Jun 12-15, 3:00 PM UTC
16U National Duals
Today · 2:00 PM UTC
2024 Summer Nationals
Mar 23-Dec 31 · Resumes Monday at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Jun 19-22, 2:00 PM UTC
Air Force Special Warfare JR Nationals
Jun 20-22, 1:00 PM UTC
Womens National Duals 14U & 16U: GR/WFS
Jun 21-26, 12:00 PM UTC
AAU Scholastic Duals
Jun 22, 10:10 PM UTC
Melee Til Midnight
Jun 24-Jul 7, 8:00 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Jun 24-27, 11:30 PM UTC
Malecek Team Camp
Jun 27-29, 2:30 PM UTC
U17 Pan-American Championships
Jun 27-29, 3:00 PM UTC
Western States Championships
Jun 28-29, 8:00 AM UTC
UWW Beach World Series - France
Jun 28-30, 2:00 PM UTC
Kids Freestyle & GrecoRoman National Ch
Jun 28-29, 4:00 PM UTC
Rocky Mountain National
Jul 6-7, 12:00 PM UTC
Bison Duals
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Cris Perez
Results
High School Results
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/24
W
DEC 2-1
P. Allen
Sartell-Saint Stephen
MSHSL Section 8AAA Individual
5th Place
215
02/24
L
DEC 3-2
R. Trevino
Willmar
MSHSL Section 8AAA Individual
Consi Semis
215
02/24
W
F 2-0 3:38
G. Kamara
Moorhead
MSHSL Section 8AAA Individual
WB 1
215
02/24
L
F 12-4 4:00
S. Long
Saint Cloud Tech
MSHSL Section 8AAA Individual
Quarterfinals
215
02/14
L
DEC 8-4
E. Kosloski
Brainerd
MSHSL Team Section 8AAA
Quarterfinals (8 Team)
215
02/10
L
DEC 4-3
J. Brandt
Wayzata
Leopold Haglund Invitational
5th Place
215
02/10
W
F 16-2 5:28
C. Applegate
Mound-Westonka
Leopold Haglund Invitational
Round 3: Consol.
215
02/09
L
DEC 8-6 SV
E. Kosloski
Brainerd
Leopold Haglund Invitational
Round 2: Quarters
215
01/13
L
DEC 4-0
T. Holbrook
Scott West
2024 Minnewaska Laker Invite
3rd Place
215
01/13
W
F 2-0 0:53
D. Preble
Belgrade-Brooten-Elrosa
2024 Minnewaska Laker Invite
WB 2
215
01/13
L
TF 16-0 4:00
C. Gilbert
Belgrade-Brooten-Elrosa
2024 Minnewaska Laker Invite
Semifinals and RR 2
215
01/12
W
FOR 0-0
Z. Johnson
Minnewaska Area
2024 Minnewaska Laker Invite
Quarterfinals and RR 1
215
12/04
W
F 0-0 1:20
B. Burgeson
Lake City
Edina Wrestling Invitational
3rd Place
215
12/04
W
F 0-0 0:27
A. Kugmeh
Bloomington Kennedy
Edina Wrestling Invitational
Round 5: Consol. Semis
215
12/04
L
F 0-0 3:23
I. Petrich
Little Falls
Edina Wrestling Invitational
Round 4: Champ
215
12/02
W
F 8-0 3:16
G. Holmberg
Edina
Edina Wrestling Invitational
Round 2
215
Related Content
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024