Mar 23-Dec 31 · Resumes Tomorrow at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Jun 19-22, 2:00 PM UTC
Air Force Special Warfare JR Nationals
Jun 20-22, 1:00 PM UTC
Womens National Duals 14U & 16U: GR/WFS
Jun 21-26, 12:00 PM UTC
AAU Scholastic Duals
Jun 22, 10:10 PM UTC
Melee Til Midnight
Jun 24-Jul 7, 8:00 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Jun 24-27, 11:30 PM UTC
Malecek Team Camp
Jun 27-29, 2:30 PM UTC
U17 Pan-American Championships
Jun 27-29, 3:00 PM UTC
Western States Championships
Jun 28-29, 8:00 AM UTC
UWW Beach World Series - France
Jun 28-30, 2:00 PM UTC
Kids Freestyle & GrecoRoman National Ch
Jun 28-29, 4:00 PM UTC
Rocky Mountain National
Jul 6-7, 12:00 PM UTC
Bison Duals
Jul 11-13, 6:30 PM UTC
U20 Pan-American Championships
Jul 13-20, 3:00 PM UTC
USMC/USAW 16U and Junior Nationals
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Eryk Marcuccio
Results
High School Results
Team Name
Weeki Wachee
Weeki Wachi
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/15
W
F 6-1 3:28
Z. Moore
Crystal River
FHSAA 1A D5
Placements
190
02/15
W
F 2-0 1:20
J. Rodriguez
Natures Coast Tech
FHSAA 1A D5
Round 4 (Semis and WB3)
190
02/03
L
F 11-2 4:36
M. Gideon
Lake Gibson
Braves Invitational
Consi round 2 (32 Man)
192
02/03
L
F 2-0 1:09
M. Rojas
Archbishop McCarthy
Braves Invitational
Round 2 Championship (32 man)
192
02/02
W
F 4-0 3:31
J. Poole
Kathleen
Braves Invitational
Round 1 (32 Man)
192
01/13
L
F 7-6 3:00
J. Lopez
Lake Weir
18th Ed Kilpatrick Classic IBT
4th Wrestleback (32 Man)
192
01/13
W
FOR 0-0
M. Homan
South Lake High School
18th Ed Kilpatrick Classic IBT
Quarters & 3rd WB (32 Man)
192
01/13
L
DEC 5-3
Y. Campos
Brandon
18th Ed Kilpatrick Classic IBT
Round 2 Champ & WB (32 Man)
192
01/13
W
DEC 8-6
A. Morillo
Mount Dora
18th Ed Kilpatrick Classic IBT
Round 1 (32 Man)
192
01/11
L
F 7-0 3:29
A. Caudill
The Villages
1A-2 Regional Duals
Semifinals (4 Team)
190
01/11
L
DEC 9-4
M. Johnston
Hernando
1A-2 Regional Duals
Finals (4 Team)
190
12/30
L
F 4-0 1:37
J. Hayes
Viera
Bulls Duals
Round 3 (16 Team)
190
12/30
W
DEC 3-1
B. Williams
Southeast
Bulls Duals
Round 2 (16 Team)
190
12/30
W
DEC 3-1
R. Butler
Sumner
Bulls Duals
Placement Matches (16 Team)
190
12/30
L
DEC 3-2
G. Cameron
Parrish Community
Bulls Duals
Round 1 (16 Team)
190
12/09
L
F 4-2 5:00
J. MURPHY
Sunlake
42nd Annual Kiwanis Invitational
4th Wrestleback (32 Man) and 5th WB (64 Man)
190
12/09
L
F 2-0 2:58
E. Lawson
Forest (Ocala)
42nd Annual Kiwanis Invitational
Quarters (64 Man and 32 Man)
190
12/09
W
F 9-2 1:36
E. Willis
Anclote
42nd Annual Kiwanis Invitational
Round 2 (32 Man) Champ
190
12/01
W
F 2-0 1:48
E. Lawson
Forest (Ocala)
Weeki Wachee Duals
Round 1
190
Related Content
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024