Today · 12:00 PM UTC
Eastern National MAWA Championships
Today · 12:00 PM UTC
ISWA FS/Greco State
Today · 2:00 PM UTC
Iowa/USA State Freestyle/Greco Champions
Today · 2:00 PM UTC
WWF Freestyle/Greco State Champs
Today · 1:00 PM UTC
VAWA FS/Greco State Champs
Today · 1:00 PM UTC
2024 Missouri USA FS/GR State
Today · 2:00 PM UTC
USAWKS FRECO State
Today · 1:00 PM UTC
TN USAW Freestyle & Greco State Champio
Today · 3:00 PM UTC
Clash at Bullhead
Mar 23-Dec 31 · Resumes Monday at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
May 2-4 · Resumes Today at 5:30 PM UTC
2024 Alaska USAW State Fk/FS/GR Champion
Today · 4:00 PM UTC
WSWA Freestyle and Greco State
Today · 5:00 PM UTC
Minnesota FS/GR State Tournament
Tomorrow · 3:00 PM UTC
NEUSA FS/GR State
May 9-12, 7:00 AM UTC
World Olympic Qualifier
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
donovan Fulmer
Results
Videos
High School Results
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/09
L
Replay
F 2-12 2:51
T. Wright
Alabama School of Cyber Technology and Engineering
AHSAA Super Section North
Rd 2.5
1A-4A 126
02/09
L
Replay
F 2-0 0:57
D. Fink
Weaver
AHSAA Super Section North
Rd 2
1A-4A 126
01/31
W
F 0-0
J. Worden
Gadsden City
Pleasant Valley In School Match
Round 1
132
01/30
L
F 7-1 3:18
D. Farris
Pleasant Valley
Pleasant Valley In School Match
Round 1
126
01/22
L
F 0-0
J. Campbell
Gadsden City
West End Tri #2
Round 1
126
01/12
L
F 0-0
J. English
Ranburne
Ranburne Tri-match #4
Round 1
126
01/11
L
F 9-9 4:25
K. Pate
Alabama School for the Blind
Ranburne Tri-match #4
Round 1
126
01/10
L
F 2-0 0:39
C. Ensign
Ashville
Ashville Quad
Round 1
126
01/09
L
F 2-0 0:29
A. Hand
Springville
Ashville Quad
Round 1
126
01/06
L
F 2-0 3:02
D.
Madison County
AHSAA 1-4A Region 7 Duals
Round 1
132
01/06
L
F 2-0 0:54
M. Harris
Cherokee County
AHSAA 1-4A Region 7 Duals
Round 1
132
01/06
L
F 2-0 0:52
C. Beckwith
New Hope HS
AHSAA 1-4A Region 7 Duals
Round 1
120
12/20
L
Replay
F 3-0 1:30
A. Rivardo
Sparkman
2023 Homewood HS Holiday Scramble
rd 4
126
12/20
L
Replay
F 2-0 1:16
L. Moseley
Mortimer Jordan HS
2023 Homewood HS Holiday Scramble
rd 3
126
12/20
L
Replay
F 2-0 0:19
J. Schutt
Hartselle
2023 Homewood HS Holiday Scramble
rd 2
126
12/20
L
Replay
F 4-0 0:23
J. Adams
Auburn
2023 Homewood HS Holiday Scramble
rd 1
126
12/15
L
F 0-0
B. Chestnut
Ashville
Susan Moore: Walter Welborn, Shades valley, West end, Ashville
Round 1
126
12/15
L
F 0-0 3:58
K. Bowman
Susan Moore Hs
Susan Moore: Walter Welborn, Shades valley, West end, Ashville
Round 1
132
11/22
L
F 0-0
X. Escorpizo
St. John Paul II
NH/West End/JP2 Tri
Round 1
126
11/22
L
F 2-0 0:17
A. Waugh
New Hope HS
NH/West End/JP2 Tri
Round 1
126
11/17
W
F 0-0 0:30
J. Wilson
Susan Moore Hs
JBP Duals 1
Round 1
120
Related Content
FloWrestling Radio Live Clips
Jun 18, 2020
Greatest Pins
May 2, 2024
FloWrestling Radio Live
May 12, 2021
Class Of 2025 Recruiting News
Jun 30, 2023
Women's Spotlight
Feb 24, 2022