Mar 23-Dec 31 · Resumes Tomorrow at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Jun 19-22, 2:00 PM UTC
Air Force Special Warfare JR Nationals
Jun 20-22, 1:00 PM UTC
Womens National Duals 14U & 16U: GR/WFS
Jun 21-26, 12:00 PM UTC
AAU Scholastic Duals
Jun 22, 10:10 PM UTC
Melee Til Midnight
Jun 24-Jul 7, 8:00 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Jun 24-27, 11:30 PM UTC
Malecek Team Camp
Jun 27-29, 2:30 PM UTC
U17 Pan-American Championships
Jun 27-29, 3:00 PM UTC
Western States Championships
Jun 28-29, 8:00 AM UTC
UWW Beach World Series - France
Jun 28-30, 2:00 PM UTC
Kids Freestyle & GrecoRoman National Ch
Jun 28-29, 4:00 PM UTC
Rocky Mountain National
Jul 6-7, 12:00 PM UTC
Bison Duals
Jul 11-13, 6:30 PM UTC
U20 Pan-American Championships
Jul 13-20, 3:00 PM UTC
USMC/USAW 16U and Junior Nationals
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Hunter O`Mary
Results
High School Results
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
01/13
L
F 8-2 1:44
S. Woodward
Hewitt-Trussville
2024 Southeastern Pools
Placement (16 Man)
146
01/13
L
F 9-0 2:01
W. Rivers
Hewitt-Trussville
2024 Southeastern Pools
Semis & WB (16 Man)
146
01/13
W
F 4-2 0:41
A. Russell
Benjamin Russell
2024 Southeastern Pools
Quarters & WB (16 Man)
146
01/13
L
F 2-0 2:00
N. Jensen
Oak Mountain
2024 Southeastern Pools
Champ Round 1 (16 Man)
146
01/10
L
F 0-0
G. Hall
American Christian Academy
ACA #2 Trimatch
Round 1
144
01/05
L
F 2-0 0:25
E. Penny
Mcadory
6A Region 3 Duals
Round 1
144
01/05
W
F 2-0 0:54
D. Garner
Brookwood Jr-Sr
6A Region 3 Duals
Round 1
144
12/30
L
F 10-4 2:22
H. Smith
Chelsea
Scott Rohrer/Hoover Inv. pres. by Signature Homes
Placement Matches
140
12/30
L
F 3-2 1:36
I. Slaughter
Oak Mountain
Scott Rohrer/Hoover Inv. pres. by Signature Homes
Semis and Conso (Both brackets)
140
12/30
W
F 2-0 0:29
J. Wright
Minor
Scott Rohrer/Hoover Inv. pres. by Signature Homes
Day 2 - Quarters (24) & 2nd Wrestle back (32)
140
12/30
L
F 8-0 2:47
I. Keith
Mosley
Scott Rohrer/Hoover Inv. pres. by Signature Homes
Day 2 - round 1
140
12/29
L
F 2-0 0:34
T. III
John Carroll Catholic HS
Scott Rohrer/Hoover Inv. pres. by Signature Homes
Round 2
140
12/29
L
F 2-0 1:02
E. Collins
Brookwood HS
Scott Rohrer/Hoover Inv. pres. by Signature Homes
Round 1
140
11/21
L
F 7-0 1:29
E. Collins
Brookwood Jr-Sr
Ricky Miller Memorial Duals
Quarters & WB (16 Team)
138
11/21
L
F 2-0 0:58
G. Tyner
Smiths Station Hs
Ricky Miller Memorial Duals
Champ Round 1 (16 Team)
138
11/21
L
DEF 4-0 0:46
I. Slaughter
Oak Mountain
Ricky Miller Memorial Duals
Placement (16 Team)
138
11/09
L
F 2-0 0:59
J. Howard
Tuscaloosa County
TCHS Tri(Thompson, Northridge)
Round 1
144
11/09
L
F 0-0 0:18
H. Betke
Thompson HS
TCHS Tri(Thompson, Northridge)
Round 1
144
Related Content
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024