Mar 23-Dec 31 · Resumes Monday at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
May 31-Jun 2 · Resumes Today at 1:30 PM UTC
U23 Nationals and U20 World Team Trials
May 31-Jun 2 · Resumes Today at 2:00 PM UTC
Southern Plains Regional Championships
Today · 12:00 PM UTC
Spartan Nationals
Today · 3:00 PM UTC
CAUSA FS/GR State
Jun 6-9, 8:30 AM UTC
Ranking Series #2
Jun 8-9, 12:30 PM UTC
2024 Ultimate Boys Freestyle Duals
Jun 12-15, 12:00 PM UTC
14U National Duals
Jun 12-15, 3:00 PM UTC
16U National Duals
Jun 15, 2:00 PM UTC
2024 Summer Nationals
Jun 19-22, 2:00 PM UTC
Air Force Special Warfare JR Nationals
Jun 20-22, 1:00 PM UTC
Girls National Duals 14U & 16U: GR/WFS
Jun 21-26, 12:00 PM UTC
AAU Scholastic Duals
Jun 22, 10:10 PM UTC
Melee Til Midnight
Jun 24-Jul 7, 8:00 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Cooper Fiebig
Results
High School Results
High School
High School
Youth
Team Name
South (Willoughby)
South(Willoughby)
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/24
L
F 13-5 3:54
C. Wilson
Stow-Munroe Falls
Wadsworth D1 Sectionals 2024
5th Place
165
02/24
L
F 7-0 3:32
K. Miller
Nordonia
Wadsworth D1 Sectionals 2024
Cons. Semi
165
02/24
W
F 2-0 0:35
C. Babb
Wooster
Wadsworth D1 Sectionals 2024
3rd WB (16 Man)
165
02/24
W
F 4-2 2:10
R. Brown
Garfield (Akron)
Wadsworth D1 Sectionals 2024
2nd Wrestleback (16 Man)
165
02/24
L
F 15-6 5:32
B. Grimm
Wadsworth
Wadsworth D1 Sectionals 2024
Quarters
165
01/27
L
DEC 7-2
M. Moss
Maple Heights High School
Ranger Duals
Round 5 (12 Team)
157
01/27
W
F 8-2 3:25
V. BROWN
Cleveland Heights
Ranger Duals
Round 4 (12 Team)
157
01/27
W
MD 10-2
A. Pontikos
Brecksville Broadview Heights
Ranger Duals
Placement
157
01/27
W
F 4-0 1:59
T. SALAHADEEN
John Adams
Ranger Duals
Round 2 (12 Team)
157
01/27
W
DEC 6-4
L. Krish
Rocky River
Ranger Duals
Round 3 (12 Team)
157
12/16
W
F 2-0 2:27
J. Harris
NORMANDY
Rebel Invitational
Round 1
175
12/09
W
DEC 3-2
B. MacLearie
Crestwood
The North Coast Classic
Placement Matches (32 Man)
175
12/09
W
DEC 6-4 SV
S. Justice
Lutheran West
The North Coast Classic
Semis & 3rd WB (32 Man)
175
12/09
W
DEC 9-4
D. Pierce
Tri-Valley
The North Coast Classic
2nd Wrestleback (32 Man)
175
12/09
W
F 2-0 1:06
C. Pendleton
Nordonia
The North Coast Classic
Quarters & 1st WB (32 Man)
175
12/09
L
F 4-1 2:22
R. Eddy
Westlake
The North Coast Classic
Bracket Round 1 (32 Man)
175
12/09
L
DEC 8-4
J. Lyons
North Royalton
The North Coast Classic
Round 3 (32 Man)
175
12/08
L
F 9-1 4:35
J. Henry
Tri-Valley
The North Coast Classic
Round 2 (32 Man)
175
12/08
L
F 4-0 2:48
N. Finley
Berea-Mid
The North Coast Classic
Round 1 (32 Man)
175
Related Content
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024