Mar 23-Dec 31, 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
May 25-27, 12:00 PM UTC
NHSCA National Duals
May 25-26, 1:00 PM UTC
U16 and Junior FS and GR State 2024
May 25, 3:00 PM UTC
Heroes Conquest
May 25, 3:00 PM UTC
CUSAW 2024 Freestyle and Greco State Cha
May 25-26, 4:00 PM UTC
Canadian U23 Champs & World Team
May 25, 4:00 PM UTC
Mark Halvorson Memorial (2024)
May 26, TBD
U16 and Junior Greco State 2024
May 31-Jun 2, 2:00 PM UTC
U23 Nationals and U20 World Team Trials
May 31-Jun 2, 11:00 PM UTC
Southern Plains Regional Championships
Jun 1, 12:00 PM UTC
TESTING TOURNAMENT
Jun 1-2, 12:00 PM UTC
Spartan Nationals
Jun 1-2, 3:00 PM UTC
CAUSA FS/GR State
Jun 6-9, 8:30 AM UTC
Ranking Series #2
Jun 8-9, 12:30 PM UTC
2024 Ultimate Boys Freestyle Duals
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Eryk Marcuccio
Results
High School Results
Team Name
Weeki Wachee
Weeki Wachi
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/15
W
F 6-1 3:28
Z. Moore
Crystal River
FHSAA 1A D5
Placements
190
02/15
W
F 2-0 1:20
J. Rodriguez
Natures Coast Tech
FHSAA 1A D5
Round 4 (Semis and WB3)
190
02/03
L
F 11-2 4:36
M. Gideon
Lake Gibson
Braves Invitational
Consi round 2 (32 Man)
192
02/03
L
F 2-0 1:09
M. Rojas
Archbishop McCarthy
Braves Invitational
Round 2 Championship (32 man)
192
02/02
W
F 4-0 3:31
J. Poole
Kathleen
Braves Invitational
Round 1 (32 Man)
192
01/13
L
F 7-6 3:00
J. Lopez
Lake Weir
18th Ed Kilpatrick Classic IBT
4th Wrestleback (32 Man)
192
01/13
W
FOR 0-0
M. Homan
South Lake High School
18th Ed Kilpatrick Classic IBT
Quarters & 3rd WB (32 Man)
192
01/13
L
DEC 5-3
Y. Campos
Brandon
18th Ed Kilpatrick Classic IBT
Round 2 Champ & WB (32 Man)
192
01/13
W
DEC 8-6
A. Morillo
Mount Dora
18th Ed Kilpatrick Classic IBT
Round 1 (32 Man)
192
01/11
L
F 7-0 3:29
A. Caudill
The Villages
1A-2 Regional Duals
Semifinals (4 Team)
190
01/11
L
DEC 9-4
M. Johnston
Hernando
1A-2 Regional Duals
Finals (4 Team)
190
12/30
L
F 4-0 1:37
J. Hayes
Viera
Bulls Duals
Round 3 (16 Team)
190
12/30
W
DEC 3-1
B. Williams
Southeast
Bulls Duals
Round 2 (16 Team)
190
12/30
W
DEC 3-1
R. Butler
Sumner
Bulls Duals
Placement Matches (16 Team)
190
12/30
L
DEC 3-2
G. Cameron
Parrish Community
Bulls Duals
Round 1 (16 Team)
190
12/09
L
F 4-2 5:00
J. MURPHY
Sunlake
42nd Annual Kiwanis Invitational
4th Wrestleback (32 Man) and 5th WB (64 Man)
190
12/09
L
F 2-0 2:58
E. Lawson
Forest (Ocala)
42nd Annual Kiwanis Invitational
Quarters (64 Man and 32 Man)
190
12/09
W
F 9-2 1:36
E. Willis
Anclote
42nd Annual Kiwanis Invitational
Round 2 (32 Man) Champ
190
12/01
W
F 2-0 1:48
E. Lawson
Forest (Ocala)
Weeki Wachee Duals
Round 1
190
Related Content
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024
RMN Events
Nov 18, 2020