Quarters
126
12/09
W
DEC 9-3
S. Huerta
College Park
Mid America Nationals
Day 1 Rnd 6A - Gold Round 1 Mats 1-4
126
12/08
W
F 2-0 0:43
J. Towell
Andale
Mid America Nationals
Day 1 Round 5 40 Man only
126
12/08
W
F 3-0 1:03
M. Steed
Arlington Martin
Mid America Nationals
Day 1 - Round 4 32 and 40 Man
126
12/08
W
F 2-1 2:38
R. Slover
Tuttle
Mid America Nationals
Day 1 - Round 3 32 and 40 Man
126
12/08
W
F 4-1 0:55
M. Broder
Southmoore
Mid America Nationals
Day 1 - Round 2 32 and 40 Man
126
Related Content
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024