Mar 23-Dec 31, 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
May 25-27, 12:00 PM UTC
NHSCA National Duals
May 25-26, 1:00 PM UTC
U16 and Junior FS and GR State 2024
May 25, 3:00 PM UTC
CUSAW 2024 Freestyle and Greco State Cha
May 25, 3:00 PM UTC
Heroes Conquest
May 25-26, 4:00 PM UTC
Canadian U23 Champs & World Team
May 25, 4:00 PM UTC
Mark Halvorson Memorial (2024)
May 26, TBD
U16 and Junior Greco State 2024
May 31-Jun 2, 2:00 PM UTC
U23 Nationals and U20 World Team Trials
May 31-Jun 2, 11:00 PM UTC
Southern Plains Regional Championships
Jun 1, 12:00 PM UTC
TESTING TOURNAMENT
Jun 1-2, 12:00 PM UTC
Spartan Nationals
Jun 1-2, 3:00 PM UTC
CAUSA FS/GR State
Jun 6-9, 8:30 AM UTC
Ranking Series #2
Jun 8-9, 12:30 PM UTC
2024 Ultimate Boys Freestyle Duals
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Michael Sirek
Results
High School Results
High School
High School
Other
Season
2023-2024
2022-2023
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
01/19
W
F 12-0 5:30
J. Marek
Chetek-Wey./Pr. Farm
Cameron Triangular
Round 1
113
01/12
W
F 0-0 1:26
R. Theisen
River Falls
Eau Claire Memorial Quad
Round 1
106
01/12
L
F 0-0 1:39
E. Thao
Eau Claire Memorial
Eau Claire Memorial Quad
Round 1
113
01/05
W
MD 14-1
J. Joles
Chippewa Falls
Chippewa Falls @ Rice Lake
Round 1
106
12/25
L
F 0-0 4:46
B. Casey
Menomonie
Regis Tri
Round 1
106
12/18
W
F 2-0 1:06
B.
Regis/Altoona
Regis Tri
Round 1
106
12/08
L
F 0-0
B. Casey
Menomonie
Hudson Quad
Round 1
106
12/07
W
TF 16-1 3:45
M. Mannel
Eau Claire North
Hudson Quad
Round 1
106
2022-2023
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
01/21
L
F 6-0 5:22
C. Roach
Hayward/Northwood
2023 Shell Lake Challenge
Placement
106
01/21
L
F 6-0 5:22
C. Roach
Hayward/Northwood
2023 Shell Lake Challenge
Placement
106
01/21
L
F 6-0 5:22
C. Roach
Hayward/Northwood
2023 Shell Lake Challenge
Placement
106
01/21
L
F 6-0 5:22
C. Roach
Hayward/Northwood
2023 Shell Lake Challenge
Placement
106
01/21
L
F 6-0 5:22
C. Roach
Hayward/Northwood
2023 Shell Lake Challenge
Placement
106
01/21
L
F 6-0 5:22
C. Roach
Hayward/Northwood
2023 Shell Lake Challenge
Placement
106
01/21
L
F 6-0 5:22
C. Roach
Hayward/Northwood
2023 Shell Lake Challenge
Placement
106
01/21
L
F 6-0 5:22
C. Roach
Hayward/Northwood
2023 Shell Lake Challenge
Placement
106
01/21
L
F 6-0 5:22
C. Roach
Hayward/Northwood
2023 Shell Lake Challenge
Placement
106
01/21
L
F 6-0 5:22
C. Roach
Hayward/Northwood
2023 Shell Lake Challenge
Placement
106
01/21
L
F 6-0 5:22
C. Roach
Hayward/Northwood
2023 Shell Lake Challenge
Placement
106
01/21
L
F 6-0 5:22
C. Roach
Hayward/Northwood
2023 Shell Lake Challenge
Placement
106
01/21
L
F 6-0 5:22
C. Roach
Hayward/Northwood
2023 Shell Lake Challenge
Placement
106
01/21
L
F 6-0 5:22
C. Roach
Hayward/Northwood
2023 Shell Lake Challenge
Placement
106
01/21
L
F 6-0 5:22
C. Roach
Hayward/Northwood
2023 Shell Lake Challenge
Placement
106
01/21
L
F 6-0 5:22
C. Roach
Hayward/Northwood
2023 Shell Lake Challenge
Placement
106
01/21
L
F 6-0 5:22
C. Roach
Hayward/Northwood
2023 Shell Lake Challenge
Placement
106
01/21
W
F 5-0 1:07
H. Christner
Spooner/Webster
2023 Shell Lake Challenge
Round 4
106
01/21
W
F 3-2 1:22
J. Fox
Unity
2023 Shell Lake Challenge
Round 3
106
01/21
L
F 2-0 1:50
C. Greener
Luck/Fredrick/Grantsburg/Siren
2023 Shell Lake Challenge
Round 2
106
01/21
W
DEC 7-4
C. O`Connell
Regis/Altoona
2023 Shell Lake Challenge
Round 1
106
01/14
W
F 4-0 3:15
E. Frampton
Cameron
2023 Ladysmith Invitational
Placement
106
01/14
L
F 2-0 0:58
G. Frahm
Athens
2023 Ladysmith Invitational
Semis & WB (16 Man)
106
01/14
L
F 2-0 1:50
L. Meyer
Osceola
2023 Ladysmith Invitational
Quarters & WB (16 Man)
106
01/14
W
F 8-0 3:37
J. Moritz
Eau Claire Memorial
2023 Ladysmith Invitational
Round 1 (16 Man)
106
01/07
W
F 2-0 1:46
D. Gregory
Trinity School at River Ridge
New Richmond Invitational
Sixth Round
106
01/07
W
F 8-0 3:06
P. Anderson
Trinity School at River Ridge
New Richmond Invitational
Fourth Round
106
01/07
W
F 4-0 1:44
H. Christner
Spooner/Webster
New Richmond Invitational
Third Round
106
01/07
L
DEC 13-7
D. Ryder
Bloomer/Colfax
New Richmond Invitational
Second Round
106
01/07
L
F 2-1 1:56
E. Henning
New Richmond
New Richmond Invitational
First Round
106
12/10
L
MD 9-0
J. Torres
Arrowhead
Eau Claire North Husky Invite 2022
Cons Semi Finals
106
12/10
L
F 5-0 1:35
B. Casey
Menomonie
Eau Claire North Husky Invite 2022
Round 2
106
Related Content
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024
RMN Events
Nov 18, 2020