Mar 23-Dec 31 · Resumes Thursday at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
May 25-27, 12:00 PM UTC
NHSCA National Duals
May 25-26, 1:00 PM UTC
U16 and Junior FS and GR State 2024
May 25, 3:00 PM UTC
Heroes Conquest
May 25, 3:00 PM UTC
CUSAW 2024 Freestyle and Greco State Cha
May 25-26, 4:00 PM UTC
Canadian U23 Champs & World Team
May 25, 4:00 PM UTC
Mark Halvorson Memorial (2024)
May 26, TBD
U16 and Junior Greco State 2024
May 31-Jun 2 · Resumes Friday at 11:56 AM UTC
CAUSA FS/GR State
May 31-Jun 2, 2:00 PM UTC
U23 Nationals and U20 World Team Trials
May 31-Jun 2, 11:00 PM UTC
Southern Plains Regional Championships
Jun 1-2, 12:00 PM UTC
Spartan Nationals
Jun 1, 12:00 PM UTC
TESTING TOURNAMENT
Jun 6-9, 8:30 AM UTC
Ranking Series #2
Jun 8-9, 12:30 PM UTC
2024 Ultimate Boys Freestyle Duals
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Mark Parker
Results
High School Results
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/03
W
F 7-8 3:32
N. Torres
San Antonio Edison
UIL Boys District 14-5A
Round 6
113
02/03
L
F 2-0 0:52
B. Goddard
La Vernia
UIL Boys District 14-5A
Round 5
113
02/03
W
F 2-0 0:59
J. Alcocer
San Antonio Lanier
UIL Boys District 14-5A
Round 4
113
02/02
L
F 4-1 1:07
C. Humphrey
San Antonio Veterans Memorial
UIL Boys District 14-5A
Round 2
113
02/02
L
NC 0-0
C. Humphrey
San Antonio Veterans Memorial
UIL Boys District 14-5A
True 4th
113
01/27
L
DEC 14-10
M. Prangan
Comal Pieper
District 14-5A JV Championships
Placement Matches (8 Man)
113
01/27
W
FOR 0-0
M. Sellers
San Antonio Wagner
District 14-5A JV Championships
2nd Wrestleback (8 Man)
113
01/27
W
F 2-0 0:42
N. Oden
Comal Davenport
District 14-5A JV Championships
Semis & 1st WB (8 Man)
113
01/27
L
DEC 15-14
M. Prangan
Comal Pieper
District 14-5A JV Championships
Quarterfinals (8 Man)
113
01/25
L
F 18-2 3:51
M. Bundage
San Marcos
Comal Canyon @ San Marcos
Round 1
113
01/20
W
F 3-2 1:40
J. Alcocer
San Antonio Lanier
Mabry Scramble
Round 4 (6 Man)
113
01/20
L
F 2-0 0:13
M. Bundage
San Marcos
Mabry Scramble
Round 3 (6 Man)
113
01/20
L
F 5-4 2:00
C. Stevens
Leander Rouse
Mabry Scramble
Round 2 (6 Man)
113
01/20
W
DEC 15-9
N. Oden
Comal Davenport
Mabry Scramble
Round 1 (6 Man)
113
01/11
L
F 0-0
N. Warner
Comal Pieper
JV Circuit #3 (Comal County Duals)
Round 1
113
12/28
L
DEC 10-4
Z. Harris
Round Rock McNeil
2023 Raider Ruckus - JV
2nd Wrestleback (8 Man)
109-117
12/14
L
F 5-0 0:48
C. Henderson
Cedar Park
Cedar Park @ Comal Canyon
Round 1
113
12/07
L
F 2-0 0:55
B. Goddard
La Vernia
La Vernia @ Comal Canyon
Round 1
113
12/02
L
F 5-0 1:35
T. Arispe
---
2023 Mustang Duals1
Round 1
113
12/01
L
F 2-0 2:24
A. Baker
Mission Sharyland
2023 Mustang Duals1
Round 1
113
12/01
L
F 8-1 5:01
J. Velasquez
Rio Grande City Grulla
2023 Mustang Duals1
Round 1
113
12/01
L
F 4-0 1:08
L. Vasquez
Mission Sharyland Pioneer
2023 Mustang Duals1
Round 1
113
11/21
L
F 2-0 0:47
A. Baker
Mission Sharyland
Comal Thanksgiving Duals
Round 1
113
Related Content
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024
RMN Events
Nov 18, 2020