Today · 12:00 PM UTC
Eastern National MAWA Championships
Today · 12:00 PM UTC
ISWA FS/Greco State
Today · 1:00 PM UTC
2024 Missouri USA FS/GR State
Today · 1:00 PM UTC
VAWA FS/Greco State Champs
Today · 1:00 PM UTC
TN USAW Freestyle & Greco State Champio
Today · 2:00 PM UTC
Iowa/USA State Freestyle/Greco Champions
Mar 23-Dec 31 · Resumes Monday at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
May 2-4 · Resumes Today at 5:30 PM UTC
2024 Alaska USAW State Fk/FS/GR Champion
Today · 2:00 PM UTC
USAWKS FRECO State
Today · 2:00 PM UTC
WWF Freestyle/Greco State Champs
Today · 3:00 PM UTC
Clash at Bullhead
Today · 4:00 PM UTC
WSWA Freestyle and Greco State
Today · 5:00 PM UTC
Minnesota FS/GR State Tournament
Tomorrow · 3:00 PM UTC
NEUSA FS/GR State
May 9-12, 7:00 AM UTC
World Olympic Qualifier
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Jacob Bagala
Results
Videos
High School Results
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/10
L
Replay
DEC 9-8
H. Keener
Piedmont
AHSAA Super Section North
Rd 7
1A-4A 113
02/10
W
Replay
MD 14-2
J. Holliday
West End High School
AHSAA Super Section North
Rd 5
1A-4A 113
02/09
L
Replay
F 14-0 3:37
P. Andrews
Weaver
AHSAA Super Section North
Rd 4
1A-4A 113
02/09
W
Replay
DEC 6-4
T. Easterwood
Ohatchee
AHSAA Super Section North
Rd 2
1A-4A 113
01/31
L
F 0-0
D. Hill
Oak Grove
Oak Grove @ Corner
Round 1
113
01/31
L
F 0-0
J. Galloway
American Christian Academy
ACA Quad/Brookwood/Corner/Oak Grove
Round 1
113
01/24
L
F 0-0
D. Hill
Oak Grove
Corner @ Oak Grove
Round 1
113
01/20
L
F 6-0 3:30
C. Morgan
Benjamin Russell
Harris and Hamer Memorial
Round 6 (12 Man)
115
01/20
W
F 14-7 5:29
K. Clough
Moody Hs
Harris and Hamer Memorial
Round 5 (12 Man)
115
01/20
L
F 8-2 4:31
G. Crawford
Ashville
Harris and Hamer Memorial
Round 4 (12 Man)
115
01/20
L
F 2-0 0:45
S. Bianca
Leeds
Harris and Hamer Memorial
Round 2 (12 Man)
115
01/20
W
DEC 6-2
K. Martin
Springville
Harris and Hamer Memorial
Round 1 (12 Man)
115
01/19
L
F 7-2 4:31
P. Andrews
Weaver
2024 AHSAA State Dual Championships
Quarterfinals (16 Team)
115
01/19
L
F 6-1 5:45
M. Bailey
Piedmont
2024 AHSAA State Dual Championships
Champ - Round 1 (16 Team)
115
01/15
L
F 7-2 3:44
S. Mobley
Mcadory
Jefferson County Tournament
Round 3 (4 Man)
115
01/15
L
F 7-0 2:58
B. Morton
Mortimer Jordan HS
Jefferson County Tournament
Round 2 (4 Man)
115
01/15
L
F 11-2 3:02
D. Hill
Oak Grove
Jefferson County Tournament
Round 1 (4 Man)
115
01/10
W
F 4-4 3:16
N. Haynie
Montevallo
Corner/Thompson Girls/Moody Girls/Montevallo
Round 1
113
01/03
L
F 6-0 5:33
G. Crawford
Ashville
1-4A Region 5 Duals
Round 1
113
01/02
L
F 2-1 1:28
D. Stewart
Dora
1-4A Region 5 Duals
Round 1
113
12/29
L
F 0-0
C. Mayle
Hayden
Chris Nunn Duals
Round 1
113
12/29
W
F 0-0
K. Partridge
Dora
Chris Nunn Duals
Round 1
113
12/29
L
F 0-0
B. West
Deshler
Chris Nunn Duals
Round 1
120
12/29
W
F 0-0
C. Mclain
Oak Grove
Chris Nunn Duals
Round 1
120
12/29
L
F 0-0
C. Mayle
Hayden
Chris Nunn Duals
Round 1
113
12/20
L
F 0-0
D. Stewart
Dora
Dora Quad #1
Round 1
120
12/20
L
F 0-0
A. SUMNER
Oak Grove
Dora Quad #1
Round 1
120
12/20
L
F 0-0
J. Galloway
American Christian Academy
Dora Quad #1
Round 1
120
12/13
L
MD 13-2
G. Crawford
Ashville
vs Ashville/Corner
Round 1
120
12/11
L
NC 0-0
A. Brown
Springville
vs Ashville/Corner
Round 1
120
12/09
L
F 8-4 4:19
L. Toney
Alexandria HS
Gene Taylor Memorial Tournament
2nd Wrestleback (16 Man)
120
12/09
L
F 2-6 5:32
K. Pate
Alabama School for the Blind
Gene Taylor Memorial Tournament
Round 1 (16 Man)
120
12/08
W
DEC 8-7
C. Mayle
Hayden
Corner Tri #2
Round 1
120
12/08
L
F 6-0 3:59
J. Galloway
American Christian Academy
Corner Tri #2
Round 1
120
12/02
L
F 7-2 4:43
H. Norris
Cleburne County
Lamar Wade Memorial
Quarters & 1st WB (16 Man)
120
12/02
L
F 4-2 0:36
H. Hise
Weaver
Lamar Wade Memorial
Round 1 (16 Man)
120
12/01
L
F 0-0
K. Samuels
Jasper
Jasper vs Corner, Hartselle
Round 1
120
12/01
L
F 0-0 3:30
E. Thorne
Hartselle
Jasper vs Corner, Hartselle
Round 1
120
11/17
W
F 0-0
K. Partridge
Dora
Corner Tri
Round 1
120
11/17
W
F 0-0
A. Lugo
Minor
Corner Tri
Round 1
120
Related Content
FloWrestling Radio Live Clips
Jun 18, 2020
Greatest Pins
May 2, 2024
FloWrestling Radio Live
May 12, 2021
Class Of 2025 Recruiting News
Jun 30, 2023
Women's Spotlight
Feb 24, 2022