Mar 23-Dec 31 · Resumes Today at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Tomorrow · 2:00 PM UTC
U23 Nationals and U20 World Team Trials
Tomorrow · 11:00 PM UTC
Southern Plains Regional Championships
Jun 1-2, 12:00 PM UTC
Spartan Nationals
Jun 1-2, 3:00 PM UTC
CAUSA FS/GR State
Jun 6-9, 8:30 AM UTC
Ranking Series #2
Jun 8-9, 12:30 PM UTC
2024 Ultimate Boys Freestyle Duals
Jun 12-15, 12:00 PM UTC
14U National Duals
Jun 12-15, 3:00 PM UTC
16U National Duals
Jun 15, 2:00 PM UTC
2024 Summer Nationals
Jun 19-22, 2:00 PM UTC
Air Force Special Warfare JR Nationals
Jun 20-22, 1:00 PM UTC
Girls National Duals 14U & 16U: GR/WFS
Jun 21-26, 12:00 PM UTC
AAU Scholastic Duals
Jun 22, 10:10 PM UTC
Melee Til Midnight
Jun 24-Jul 7, 8:00 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Jack Styles
Results
High School Results
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
11/17
L
F 10-5 2:13
B. McConnell
Kotzebue High School
Lancer Smith Memorial 2023 JV
Round 4
125
11/17
W
F 2-1 0:58
Z. Stroh
Nikiski High School
Lancer Smith Memorial 2023 JV
Round 2 Champ & WB (32 Man)
125
11/17
L
DEC 11-7
K. Barney
North Pole Patriots
Lancer Smith Memorial 2023 JV
Round 1 (32 Man)
125
11/17
L
DEC 17-12
K. Ortiz
Colony High School
Ketchikan High School @ Colony High School
Round 1
125
11/11
W
F 8-3 2:30
R. Labonte
Valdez High School
Bill Weiss 2023
Placement Matches (16 Man)
125
11/11
W
F 5-5 3:08
O. Wutzke
Ketchikan High School
Bill Weiss 2023
4th Wrestleback (16 Man)
125
11/11
L
F 8-0 2:24
J. Davis
Thunder Mountain
Bill Weiss 2023
Semis & 3rd WB (16 Man)
125
11/10
W
F 7-1 3:09
J. Carlos
Unalaska
Bill Weiss 2023
Quarters & 1st WB (16 Man)
125
10/28
L
F 14-2 1:51
J. Carney
Wrangell Wolves
MEHS Scramble 2023
Round 4
130
10/28
W
DEC 9-3
D. Nanok
Mt. Edgecumbe High School
MEHS Scramble 2023
Round 3
130
10/28
L
F 5-6 1:28
K. Stead
Wrangell Wolves
MEHS Scramble 2023
Round 1
130
10/21
L
F 5-1 2:34
E. Andrew
Mt. Edgecumbe High School
Southeast Showdown
Placement Matches (8 Man)
125
10/21
L
F 8-0 3:37
T. Linne
Ketchikan High School
Southeast Showdown
Cross Bracket (8 Man)
125
10/21
W
MD 15-5
G. Keller
Thunder Mountain
Southeast Showdown
Round 3 (8 Man)
125
10/21
W
F 3-2 2:24
G. Garrison
Hoonah City Schools
Southeast Showdown
Round 2 (8 Man)
125
10/20
L
F 6-0 5:58
J. Davis
Thunder Mountain
Southeast Showdown
Round 1 (8 Man)
125
Related Content
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024
RMN Events
Nov 18, 2020