Mar 23-Dec 31 · Resumes Thursday at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
May 31-Jun 2, 2:00 PM UTC
U23 Nationals and U20 World Team Trials
May 31-Jun 2, 11:00 PM UTC
Southern Plains Regional Championships
Jun 1, 12:00 PM UTC
TESTING TOURNAMENT
Jun 1-2, 12:00 PM UTC
Spartan Nationals
Jun 1-2, 3:00 PM UTC
CAUSA FS/GR State
Jun 6-9, 8:30 AM UTC
Ranking Series #2
Jun 8-9, 12:30 PM UTC
2024 Ultimate Boys Freestyle Duals
Jun 12-15, 12:00 PM UTC
14U National Duals
Jun 12-15, 3:00 PM UTC
16U National Duals
Jun 19-22, 2:00 PM UTC
Air Force Special Warfare JR Nationals
Jun 20-22, 1:00 PM UTC
Girls National Duals 14U & 16U: GR/WFS
Jun 21-26, 12:00 PM UTC
AAU Scholastic Duals
Jun 22, 10:10 PM UTC
Melee Til Midnight
Jun 24-Jul 7, 8:00 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Alexis Quinonez - Quinonez
Results
Videos
High School Results
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/03
L
FOR 0-0
P. Beglar
Salem
GHSA Class 3A Area 4
Placements
132
02/03
L
FOR 0-0
A. Hammond
Hephzibah
GHSA Class 3A Area 4
Semis and WB3
132
01/26
L
MD 21-7
J. Doe
Oconee County
Oconee Senior Night
Round 1
132
01/19
W
Replay
DEC 12-7
H. Norwood
Calvary Day School
GHSA 3A STATE DUAL CHAMPIONSHIPS
Round 1 (16 Team)
132
01/19
L
Replay
F 5-0 2:00
A. Smith
Hart County
GHSA 3A STATE DUAL CHAMPIONSHIPS
Quarters & 1st WB (16 Team)
132
01/19
L
Replay
F 4-1 1:04
P. Bessette
Morgan County
GHSA 3A STATE DUAL CHAMPIONSHIPS
2nd Wrestleback (16 Team)
132
01/13
L
F 0-0
P. Bessette
Morgan County
Morgan County Tri-Match
Round 1
132
01/13
L
F 0-0
A. Hammond
Hephzibah
Morgan County Tri-Match
Round 1
132
12/11
L
MD 14-5
L. Hollandsworth
Etowah
Aaron Kirkland Invitational
Champ. Round 1
132
12/07
L
F 11-2 3:50
N. Moore
North Augusta High School
Home Quad Duals w/ Gilbert, Harlem
Round 1
132
12/01
L
F 2-0 0:26
G. Carlton
Chattooga
17th Annual Yellow Jacket Duals
Semis & 1st Wrestleback (8 Team)
132
11/29
L
F 2-1 1:57
J. DAVIS
Elbert County
Hart Co and Harlem
Round 1
132
11/26
L
TF 15-0
R. Clark
Oglethorpe County
Lions Duals
Round 1
132
11/21
L
F 5-0 2:38
X. Dilworth
Westside
Battle in the Briar Patch
Placement Matches (16 Man)
132
11/21
L
F 8-0 1:45
R. Clark
Oglethorpe County
Battle in the Briar Patch
Round 4 (16 Man)
132
11/21
L
F 2-0 0:17
B. Blason
Perry
Battle in the Briar Patch
Round 3 (16 Man)
132
11/21
W
F 3-2 1:41
J. Luttrell
Stephens County
Battle in the Briar Patch
Round 1 (16 Man)
132
11/17
W
F 2-4 6:01
X. Dilworth
Westside, Augusta
Westside Quad
Round 1
132
11/13
L
F 0-0
B. Strickland
Grovetown
Kick Off Classic
Round 1
132
11/13
L
F 0-0
E. Santana
South Effingham
Kick Off Classic
Round 1
132
11/13
L
F 0-0
W. Kowalsky
Evans
Kick Off Classic
Round 1
132
11/12
L
F 0-0
B. Worthington
Calvary Day School
Kick Off Classic
Round 1
132
Related Content
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024
RMN Events
Nov 18, 2020