Mar 23-Dec 31 · Resumes Tomorrow at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Tomorrow · 8:30 AM UTC
Ranking Series #2
Tomorrow · 12:00 PM UTC
Knockout Summer Slam 2024
Jun 8-9, 12:30 PM UTC
2024 Ultimate Boys Freestyle Duals
Jun 8-9, 2:00 PM UTC
Freeco USA Elementary National Duals
Jun 8, 2:30 PM UTC
The 41st Alabama State Games - HS Boys D
Jun 12-15, 12:00 PM UTC
14U National Duals
Jun 12-15, 3:00 PM UTC
16U National Duals
Jun 15, 2:00 PM UTC
2024 Summer Nationals
Jun 19-22, 2:00 PM UTC
Air Force Special Warfare JR Nationals
Jun 20-22, 1:00 PM UTC
Girls National Duals 14U & 16U: GR/WFS
Jun 21-26, 12:00 PM UTC
AAU Scholastic Duals
Jun 22, 10:10 PM UTC
Melee Til Midnight
Jun 24-Jul 7, 8:00 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Jun 24-27, 11:30 PM UTC
Malecek Team Camp
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Fender Holton
Results
High School Results
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/10
L
F 4-0 1:49
O. Williamson
Community
TSSAA Region 5 Class A
Medal Matches
132
02/10
W
DEC 8-6
Z. Archer
Lawrence Co.
TSSAA Region 5 Class A
Consi Semis
132
02/10
L
F 2-0 1:34
C. Smith
Eagleville
TSSAA Region 5 Class A
Semis
132
02/10
W
F 5-0 1:26
W. Roberts
Franklin Co.
TSSAA Region 5 Class A
Quarterfinals
132
02/02
L
F 0-0
P. Richardson
Stewarts Creek
Cascade @ Stewarts Creek
Round 1
132
01/27
L
F 5-1 1:31
B. Vanstory
Station Camp
Cascade @ Station Camp
Round 1
132
01/26
L
F 5-0 1:11
Z. Murphy
Tullahoma
Region 5A Duals
Round 1
132
01/24
W
F 6-2 0:12
W. Roberts
Franklin Co.
District 9 A Duals
Round 1
132
01/23
L
F 2-0 0:32
A. Hamilton
Tullahoma
District 9 A Duals
Round 1
132
01/23
L
F 4-3 1:37
O. Williamson
Community
District 9 A Duals
Round 1
132
01/23
L
F 0-0
C.
Eagleville
Cascade vs Eagleville/Lawrence
Round 1
132
01/23
L
F 8-3 3:26
Z. Archer
Lawrence Co.
Cascade vs Eagleville/Lawrence
Round 1
132
01/13
L
F 6-2 1:28
J. Biggs
Battle Ground Academy
Franklin Admiral Invitational 2024
Quarters & 1st WB (16 Man)
132
01/13
L
F 5-0 2:44
C. Valle-Martinez
Coffee County
Franklin Admiral Invitational 2024
Round 1 (16 Man)
132
01/06
L
F 0-0
H. Hindman
Ooltewah
Hurricane Duals
Round 1
132
01/06
L
F 2-0 0:32
N. Hollingsworth
East Hamilton
Hurricane Duals
Round 1
132
01/06
L
F 2-0 1:03
L. Strevel
Heritage
Hurricane Duals
Round 1
132
12/29
L
F 0-0
C. Hollars
Cheatham Co. Central
Cascade Vs Coffee/Cheatham
Round 1
132
12/29
L
F 0-0 1:17
C. Valle-Martinez
Coffee County
Cascade Vs Coffee/Cheatham
Round 1
132
12/15
L
F 0-0
D. Viazcan
Cornersville
Cornersville
Round 1
138
12/15
L
DEF 0-0
C. Bennett
Cornersville
Cornersville
Round 1
138
12/13
L
F 0-0
L. Gold
Moore County
Moore County
Round 1
138
12/12
L
F 0-0
J. Little
Riverdale
Cascade vs Riverdale/Marion
Round 1
138
12/12
W
F 0-0
C. Moreland
Marion Co.
Cascade vs Riverdale/Marion
Round 1
138
12/09
L
F 2-0 0:19
K. Corkren
Northwest
Cheatham Duals
Round 1
144
12/09
L
F 4-0 1:55
J. Mills
Montgomery Central
Cheatham Duals
Round 1
144
12/05
L
F 0-0 0:19
S. Walton
Spring Hill
Spring Hill
Round 1
144
11/22
L
F 0-0 0:38
A. Brown
Page
Page Tri-Match
Round 1
138
11/22
W
DEC 10-9
W. Blasucci
White House
Page Tri-Match
Round 1
138
11/21
L
F 2-0 1:06
A. Powell
Marshall Co.
MCHS/Cornersville/Cascade
Round 1
138
Related Content
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024