Mar 23-Dec 31 · Resumes Sunday at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Tomorrow · 3:00 PM UTC
CA Assoc Duals
May 18-19, 12:00 PM UTC
Frank E. Rader Southeast Regional Champs
May 18, 1:00 PM UTC
New Jersey Freestyle State Championship
May 18-19, 1:00 PM UTC
Central Regional Championships
May 18, 4:00 PM UTC
2024 PNL Duals at Werner Park
May 25-27, 12:00 PM UTC
NHSCA National Duals
May 25, 3:00 PM UTC
Heroes Conquest
May 25-26, 4:00 PM UTC
Canadian U23 Champs & World Team
May 31-Jun 2 · Resumes Friday at 11:56 AM UTC
CAUSA FS/GR State
May 31-Jun 2, 2:00 PM UTC
U23 Nationals and U20 World Team Trials
May 31-Jun 2, 11:00 PM UTC
Southern Plains Regional Championships
Jun 1-2, 12:00 PM UTC
Spartan Nationals
Jun 1, 12:00 PM UTC
TESTING TOURNAMENT
Jun 6-9, 8:30 AM UTC
Ranking Series #2
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Mallori Stutsman
Results
High School Results
Season
2023-2024
2022-2023
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
01/26
L
DEC 8-7
S. Lyons
Fairfield
IGHSAU Regional Qualifier 3
Round 6: Semifinals & 5th WB
170
01/26
W
F 9-5 3:27
A. Nolin
Ames
IGHSAU Regional Qualifier 3
Round 5: 4th WB
170
01/26
L
F 11-5 4:28
M. Carlson
Iowa City, City High
IGHSAU Regional Qualifier 3
Round 4: Quarterfinals & 3rd WB
170
01/26
W
F 2-0 0:57
K. Long
Pekin
IGHSAU Regional Qualifier 3
Round 2: 2nd Round & 1st WB
170
01/11
W
F 10-1 2:36
A. Pepper
Gilbert
Gilbert @ Carlisle
Round 1
170
01/06
W
F 7-1 4:00
K. Liedtke
Norwalk
Carlisle/Indianola/Norwalk/Williamsburg
Round 1
170
01/06
W
F 2-0 0:18
L. Murray
Williamsburg
Carlisle/Indianola/Norwalk/Williamsburg
Round 1
170
12/16
L
DEC 9-2
A. Johnson
Raccoon River-Northwest
Raccoon River Wrestling ADM Invite
Placement (12 Man)
170
12/16
W
F 10-0 3:23
P. Schlosser
Saydel
Raccoon River Wrestling ADM Invite
Semis & WB (12 Man)
170
12/16
W
F 2-0 0:12
K. Santana-Lopez
Des Moines Public Schools
Raccoon River Wrestling ADM Invite
Quarters (12 Man)
170
11/18
L
F 5-3 1:13
R. Haynes
Algona
2023 Central Iowa Kickoff Tournament
Champ Semis & Consi Round 3
170
11/18
W
TF 16-1 4:37
P. Schlosser
Saydel
2023 Central Iowa Kickoff Tournament
Champ Quarters & Consi Round 2
170
11/18
L
F 4-0 2:50
M. Roberts
Marshalltown
2023 Central Iowa Kickoff Tournament
Champ Round 2 & Consi Round 1
170
11/17
W
F 2-0 1:07
M. Hensley
Southwest Iowa
Ballard Girls Invitational
Round 5
170
11/17
W
F 2-0 0:40
T. Orozco
Southwest Iowa
Ballard Girls Invitational
Round 3
170
11/17
W
F 2-1 2:58
A. Branson
Pella
Ballard Girls Invitational
Round 2
170
2022-2023
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
01/27
L
F 13-1 4:35
I. Smith
Pella
IGHSAU Regional Qualifier 4
Round 6: Semifinals & 5th WB
110
01/27
W
F 9-5 2:38
A. Smith
Gilbert
IGHSAU Regional Qualifier 4
Round 5: 4th WB
110
01/27
L
MD 16-2
J. Gliem
Baxter
IGHSAU Regional Qualifier 4
Round 4: Quarterfinals & 3rd WB
110
01/27
W
F 7-4 4:26
J. Ortega
Panorama
IGHSAU Regional Qualifier 4
Round 2: 2nd Round & 1st WB
110
Related Content
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024
RMN Events
Nov 18, 2020
FloWrestling Radio Live
May 12, 2021
Women's Weekly
Dec 2, 2021