Mar 23-Dec 31 · Resumes Monday at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Jun 6-9 · Resumes Today at 8:30 AM UTC
Ranking Series #2
Jun 6-8 · Resumes Today at 11:30 AM UTC
Knockout Summer Slam 2024
Today · 12:30 PM UTC
2024 Ultimate Boys Freestyle Duals
Today · 2:00 PM UTC
Freeco USA Elementary National Duals
Jun 12-15, 12:00 PM UTC
14U National Duals
Jun 12-15, 3:00 PM UTC
16U National Duals
Jun 15, 2:00 PM UTC
2024 Summer Nationals
Jun 19-22, 2:00 PM UTC
Air Force Special Warfare JR Nationals
Jun 20-22, 1:00 PM UTC
Girls National Duals 14U & 16U: GR/WFS
Jun 21-26, 12:00 PM UTC
AAU Scholastic Duals
Jun 22, 10:10 PM UTC
Melee Til Midnight
Jun 24-Jul 7, 8:00 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Jun 24-27, 11:30 PM UTC
Malecek Team Camp
Jun 27-29, 2:30 PM UTC
U17 Pan-American Championships
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Darius Stewart
Results
High School Results
Team Name
WILMINGTON
Wilmington
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
04/14
L
F 5-1 1:32
J. Neal
Stomp
16th Annual Wrestle Against Autism
Round 1 (32 Man)
150
03/04
L
F 2-1 0:19
J. Love
BUTLER
OHSAA Div II SW Sectionals
Round 1
138
02/18
L
F 11-3 2:52
C. Sears
BLANCHESTER
SBAAC
Round 1
138
02/18
W
F 4-3 2:59
R. Leadmon
GOSHEN
SBAAC
Round 1
138
02/18
W
F 4-1 1:13
J. Harvey
BETHEL-TATE
SBAAC
Round 1
138
02/03
L
DEC 5-4
N. Baker
JONATHAN ALDER
OHSWCA D2 Lower Wilmington District State Duals - Bishop Watterson
Round 1
138
02/03
W
F 7-0 3:22
K. Colvard
READING
OHSWCA D2 Lower Wilmington District State Duals - Bishop Watterson
Round 1
138
02/01
L
MD 12-4
D. Legault
KINGS
Bellbrook Invitational
Round 1
138
02/01
W
F 2-0 0:17
L. Moore
FAIRBORN
Bellbrook Invitational
Round 1
138
02/01
W
F 9-2 1:51
C. Hale
WAYNESVILLE
Bellbrook Invitational
Round 1
138
02/01
W
F 8-3 2:42
C. Elder
KINGS
Bellbrook Invitational
Round 1
138
01/31
W
F 6-1 1:25
J. Nguyen
ADENA
East Clinton Tri
Round 1
138
01/29
W
F 14-2 3:28
J. Webb
XENIA
Western Brown Hammer & Anvil
Round 1
138
01/29
L
F 2-0 1:00
Z. Rostetter
NEW RICHMOND
Western Brown Hammer & Anvil
Round 1
138
01/29
L
TF 16-1 3:47
T. Epstein
LAKOTA EAST
Western Brown Hammer & Anvil
Round 1
138
01/29
L
F 7-8 2:01
E. Hewitt
PIQUA
Eaton Sam Ridder Invitational
Round 1
138
01/29
L
F 4-1 1:38
G. Meador
OAKWOOD
Eaton Sam Ridder Invitational
Round 1
138
01/29
W
F 11-6 2:57
A. Shakirov
Bethel
Eaton Sam Ridder Invitational
Round 1
138
01/26
L
F 7-7 2:04
E. Hewitt
PIQUA
Eaton Sam Ridder Invitational
Round 1
138
01/11
L
F 3-0 3:05
B. PERKINS
MIAMI TRACE
Wilmington/Bellbrook/MT Tri
Round 1
138
12/31
L
F 8-0 3:00
G. Ridenour
WAPAKONETA
GMVWA Holiday Tournament
Cons. Round 4
138
12/27
L
F 8-0 3:08
G. Ridenour
WAPAKONETA
GMVWA Holiday Tournament
Round 1
138
12/20
L
F 2-0 1:53
T. Campbell
FRANKLIN
Wilmington WB Tri
Round 1
138
12/13
L
F 4-1 3:00
J. Haldermar
LAKOTA EAST
Franklin Super-Tri
Round 1
144
12/07
W
F 2-0 1:16
G. Beatty
CLINTON-MASSIE
Clinton County Duals
Round 1
144
12/07
L
F 3-4 0:18
C. Singleton
EAST CLINTON
Clinton County Duals
Round 1
144
Related Content
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024